Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
نمونه های ایده پردازی خلاقانه در طراحی کارت ویزیت

از زمانی که صنایع، احزاب و موقعیت های شبکه ای وجود داشتند کارت ویزیت نیز وجود داشته است. کارت ویزیت می تواند بازتابی از شخصیت شما و نوع کسب و کار شما باشد. داشتن یک کارت ویزیت مناسب نه تنها موجب می شود تا تاثیر اولیه ی خوبی بر مخاطب خود بگذارید بلکه موجب می گردد در صورت خلاق و زیبا بودن کارت، شیء ای ماندگار برای گیرنده اش باقی گذارید که در صورت نیاز به شما و یا کسب و کار شما آن را به خاطر آورده و به آن رجوع کند. بنابراین کارت ویزیت یکی از وسایل مهم و مقرون به صرفه بازاریابی می باشد که در صورتی که خلاقانه و منحصر به فرد ایده پردازی و طراحی شود تاثیر بسیاری در موفقیت کسب و کار افراد خواهد گذاشت. در این بخش تعدادی از طرح های کارت ویزیت خلاقانه، زیبا، قابل حمل و کارآمد که برای کسب و کار های موفق تهیه شده اند جمع آوری شده است که می توانند منابع الهام بخشی برای ما به شمار آیند. 

۱- کارت ویزیت با برش خاص
کارت ویزیت خلاقانه برش خاص

وجه متمایز این کارت ویزیت با سایر آثار مشابه نوع برش کارت می باشد که دقیقا طرحی مطابق با لوگو شرکت در گوشه ی کارت برش خورده است و طرحی ساده و خلاق را ایجاد نموده است.

 کارت ویزیت خلاقانه برش خاص

در تصویر بالا طراحان با ایده پردازی جالب توجه خود، تنها با ایجاد دو دایره بر روی تصویر موجود در کارت، طرحی جذاب برای کارت ویزیت مربوط به تدریس ورزش یوگا به وجود آورده اند.  

 کارت ویزیت خلاقانه برش خاص

در کارت ویزیت بالا که جنس ورق سازنده ی آن چوب می باشد برش به گونه ای است که با تا کردن کارت در خطوط مورد نظر حالت صندلی را به خود گرفته و قابلیت این را دارد تا گوشی تلفن همراه را بر روی خود نگه دارد.

۲- کارت ویزیت با طرح هوشمندانه 
کارت ویزیت خلاقانه

این کارت به طور هوشمندانه ای با خلق طرحی مرتبط به موضوع کسب و کار که به زیبایی هرچه تمام تر تنها با به کار گیری خطوط و چند نقطه یو وی که متمایز از خطوط جلب توجه می کند توانسته است ساز گیتار را نمایش دهد.

 کارت ویزیت خلاقانه

کارت ویزیت بالا با داشتن ایده ای ساده و جذاب منحصر به فرد واقع شده است تنها با استفاده از برچسب مربوط به تصویر فردی چاق بر روی تصویر اصلی زیر آن بر روی کارت که تصویر فردی لاغر است به طور جالب توجه ای برای معرفی متخصص تمرین دهنده برای لاغری مفید واقع شده است.

۳- کارت ویزیت با مواد سازنده خاص
کارت ویزیت با مواد سازنده خاص

کارت ویزیت با مواد سازنده خاصدر هر دو طرح بالا نکته ستودنی استفاده از موادی است که در کارت ها به کار برده شده اند و در نگاه اول گیرنده ی آنها را متوجه موضوع کسب و کار  مربوط به آنها می کنند. در تصویر اول استفاده از جنس چوب که برش آن به شکل استخوان است و به راحتی ذهن بیننده ی آن را به یاد سگ می اندازد مربوط به آموزش و تربیت سگ ها بوده و در عین حال قابلیت داشتن کاربرد به عنوان اسباب بازی را دارا می باشد و  همچنین در طرح کاربردی دوم که مدار بر روی کارت سبز رنگ سوار شده مربوط به مهندسی مخابرات می باشد و گیرنده ی آن می تواند از آن به عنوان فلش یو اس پی استفاده کند.
کارت ویزیت با مواد سازنده خاص

کارت ویزیت بالا نیز بسیار کاربردی طراحی شده و علاوه بر داشتن رنگ و جنس ویژه کارت می توان از آن به عنوان رنده استفاده کرد و از داشتن چنین کارت ویزیتی لذت برد.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید