Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
اینفوگرافیک های خلاقانه، مجموعه ۵ اینفوگرافیک خلاق

اینفوگرافیک ها یکی از بهترین روش های تولید محتوا هستند. یک اینفوگرافیک از آنجایی که به سادگی می تواند اطلاعات ارزشمندی را منتقل کند معمولا به سرعت وایرال می شود. به سادگی می توان با استفاده از این شیوه گرافیکی، اطلاعات ارزشمند را به مخاطب منتقل کرد. در این مجموعه، پنچ اینفوگرافیک خلاقانه را برای شما جمع آوری کرده ایم.

اینفوگرافیک درباره اینفوگرافیک!

اینفوگرافیک این بخش در باره خود اینفوگرافیک است. اطلاعات بسیار جالبی را می توانید در آن مشاهده کنید. مثلا چه نوع نمودار هایی در اینفوگرافیک بیشتر مخاطب دارند. چه رنگ های پایه ای برای اینفوگرافیک بیشتر استفاده می شوند. فونت های مورد استفاده برای ایفوگرافیک بیشتر کدام هستند. و در کدام بخش های جهان اینفوگرافیک های بیشتری تولید می شوند. 

همانطور که مشاهده می کنید، این اطلاعات بسیار مفید اما به سادگی به کار رفته اند. طراح نیز دقیقا با استفاده از همین اطلاعات تلاش کرده است اینفوگرافیکی مطابق با آن با رعایت اصول طراحی کند. لذا چه فرم و چه محتوایی که در آن است بسیار ساده، اما بسیار مفید می باشد.

اینفوگرافیک درباره اینفوگرافیک!

اینفوگرافیک تاریخ زندگی

شاید برای شما هم جالب باشد بخواهید سیری در تاریخ زندگی بشریت داشته باشید. قطعا خواندن کتاب زمان بسیار زیادی از شما خواهد گرفت. البته هیچ گاه آن را کنار نگذارید. اما اگر نیاز دارید اطلاعات زیادی را در زمان کم به دست بیاورید، این مجموعه مناسب شما است. طرحی بسیار زیبا و ساده اما با اطلاعات فراوان.

شاید اگر قرار بود این تاریخچه با متن توضیح داده شود، چندین و چند صفحه باید نوشته می شد. هیچ اطمینانی هم وجود نداشت که مخاطب به درستی این اطلاعات را متوجه شود. اما یک طراحی خوب، توانسته است کار را به سادگی انجام دهد. این اطلاعات می توانند حتی برای موارد آموزشی هم مورد استفاده قرار بگیرند.

اینفوگرافیک تاریخ زندگی

اینفوگرافیک تاریخ هنر

اگر به تاریخ هنر علاقه مند باشید، به خوبی می دانید کتاب های این موضوع چقدر حجیم هستند. اما در این نمونه که مشاهده می کنید، تاریخ هنر به شکل بسیار زیبا خلاصه شده است. دوره های مختلف هنری را می توانید در آن مشاهده کنید. 

اینفوگرافیک تاریخ هنر را به عنوان یک نمونه آموزشی می توانیم در نظر بگیریم. همانند نمونه قبلی، اطلاعات ارزشمندی را به ما انتقال می دهد. اطلاعاتی که می توانند حتی در کلاس های درسی نیز به کار گرفته شوند. تصور کنید به عنوان یک معلم، نیاز نداشته باشید همه چیز را با ماژیک برای دانش آموزان خود بکشید. با یک اینفوگرافیک زیبا ولی پر کاربرد می توانید این کار را انجام دهید.

اینفوگرافیک تاریخ هنر

اینفوگرافیک کنترل کنسول های بازی

اگر شما هم از طرفداران بازی های کامپیوتری هستید، به خوبی می دانید که وسایل بازی تغییرات بسیاری کرده اند. یکی از مواردی که تغییرات شگرفی داشته است، دسته بازی است. دسته های بازی برای انواع بازی ها طراحی و ساخته می شوند. این اینفوگرافیک، همین موضوع را برای شما بازگو می کند.

در این اینفوگرافیک، می توانید دسته های انواع کنسول بازی را مشاهده کنید. شاید مشاده آنها شما را به یاد گذشته بیاندازد. در فاصله بسیار کوتاهی آنقدر تغییرات رخ داده است که شاید باورش برایتان سخت باشد. در اینجا هم طراح توانسته یک تاریخچه بسیار جذاب را به شکلی بسیار ساده برای ما بازگو کند.

اینفوگرافیک کنترل کنسول های بازی

اینفوگرافیک آلودگی های آیپد

آیا شما هم یک دستگاه Ipad دارید؟ شاید تصور کنیم این وسیله کاربردی تاثیرات منفی روی محیط زیست نمی گذارد. اما اینفوگرافیک زیر این موضوع را به چالش می کشد. میزان آلودگی که برای تولید این وسیله به وجود می آید را می توانید با جزییات مشاهده کنید. شاید ابتدا تصورش را هم نمی کردیم که این میزان آلودگی برای تولید این دستگاه به وجود می آید.

اینفوگرافیک طراحی شده بارها و بارها باز نشر داده شده است. میلیون ها نفر این اینفوگرافیک را مشاهده کرده اند. حتی شاید شما هم وسوسه شوید آن را برای دوستان خودتان به اشتراک بگذارید. شاید اگر یک مقاله می خواست این اطلاعات را منتقل کند، میزان بازدید حتی از یک چهارم هم کمتر می شد. اما زبان تصویر بسیار گویا تر است.

اینفوگرافیک آلودگی های آیپد

طراحی اینفوگرافیک

اگر شما هم می خواهید یک محتوای ارزشمند به شکل اینفوگرافیک طراحی کنید جای درستی آمده اید. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا برای شما انواع اینفوگرافیک های مورد نظرتان را طراحی و اجرا می کنیم. تنها کافی است به بخش طراحی اینفوگرافیک مراجعه کنید و خدمات مورد نظر را سفارش دهید.

نویسنده و گردآورنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید