Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر های خلاقانه استیکی نوت

پوستر های خلاقانه این قدرت را دارند تا نام کسب و کار شما را بر سر زبان ها بیاندازند. خلاقیت در تبلیغات اهمیت بالایی را دارا می باشد. با خلاقیت می توانید مشتریان بیشتری به دست آورید. ایده پردازی هوشمندانه می تواند کلید موفقیت در طراحی یک پوستر به شمار آید. برای اینکه پوسترهای خلاقانه و تاثیرگذاری خلق کنید، نیازی نیست تا با پیچیده کردن بیش از حد و یا استفاده از المان های طراحی متعدد به این مهم دست یابید. تنها کافی است، مخاطبین خود را شناخته و با کمی ذکاوت طرح خود را در ذهن آنها جاودانه سازید. طراحی پوستر (و به صورت کلی انواع تبلیغات) قدرتمند و تاثیر گذار نیازمند ایده پردازی قوی می باشد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با مجموعه ای جذاب از پوسترهای تبلیغاتی استیکی نوت آشنا سازیم تا از ایده هوشمندانه آنها لذت ببرید.

پوسترهای خلاقانه با شعار یادداشت کن

پوسترهای که در این تبلیغات برای محصولات استیکی نوت در نظر گرفته شده است از شعار ساده اما مناسب یادداشت کن بهره مند شده است. این شعار در کنار تصویر سازی ساده و قدرتمند پوسترها در جذب مخاطبین بسیار موفق عمل می کند. در هر یک از این پوستر ها کاغذ های استیکی نوت به صاحب خود کمک کرده است تا اطرافیان خود را خوشحال کرده و یا در شغل خود موفقیت کسب نمایند. طراح پوستر با ایده پردازی قوی و انتخاب شعار مناسب طرح موفقی را خلق کرده است. این پوستر ها با صحنه پردازی، عکاسی و سپس تنها با تغییر رنگ تمامی قسمت های تصویر به غیر از تصویر صاحب استیکی نوت به رنگ کاغذ مصرفی، پیام خود را به بیننده انتقال می دهد.

پوستر خلاقانه استیکی نوت

پوستر خلاقانه استیکی نوت

پوستر خلاقانه استیکی نوت

طراح پوستر: الکساندرو اسکاف

آژانس تبلیغاتی :  Grey

سفارش دهنده:  3M Post-it

کشور: روسیه

سال طراحی: ۲۰۱۱ میلادی

طراحی پوستر های شما

طراحان خلاق لولسا با استفاده از جدیدترین نرم افزارهای طراحی و با نگاهی به روند تبلیغات جهانی، این خدمات را به شما ارائه می دهند. اگر به دنبال تبلیغات موثرتری برای فروش محصولات لوازم تحریر خود هستید و نیازمند طراحی مجموعه ای خلاقانه از پوستر ها می باشید، می توانید با مراجعه به بخش طراحی پوستر سایت لولسا، این خدمات را از ما بخواهید.

نویسنده: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید