Your browser does not support JavaScript!
طراحی بروشور
سفارش
هزینه
نمونه کار
مجموعه نمونه بروشورهای خلاقانه

بروشورهای خلاقانه و جذابی برای این بخش از تبلیغات خلاق جمع آوری کرده ایم. اگر شما هم علاقه مند به تبلیغات خلاقانه هستید، یا می خواهید برای طراحی جدید ایده پیدا کنید، این مجموعه را مشاهده کنید. این مجموع شامل ۴ سری بروشور جذاب و دیدنی است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

نمونه بروشورهای خلاقانه

بروشور اگرچه روشی جدید در تبلیغات نیست، اما همچنان تاثیر گذار است. چه بخواهید بروشور را برای فروش یک محصول به کار ببرید، چه برای دوره های آموزشی از آن استفاده کنید، و چه برای اطلاع رسانی از آن استفاده کنید، قطعا نتایج مثبتی را شاهد خواهید بود. همیشه نیاز نیست یک روش تبلیغاتی ۱۰۰ درصد جدید باشد. گاهی می توانیم با خلاقیت و طراحی جدید، یک شیوه قدیمی را تبدیل به نقطه عطف تبلیغات خودمان کنی.

بروشورها در تبلیغات تاثیر گذاری فراوانی دارند. یک علت این موضوع راحتی استفاده از آنها است. معمولا با توجه به اینکه جای بسیار محدودی می گیرند، مخاطبین بروشور را نزد خودشان نگاه می دارند. البته امروزه امکان طراحی بروشورهای دیجیتال هم وجود دارد. نیازی نیست هزینه های بالایی برای چاپ بروشور پرداخت کنیم. می توانیم بروشور را به صورت دیجیتال طراحی کرده و آن را برای مخاطبین خودمان ارسال کنیم. بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها، به جای هزینه های سنگین چاپ، از بروشور دیجیتال استفاده می کنند. به این شکل دیگر نگرانی از هزینه های چاپ و نیاز به انتشار مجدد بروشور از میان می رود. از طرفی مخاطبین هم راحت تر می توانند به اطلاعات دسترسی پیدا کنند. نیازی نیست حتما آنها را از فاصله نزدیک ببینیم تا بروشور را در اختیارشان قرار دهیم. می توانیم با ارسال از طریق ایمیل، واتس اپ یا سایر روش ها این کار را انجام دهیم.

برای طراحی یک بروشور اثرگذار، دانستن برخی نکات ضروری است. برای آشنایی با این موضوعات، خواندن مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کنم:

تفاوت محتوای بروشور و تراکت

تفاوت های بروشور و کاتالوگ در طراحی و محتوا

اصول مکتب روانشناسی گشتالت در طراحی گرافیک

خب حالا برویم و این مجموعه دیدنی بروشورها را مشاهده کنیم:

مجموعه نمونه بروشورهای خلاقانه

مجموعه نمونه بروشورهای خلاقانه

مجموعه نمونه بروشورهای خلاقانه

مجموعه نمونه بروشورهای خلاقانه

خدمات طراحی بروشور لولسا

اگر نیاز به طراحی بروشور دارید، می توانید این خدمات را از لولسا بخواهید. جهت آشنایی بیشتر با این خدمات، به بخش طراحی بروشور مراجعه کنید: