Your browser does not support JavaScript!
طراحی کاتالوگ
سفارش
هزینه
نمونه کار
نمونه کاتالوگ خلاقانه و جذاب

در این قسمت از تبلیغات خلاق می خواهیم با هم چند نمونه کاتالوگ خلاقانه و جذاب را مشاهده کنیم. این مجموعه از کاتالوگ ها در موضوعات مختلفی طراحی شده اند و هدف از نمایش آنها، یافتن ایده های خوب برای طراحی کاتالوگ است.

طراحی کاتالوگ خلاقانه

برخی از افراد تصور می کنند با توجه به اینکه تبلیغات چاپی دیگر مثل قبل استفاده نمی شود، دوران استفاده از کاتالوگ پایان یافته! به نظر من این افراد اشتباه بزرگی می کنند: تصور آنها از کاتالوگ، فقط کاتالوگ چاپی است. با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از شیوه های تبلیغاتی با روش های جدید مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از کاغذ برای چاپ کاتالوگ برای محیط زیست مخرب بوده و صرفه اقتصادی ندارد. اما راه حل چیست؟ استفاده از کاتالوگ های دیجیتال!

می توانیم امروز کاتالوگ ها را به صورت دیجیتال طراحی و مورد استفاده قرار دهیم. نیازی نیست هزینه های سنگینی بابت چاپ پرداخت کنیم. اگر ابتدا یک کاتالوگ دیجیتال طراحی کنیم تمامی این مشکلات برطرف می شود. به سادگی می توانیم کاتالوگ دیجیتال را برای تمامی مشتریان خود ارسال کرده و آنها در گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر مشاهده کنند. با این روش دیگر حتی مشکلاتی مانند نگهداری کاتالوگ یا تعداد کاتالوگ های موجود هم وجود نخواهند داشت. پس اگر تصمیم به طراحی کاتالوگ جدید گرفتید، پیشنهاد می کنم حتما از نوع دیجیتال استفاده کنید.

اما کمی از موضوع اصلی دور شدیم. می خواهیم با هم چند نمونه کاتالوگ جذاب و دیدنی را مشاهده کنیم. این مجموعه ها توسط افراد مختلفی طراحی و اجرا شده اند. موضوع هر کدام از آنها متفاوت است. اما یک چیز میان این کاتالوگ ها مشترک است: طراحی خلاقانه! پیش از هر چیز فراموش نکنید با مشاهده این کاتالوگ ها باید ایده بگیرید، نه اینکه بخواهید آنها را کپی کنید. در صورتی که رو به کپی کردن بیاورید، مشتریان شما با یک جستجو ساده متوجه عدم اصالت طراحی های شما خواهند شد. حالا که هزینه های چاپ از میان رفته، بودجه بیشتری برای طراحی خلاقانه دارید، پس از آن حداکثر استفاده را ببرید.

نمونه کاتالوگ خلاقانه و جذاب

نمونه کاتالوگ خلاقانه و جذاب

نمونه کاتالوگ خلاقانه و جذاب

نمونه کاتالوگ خلاقانه و جذاب

نمونه کاتالوگ خلاقانه و جذاب

نمونه کاتالوگ خلاقانه و جذاب

مقالات مفید زیر را حتما مطالعه کنید:

تفاوت های بروشور و کاتالوگ در طراحی و محتوا

اصول مکتب روانشناسی گشتالت در طراحی گرافیک

طراحی مینیمالیستی، با کمترین بیشترین را خلق می کند!

طراحی کاتالوگ

اگر نیاز به یک کاتالوگ جدید دارید، می توانید از خدمات لولسا استفاده کنید. ما این خدمات را در سطوح مختلف برای نیازهای مختلف به شما مشتریان محترم ارائه می کنیم.