Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
تبلیغات خلاقانه برند پوشاک Merrell

تبلیغات خلاقانه یکی از عواملی است که می تواند به موفقیت برند ها بیانجامد. با این حال چرا بیشتر تبلیغاتی که هر روزه مشاهده می کنیم خلاقانه نیستند؟ آیا موفقیت برایشان مهم نیست؟ بی شک شما هم می دانید که موضوع عدم تمایل برای موفقیت نیست. هیچ کس دوست ندارد برندش موفق نشود. مشکل در جای دیگری است. مشکل از آنجاست که این افراد از خلاقیت فرار می کنند. احساس می کنند کارهای خلاقانه متفاوت است با دیگران و می تواند به شکست بیانجامد. مشکل این افراد ریسک پذیر نبودنشان است. امروز در تبلیغات خلاق قصد دارم شما را با یک مجموعه پوستر های بسیار خاص آشنا کنم. مجموعه ای که شاید در نگاه اول ندانید چه محصول یا خدماتی به شما ارائه می کند. اما آنقدر جذاب و دیدنی است که شما را وادار به نگاه کردن تا یافتن پاسخ می کند.

تبلیغات جذاب و دیدنی برند پوشاک

برندی که امروز تبلیغات آنرا مشاهده می فرمایید در زمینه پوشاک فعالیت دارد. این مجموعه در سال ۲۰۱۴ طراحی و اجرا شده است و از آن زمان تا کنون، بارها و بارها توسط افراد مختلف بررسی و بازنشر داده شده است. تبلیغاتی که توانسته است راهش را در دل مخاطبین پیدا کند و آنها به انتشار تبلیغاتش کنند.

شاید شما هم در نگاه اول متوجه نشده باشید این مجموعه برای تبلیغ پوشاک است. اما به راستی جذابیت بصری کار باعث خیرگیتان شده است. در این مجموعه طراح محل زندگی و کار افراد را به قفسی تشبیه کرده است که پیداست فرد یا افرادی به سرعت آنرا ترک کرده اند. به مانند اینکه لباس افراد حاضر در محل را آزاد کرده و آنها را برای تعامل با دیگر انسان ها نجات داده است.

شاید پس از مشاهده پوستر ها شما برداشتی جز این داشته باشید. هیچ ایرادی ندارد! شاید نقطه قوت این مجموعه هم همین امکان برداشت متفاوت باشد.

چگونه از گرافیست پوستری خلاقانه و موفق تحویل بگیریم

تبلیغات خلاقانه برند پوشاک Merrell

تبلیغات خلاقانه برند پوشاک Merrell

تبلیغات خلاقانه برند پوشاک Merrell

طراح پوستر: مارسلو کان

آژانس تبلیغاتی: Proximity

سفارش دهنده: Merrell

کشور: شیلی

سال طراحی: ۲۰۱۴ میلادی

طراحی و تبلیغات خلاقانه

اگر شما برای برندتان قصد طراحی و تبلیغات جدید دارید، لولسا نیاز شما را برآورده می سازد. تنها کافی است تا در لولسا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: محمد علی عاشوری

دیدگاه‌ها  

#1 رضا 1397-03-20 17:29
عالیییی. من عاشق این مجموعه هستم

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید