Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
مجموعه بارکد های خلاقانه سری اول

بارکد ها یکی از بهترین ابزارهایی هستند که به کمک تسهیل زندگی انسان ها آمده اند. یک بارکد می تواند در جایی بسیار کم، اطلاعات بسیار زیادی را ذخیره کنند. اما این تنها کارکرد بارکد ها نیست. ابزارهای بارکد خوان، می توانند به سادگی با یک اسکن، اطلاعات درون یک بارکد را بخوانند. به این شیوه با یک الان گرافیکی (بارکد) اطلاعات قابلیت انتقال به ابزارها را پیدا کرده اند. در گذشته بارکد ها را بیشتر در فروشگاه ها می دیدیم که متصدی با یک بارکد خوان، برای ثبت خرید از آنها استفاده می کرد. اما با گذشت زمان و با همه گیر شدن گوشی های هوشمند موبایل و قدرتمند شدن دوربین های این گوشی ها، قدرت و امکانات بارکد بیشتر نمایان شد.

امروزه در اکثر کارت ویزیت ها qr barcode ها را مشاهده می کنیم. با نرم افزارهای رایگان بارکد خوان، افراد آنها را اسکن می کنند و اطلاعات به گوشی موبایل آنها منتقل می شود. دیگر نیازی نیست فرد اطلاعات تماس شما را از روی کارت بخواند و دستی وارد گوشی هوشمند خود بکند، بلکه با یک اسکن ساده تمامی اطلاعات شما وارد گوشی موبایل او می شود. نیازی نیست لینک های طولانی دانلود شما را وارد گوشی خود کند تا مثلا یک اپلیکیشن، سایت شما و یا یک کتاب الکترونیکی را دانلود کند. بلکه می تواند با اسکن بارکد یک راست به هدف خود برسد. 

لذا طراحان نیز از اهمیت این بارکد ها باخبر شده اند و امروزه در بسیاری از کارهای گرافیکی، شاهد بارکد ها هستیم. دیر کمتر پوستری را مشاهده می کنیم که بارکد نداشته باشد. کارت ویزیتی که بارکد نداشته باشد به نظر بسیار قدیمی می آید. یا برای دانلود یک اپلیکیشن همه انتظار وجود بارکد در سایت ارائه کننده آنرا دارند.

اما داشتن یک بارکد تنها بخشی از ماجرا است. ما ابزاری داریم که می تواند کارهایمان را بسیار ساده کنند و به خوبی می دانیم این ابزار قدرت زیادی را دارا می باشد، پس چرا از باقی امکانات یک بارکد استفاده نکنیم؟ یک بارکد می تواند برند ما را نیز معرفی کند. می تواند از رنگ بندی، لوگو و یا تصویر سازی های متخص برند ما بهره ببرد. البته در این میان باید در نظر داشت هر فردی قادر به این کار نمی باشد. چرا که تک تک اجزای بارکد حاوی بخشی از اطلاعات هستند و دست کاری در هر بخش می تواند اطلاعات بارکد را ناقص و یا به کلی بارکد را ناخوانا کند. لذا برای این منظور باید به سراغ افرادی رفت که می توانند بارکد های فرم دار را با توجه به نیاز ما ایجاد کنند به گونه ای که هیچ گونه اطلاعات از روی بارکد حذف نشود و یا بارکد ناخوانا نشود. 

در زیر ما مجموعه ای از بارکد ها که بسیار خلاقانه طراحی شده اند را می توانید مشاهده فرمایید. ایده پردازی های قدرتمند به همراه دانش کافی برای خوانا بودن بارکد ها و عدم حذف اطلاعات مهمترین ویژگی های این مجموعه می باشد.

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

نمونه های بارکد های خلاقانه

در پایان اگر شما هم قصد دارید برای خودتان یک بارکد ساده داشته باشید، می توانید از این لینک برای ساخت بارکد شخصی خودتان استفاده کنید. همچنین در صورت انکه نیاز به بارکد های فرم دار هستید، می توانید با مراجعه به خدمات طراحی بارکد (qr barcode) سایت تیم طراحی و تبلیغات لولسا، برای طراحی این بارکد ها (بارکد های فرم دار) سفارش دهید.

تهیه کننده: پگاه تایکندی

نویسنده: محمد علی عاشوری

دیدگاه‌ها  

#2 Ala 1399-11-24 18:46
عالیییییییییییی
#1 Ala 1399-11-24 18:45
عالییییییییییییییییی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید