Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوسترهای خلاقانه هتل

پوسترهای خلاقانه یک هتل می تواند تاثیر بسیار مهمی در کسب و کار آن داشته باشد. هتل یکی از آن دسته مکان هایی است که افراد جهت تفریح و لذت از آن استفاده می کنند و این موضوع به معنی آن است که یک پوستر می تواند نقش بسیار پر رنگی در موفقیت آن بازی کند. دلیل این موضوع بسیار ساده است، امکان استفاده از پوستر در شبکه های اجتماعی!

شبکه های اجتماعی و پوستر

شبکه های اجتماعی، در سالیان اخیر نقش بسیار پر رنگی در موفقیت کسب و کارها بازی کرده اند. شبکه های اجتماعی که در حوزه تصویر (مانند اینستاگرام، پینترست و …) فعالیت می کنند، برای کسب و کارهایی که موضوع فعالیتشان لذت محور است مفید تر هستند. همین موضوع برای مکان هایی همچون هتل ها فرصتی بی نظیری را به وجود می آورد. آنها می توانند پوستر خود را در این شبکه های اجتماعی منتشر کرده و به نتایج بهتری دست یابند.

اما تنها لذت محور بودن فعالیت کاری یک مجموعه به معنی موفقیت تبلیغات او در شبکه های اجتماعی تصویری نیست. بلکه باید فاکتور ها و عوامل دیگری را هم در این میان رعایت کنند. خلاقیت یکی از این عوامل است. خلاقیت پوستر های شما می تواند اثر گذاری آن را بسیار بیشتر کنید. به مجموعه زیر نگاهی بیاندازید تا بهتر موضوع را متوجه شوید.

مجموعه پوسترهای خلاق هتل

طراح: ولکر شاردر

آژانس تبلیغاتی: Publicis

سفارش دهنده: مجموعه هتل های B&B

کشور: آلمان

سال طراحی: ۲۰۱۲ میلادی

پوسترهای خلاقانه هتل

پوسترهای خلاقانه هتل

پوسترهای خلاقانه هتل

همان طور که مشاهده کردید این پوسترها یک موضوع بسیار ساده را به شیوه ای بسیار جذاب به شما نشان می دهند. شاید اگر نگاه کنید، فکر کنید این ایده می توانست به ذهن شما برسد. اما این موضوع با اینکه ساده به نظر می رسد، بسیار سخت و طاقت فرسا است. طراح اتودهای بسیار زیادی را طراحی کرده تا به نتیجه نهایی مورد نظر خود رسیده است. ساعت های زیادی به موضوع مورد طراحی خود فکر کرده تا به این نتیجه رسیده. 

برای یک ثانیه تصور کنید خودتان قرار است با همین موضوع پوستری خلاقانه طراحی کنید. اما اجازه ندارید از این ایده استفاده کنید و باید ایده ای کاملا نو را به وجود بیاورید. سپس تلاش کنید آنرا پیاده سازی کنید. پس از پیاده سازی، تازه متوجه خواهید شد، شاید ایده اولیه شما چندان هم جذاب نبوده و تنها در ذهنتان اینطور فکر می کردید.

طراحی پوستر های تبلیغاتی

طراحی پوسترهای تبلیغاتی را می توانید با تیم ما تجربه کنید. برای اطلاع بیشتر از نحوه این خدمات، لطفا به بخش طراحی پوستر مراجعه کرده تا از قیمت ها، انواع خدمات و شرایط این خدمات آگاه شوید.

نویسنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید