Your browser does not support JavaScript!
خدمات طراحی لوگو
لوگو خلاقانه سازمان های مردم نهاد

ساخت یک لوگو تاثیر گذار برای یک سازمان مردم نهاد مؤلفه ای کلیدی برای تبلیغات آن سازمان به شمار می آید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با لوگو های خلاقانه سازمان های بین المللی قدرتمندی که در جهت بر جای گذاشتن اثری مثبت بر روی کره ی زمین و مردم ساکن آن فعالیت می کنند آشنا گردیم. لوگوهای انتخاب شده زیبا، متمایز و به یادماندنی بوده و به گونه ای طراحی شده اند که در هر زمان و در هر نوع مدیایی قابل استفاده باشند. 

لوگو های خلاقانه سازمان ONE

ONE یک سازمان تبلیغاتی و حمایتی می باشد که در جهت مبارزه با فقر شدید در جهان فعالیت می کند. لوگو آنها مطابق شعارهای کمپین های تبلیغاتی آنها مختصر و روشن است. این لوگو با استفاده از نوشتن نام سازمان خود با فونت بزرگ و رنگ سفید درون دایره ای سیاه در پس زمینه ای سفید، پیام جدی خود را بدون فریبندگی نمایان می کنند.

لوگو خلاقانه سازمان های مردم نهاد

لوگو های خلاقانه سازمان CARE

این سازمان یکی از بزرگترین سازمان های بین المللی بشر دوستانه در جهان است که در ۷۰ کشور مختلف برنامه دارد. لوگو خلاقانه ی این سازمان نیز بیانگر اتحاد مردم ملت های مختلف در راستای یک هدف بزرگ می باشد.

لوگو خلاقانه سازمان های مردم نهاد


لوگو های خلاقانه سازمان Stand Up To Cancer

هدف اصلی این سازمان مبارزه با بیماری سرطان و درمان آن از طریق پژوهش در زمینه ی راه های درمان و آگاهی ساختن مردم از این بیماری و راه های مقابله با آن می باشد. لوگو خلاقانه این سازمان در عین سادگی با استفاده هوشمندانه از رنگ ها و علامت های فلاش در جهت اهداف این سازمان طراحی شده است.

لوگو خلاقانه سازمان های مردم نهاد

لوگو های خلاقانه سازمان Afrikids

Afrikids یک سازمان حقوق کودک است که در کشور غنا در جهت بهبود کیفیت زندگی کودکان طرد شده و آسیب پذیر فعالیت می کند. لوگو خلاقانه ای این سازمان با استفاده از خط کودکانه، نماد خورشید و رنگ قهوه ای به طور هوشمندانه طراحی شده است.
 

لوگو خلاقانه سازمان های مردم نهاد

لوگو های خلاقانه سازمان Actionaid

Actionaid دارای 35 سال سابقه مبارزه با فقر و تمرکز بر روی اچ آی وی و ایدز، غذا و گرسنگی، حقوق زنان و آموزش و پرورش است. لوگو خلاقانه ای این سازمان با مفهوم اقدام رو به جلو در مبارزه با فقر در عین سادگی موثر عمل می کند.
 

لوگو خلاقانه سازمان های مردم نهاد

اگر شما هم برای سازمان مردم نهاد خود نیازمند یک لوگوی خلاقانه هستید، می توانید از خدمات طراحی لوگو ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا استفاده کنید. برای این منظور تنها کافی است تا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.