Your browser does not support JavaScript!
طراحی پوستر
سفارش
هزینه
نمونه کار
پوستر انیمه

پوستر انیمه را برای این بخش از تبلیغات خلاق انتخاب کردم. انیمه در ایران طرافدارهای زیاد و پر و پا قرصی داره. برای همین می‌خوایم چندتا پوستر جذاب و دیدنی در این موردو با هم ببینیم. امیدوارم شما هم از دیدن این مجموعه پوسترها لذت ببرید.

پوسترهای انیمه

بارها دیدم افراد دنبال پوستر انیمه‌ای هستن. بعضیا دوست دارن این پوسترها را چاپ کنن و به دیوارشون بزنن. بعضی‌ها هم کلا از دیدن اونا لذت می‌برن. فرقی نمی‌کنه جزو کدوم دسته از این آدما هستی، فکر کنم دیدن این پوسترا برات جذاب باشه. قبل از هر چیز توجه داشته باشن که این پوسترها توسط طراح‌های مختلفی اجرا شدن. پس گاهی تغییر توی سبک کارها می‌بینی. زیاد اول صحبت نمی‌کنم، بریم با هم پوسترها رو ببینیم. بعدش در موردشون حرف می‌زنیم.

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

پوستر انیمه

خب امیدوارم از دیدن این مجموعه پوسترهای انیمه لذت برده باشی. اگه تا حالا انیمه ندیدی، حتما بهت پیشنهاد می‌کنم وقت بزاری و ببینی. معمولا کسایی که تاحالا ندیدن، تصورشون از انیمه یک کارتونه که برای بچه‌ها است. اما واقعیت چیز دیگه‌ایه! انیمه خیلی جذاب‌تر از اونیه که فکرشو می‌کنی.

ریشه انیمه، ژاپن هست و خیلیا بهش می‌گن انیمه ژاپنی! اگه یک جستجوی ساده تو اینترنت بکنی، صدها انیمه جذاب و دیدنی پیدا می‌کنی. معمولا افراد بعد از دیدن یک انیمه، بهش معتاد می‌شن و همیشه دنبال انیمه‌های جدیدن! پس اول، یک امتحان کن، مطمئنم خوشت میاد.

در ضمن، سعی کردیم ابعاد پوسترها بزرگ باشه تا اگه نیاز داشتی، بتونی اونارو سیو و بعد چاپ کنی.

طراحی پوستر

اگه نیاز به طراحی پوستر داری، لولسا برات یک انتخاب خوبه! می‌تونی راحت و آسون، آنلاین سفارش طراحی پوستر بدی. بعد طراح‌های لولسا پوسترو برات طراحی می‌کنن و می‌فرستن. همه چیز هوشمند و آنلاینه. حتی می‌تونی اول قیمت‌ها را ببینی و بعد سفارش را ثبت کنی. برای آشنایی با جزئیات بیشتر این خدمات، کافیه به بخش طراحی پوستر مراجعه کنی.