Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
مجموعه ای از ایده پردازی های خلاقانه طراحی پاکت نامه

ست اداری یکی از ملزومات اساسی تمام شرکت ها، سازمان ها و افراد می باشد. به خصوص در امر برندسازی داشتن یک ست اداری خاص و خلاقانه دارای ارزش بسیاری در راستای جذب و نگه داری طرفداران آن برند می باشد. پاکت نامه یکی از اجزای مهم و پر کاربرد ست اداری می باشد. در این بخش کوشش نموده ایم تا تعدادی از طرح های خلاقانه و کاربردی پاکت نامه، که برای کسب و کار های مختلف طراحی شده اند جمع آوری کنیم  و برای شما به نمایش بگذاریم.

۱- طراحی خلاقانه پاکت نامه سفارشی توسط گروه طراحی ARE WE DESIGNER

 طراحی خلاقانه پاکت نامه سفارشی توسط گروه طراحی ARE WE DESIGNER

انتخاب رنگی خاص، استفاده از حروف برجسته و براق و نوع هوشمندانه تا خوردگی پاکت نامه باعث شده تا مناسب ترین طرح سفارشی برای مشتری های  ویژه ی یک شرکت رنگ های پوششی ایجاد شود.

۲- طراحی خلاقانه پاکت نامه برای برند Max&More

 طراحی خلاقانه پاکت نامه برای برند Max&More

طراحی خلاقانه پاکت نامه برای برند Max&More

بهره جستن از رنگ های شاد و تند، ایده پردازی کودکانه و شاد و برش خلاقانه باعث شده تا این پاکت های نامه به زیبایی هر چه تمام تر دریافت کننده ها را مجذوب خود کند و همین امر موجب شده تا این برند عملکرد خوبی در جذب و نگه داری مشتری های خود داشته باشد.

۳- طراحی خلاقانه پاکت نامه برای توسعه یک برند

 طراحی خلاقانه پاکت نامه برای توسعه یک برند

اگر به دنبال پاکت نامه ای هستید که شکل خاص و منحصر به برند شما را داشته باشد و متناسب با نام برند شما طراحی شده باشد طرح بالا مثال مناسبی برای چنین  پاکت نامه ای است که تمامی این ویژگی ها را داشته و همچنین به اندازه کافی جادار است که حتی سی دی هم در آن قرار می گیرد.

۴- طراحی خلاقانه پاکت نامه، مناسب برای کسب و کارهای کوچک

  طراحی خلاقانه پاکت نامه، مناسب برای کسب و کارهای کوچک

این طرح با به کار گیری یک ایده ی ساده بدون هیچ دشواری ساخت توانسته است تا پاکت نامه ای را ایجاد کند که با داشتن نقشه و اطلاعات تماس در صفحه داخلی اش بسیار کار آمد و خاص جلوه کند.

۵- طراحی خلاقانه پاکت نامه برای آرایشگاه

 طراحی خلاقانه پاکت نامه برای آرایشگاه

ایده پردازی این طرح بسیار ساده و جذاب است چرا که با یک برش خلاقانه در  قسمت مو چهره ی کشیده شده، طراح پاکت بسیار ایده آلی را برای کارت ویزیت یک آرایشگر به وجود آورده است که زمانی که کارت ویزیت درون پاکت قرار گیرد طرح کامل و زیبا به نظر برسد.

۶- طراحی خلاقانه پاکت نامه  تجاری

 طراحی خلاقانه پاکت نامه  تجاری

ایده پردازی جالب این پاکت نامه که حاوی کارت ویزیت یک فرد می باشد به این صورت است که طرح کشیده شده به قسمتی از پاکت اشاره دارد که برش خورده و زمانی که کارت ویزیت در آن قرار می گیرد قسمت برش خورده با اطلاعات مربوط با آن فرد در کارت ویزیت کامل می گردد. 

۷- طراحی خلاقانه پاکت نامه برای استودیو طراحی گرافیک

 طراحی خلاقانه پاکت نامه برای استودیو طراحی گرافیک

این پاکت نامه علاوه بر طرح زیبایی که به علت جنس خاص پاکت و رنگ آمیزی آن دارد، به خاطر وجود کاغذی با جنس و رنگ متمایز که بر روی پاکت دوخته شده بسیار کاربردی محسوب می شود چرا که بر روی این کاغذ اطلاعات مربوط به استودیو آورده شده است و به گونه ای علاوه بر پاکت بودن مانند یک کارت ویزیت نیز عمل می کند.

تهیه کننده  و نویسنده مطلب: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید