Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
طراحی وب سایت خلاقانه موزه هنری

طراحی وب سایت خلاقانه تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد. یک وب سایت خلاقانه می تواند باعث رونق کسب و کار شما شده و بر تعداد مخاطبینتان بیفزاید. در این مقاله قصد نداریم تنها به توضیح تکنیکی خاص پرداخته و یا یک المان ظاهری زیبا در وب سایت را بررسی کنیم. هدف ما این است تا با دیدن نمونه وب سایت خلاقانه ای که به شما نشان داده خواهند شد، نفس خود را در سینه حبس کرده، هیجان زده شده و با خود بگویید چه طور این کار را انجام داده؟! این ایده فوق العاده از چه ذهنی ممکن است تراوش پیدا کند؟!

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی و راه های بازاریابی، وب سایت ها یکی از مهم ترین ابزار ها در خرید و فروش و یا معرفی کسب و کار ها  به شمار می آیند. بی درنگ برای عقب نماندن از جریان حاکم بر دنیای امروزی باید منحصر به فرد عمل کرده و از وب سایت های خلاقانه و جذاب برای کار خود استفاده نماییم تا مخاطبان را به سمت خود کشانده و در ذهن آنها ماندگار شویم. در این مقاله به معرفی یکی از وب سایت های خلاق که در زمینه طراحی خود موفق عمل کرده است، خواهیم پرداخت. 

طراحی وب سایت با موضوع موزه هنری

موضوع این سایت مربوط به بازگشایی یک موزه هنری در ورشو است که در آن  موضوع تفسیر آثار هنری و یادآوری جریان هنری منحصر به فرد این کشور از اهمیت قابل توجه ای برخوردار است. این سایت مجموعه ای از عناصر خلاقانه است. از موسیقی متن آن گرفته تا هنر نقاشی کاراکتر ها، تایپوگرافی، رنگ بندی، قرار دادن ویدئو، استفاده از کلمات تاثیر گذار به طور انفرادی و پست سر هم در بخش هیرو سایت، رابط کاربری فوق العاده و ...بیننده را ترغیب می کند تا موضوع سایت را دنبال کند. تمامی این المان ها به طور هوشمندانه و خلاقانه ای در کنار هم قرار گرفته شده اند تا احساسات ما را مورد هدف خود قرار داده و داستانی را برای ما روایت کند که ما را با موضوع سایت آشنا سازد. بی گمان تجارب تصویری و شنیداری شما در حین استفاده از این سایت تا مدت ها در ذهنتان باقی خواهد ماند. 
 

طراحی وب سایت خلاقانه موزه هنری

آدرس سایت: http://sztafetapokolen.pl/sztafeta

تهیه کننده و نویسنده مطلب: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید