Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
تبلیغات حرفه ای و مدرن برای مدرسه آشپزی

در ادامه بخش های تبلیغات خلاق، اینبار قصد داریم تا شما را با تبلیغات بسیار حرفه ای و مدرن یک مدرسه آشپزی آشنا کنیم. در این مجموعه شش پوستر طراحی شده برای این مدرسه آشپزی را مشاهده خواهید کرد. برای بررسی و ارزیابی این تبلیغات، ابتدا بهتر از نگاهی به پوستر ها بی اندازیم، تا سپس بر اساس تصاویر، به بررسی و تحلیل این آثا بپردازیم. پیش از مشاهده، در نظر داشته باشید، قصد مشاهده ایده پردازی قدرتمند طراحی این پوستر ها را باید در نظر بگیرید و این مجموعه برای کپی برداری از این ایده پردازی نیست. ایده پردازی وقتی موفق است که برای بار اول مورد استفاده قرار بگیرد. اکنون با این توضیحات، در ادامه این مجموعه از تبلیغات خلاق را مشاهده می کنیم.

تبلیغات حرفه و مدرن مدرسه آشپزی MSA

تبلیغات حرفه و مدرن مدرسه آشپزی MSA

تبلیغات حرفه و مدرن مدرسه آشپزی MSA

تبلیغات حرفه و مدرن مدرسه آشپزی MSA

تبلیغات حرفه و مدرن مدرسه آشپزی MSA

تبلیغات حرفه و مدرن مدرسه آشپزی MSA

تبلیغات حرفه و مدرن مدرسه آشپزی MSA

مدیر هنری: ایکر زاهاریا

آژانس تبلیغاتی: 1 Point Size

سفارش دهنده: مدرسه آشپزی MSA استانبول

کشور: ترکیه

سال انتشار: 2011 میلادی

این مجموعه شش تایی از تبلیغات را مشاهده کردیم. نه تصویر سازی زیاد، و نه هیچ گونه شلوغ کاری در اطراف تصویر اصلی. تنها یک تصویر اصلی در مرکز، بک گراندی که یک گرادیان از رنگ سرمه ای به صورتی بسیار ملایم دارد، نوشته ای جذاب و تمام. آیا فکر می کنید طراح این پوستر ها نمی توانسته است کل طرح را پر از موتیف ها و تصویر سازی ها و افکت های مختلف بکند؟ خیر این چنین نیست. پس شاید سوال بکنید پس چرا این کار را انجام نداده است؟ پاسخ به این سوال بسیار مهم است. در تبلیغات مدرن و حرفه ای، یک طراح و ایده پرداز، بیشترین تمرکزش را در بر قراری یک ارتباط سریع، قدرتمند، موجز و با توجه به روند کاری ای که مخاطب پس از مشاهده باید انجام دهد، می گذارد.

اهمیت شعار در تبلیغات مدرن

هدف این پوستر چیست؟ تشویق مخاطبین به ثبت نام در این مدرسه و قدرتمند سازی نام تجاری آن. هر موتیف و المانی که برای این کار اضافی و یا بر هم زننده تمرکز باشد را طراح کنار می گذارد و مستقیم بر روی موضوع خود تمرکز تصویر را قرار می دهد. 

نوشته ای کوتا، اما تاثیر گذار که در زیر تمامی تصاویر این مجموعه است، با استفاده از یک سری شوخی ساده مخاطب را به گفتگو با پوستر وا می دارد و لبخند می زند. در انتخاب این جمله، هوشمندی و خلاقیت طراح بسیار مشهود است. به عنوان مثال در یکی از پوستر ها نوشته شده است: در این مدرسه همه چاقو حمل می کنند، آشپز شدن ساده نیست! به همین جمله توجه کنید. بر خلاف قانونی که در همه مدارس وجود دارد و حمل سلاح در آنها ممنوع است، نوشته می شود در این مدرسه همه چاقو حمل می کنند، آشپز شدن ساده نیست! این جمله اگر با تصویر همراه نبود، احتمالا باعث می شد شما فکر کنید در یک محله گانگستری این مدرسه واقع شده است و دانشجویان آن با سختی ها و خطرهای زیادی روبرو هستند. احتمالا حتی دل شما برای دانشجو های آنجا می سوخت. اما تصویر، یک چاقوی آشپزی را نشان می دهد و مخاطب متوجه می شود منظور از این جمله، هیچ ارتباطی با خطر برای دانشجویان نیست. 

یا در پوستری دیگر می خوانیم: خودت را برای یک درس خونین آماده کن، آشپز شدن ساده نیست! دیگر موارد نیز به همین شیوه، از شعار آشپز شدن ساده نیست به خوبی استفاده می کنند و باعث جذب مخاطب می شوند. این یعنی یک شعار خلاقانه برای پوستر! یک شعار موفق در تبلیغات مدرن و حرف ای!

اگر به دنبال مجموعه ای می گردید که بتواند تبلیغات مدرن و حرفه ای را برای شما انجام دهد، تیم طراحی و تبلیغات لولسا، بهترین گزینه برای شما است (البته اگر به دنبال طرح و تبلیغی که ایده پردازی آن کپی برداری و تقلیدی است، ما گزینه خوبی نیستیم). برای انهایی که به دنبال ایده پردازی قدرتمند و نو هستند، تنها کافی است به طراحی پوستر مراجعه کرده و سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید