Your browser does not support JavaScript!
طراحی Qrcode عمومی
طراحی qr code عکس
طراحی qr code فایل PDF
طراحی qr code ویدئو
طراحی کیو آر کد (qrcode) جذاب

در این بخش از تبلیغات خلاق می‌خوایم با هم یک مجموعه از طراحی کیو آر کد (Qrcode) حرفه ای و جذاب ببینیم. کیو آر کد فقط لازم نیست یک مربع مشکی ساده باشه! qrcode می‌تونه یه طرح جذاب و خاص باشه و تفاوت رو نشون بده.

نمونه qrcode جذاب و دیدنی

وقتی موضوع خلاقیت پیش میاد، ساده‌ترین چیزا می‌تونن بدل به جذاب‌ترین چیزها بشن. فقط کافی هست که یک آدم خلاق بخواد اونارو طراحی کنه! امروز می‌خوایم با هم یک مجموعه از کیوآرکدهایی که توسط طراحای خلاق اجرا شدن رو ببینیم. اول زیاد صحبت نمی‌کنیم، بریم کارها رو ببینیم، بعد در موردشون صحبت می‌کنیم.

طراحی کیو آر کد (qrcode) جذاب

طراحی کیو آر کد (qrcode) جذاب

طراحی کیو آر کد (qrcode) جذاب

خب دیدیم که یک Qrcode ساده می‌تونه چقدر قشنگ بدل به یک طرح جذاب بشه. این‌کار بستگی به خلاقیت طراح داره. البته باید در نظر بگیریم که طراحی کارهای خاص، باید خیلی با دقت انجام بشه. با یک اشتباه، ممکنه کیوآرکد دیگه قابل خوندن نباشه. پس طراح باید خوب کارو بشناسه، مرحله به مرحله تست کنه تا نتیجه نهایی خوبی به دست بیاد.

این طراح‌ها که کاراشونو بالا دیدی، خوب می‌دونستن چطور می‌شه از یک چیز ساده، یک چیز جذاب درست کرد. کمی سلیقه به خرج دادن و کار جذابی تحویل مشتریشون دادن. این تفاوت یک گرافیست خلاق با یک گرافیست معمولیه. احتمالا تو هم زیاد کیوآرکد معمولی دیدی. اما قطعا اگه این کارو ببینی، برای امتحانم که شده، کد رو اسکن می‌کنی.

توضیح: برای خوندن کیو آر کد، فقط نیاز به یک موبایل هست. یک نرم افزار ساده اسکن کیوآرکد نصب می‌کنی و می‌تونی کد رو بخونی. تازه بعضی از گوشیا خودشون تو قسمت دوربین این امکانو دارن. فقط کافیه دوربین گوشیو باز کنی و جلو کد بگیری تا برات بخونه.

طراحی کیوآرکد در لولسا

اگه شما هم دنبال یک طراحی جذاب و دیدنی هستین، لولسا انتخاب درست خواهد بود. چرا؟ چون ما هم خلاقیت داریم، هم با کیوآرکد و استاندارد بودن اون آشنا هستیم. در ضمن، ما کدهایی می‌دیم که منقضی نمیشن. پس دیگه نگران اینکه تا چه تاریخی کد کار کنه نیستی. تا وقتی اطلاعاتت تغییر نکرده، می‌تونه از qrcode که برات طراحی کردیم استفاده کنی. سفارش هم خیلی ساده و آنلاینه. توی کمتر از یک دقیقه سفارش ثبت می‌کنه و خیلی سریع طرح نهایی برات ارسال می‌شه!