Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر های خلاقانه ی تبلیغ شیر

به جرات می توان گفت که مهم ترین عنصر تبلیغات، داشتن خلاقیت است. پروراندن ایده های نو در طراحی از سخت ترین و بنیادی ترین کار هایی است که هر طراح باید قادر به انجام دادن آن باشد. در مجموعه ای که در ادامه مشاهده خواهید کرد، این عنصر به خوبی به نمایش در آمده است.

پوستر خلاقانه و جذاب لبنیات

شاید تا کنون به این موضوع توجه نکرده باشید که بسیاری از فراورده های خوراکی حتی ساده ترین آن ها از وعده ی اصلی گرفته تا دسر و پیش غذا و نان، از شیر ساخته شده اند. به طوری که شیر بخشی جدا نشدنی از سبد غذایی ماست. این محصول علاوه بر اینکه نقش طعم دهنده در بسیاری از غذا ها دارد، عنصری حیاتی در سبد غذایی انسان ها به شمار می رود. طراح به زیبایی تمامی این پیام ها را در تصویر خود گنجانده است. در این پوستر مجموعه ای از لذیذ ترین خوردنی هایی که روزانه آن ها را مصرف می کنیم گرد آوری شده که همگی از شیر ساخته شده اند. طراح با این ایده ی جالب که این خوردنی ها را به شکل پاکت شیر درست کرده می تواند بدون هیچ نوع توضیح اضافی مخاطب را متوجه منظور خود کند. با این حال نوشته ای کوتاه می تواند تاثیر را  مضاعف کند. شعار این مجموعه پوستر ها به شیوه ای هوشمندانه و مرتبط با تصاویر انتخاب شده است: " همه چیز با شیر خوش مزه تر است." 

انتخاب رنگ زمینه به گونه ای که توجه مخاطب را روی موضوع اصلی متمرکز نگه دارد از دیگر بخش های قابل تحسین این پوستر ها هستند. به طور کلی برای پوستر هایی از این دست استفاده از رنگ های سرد همچون آبی کم رنگ و خاکستری برای زمینه گزینه های بسیار مناسبی هستند. 

پوستر های خلاقانه ی تبلیغ شیر

پوستر های خلاقانه ی تبلیغ شیر

پوستر های خلاقانه ی تبلیغ شیر

طراح پوستر: استفن چریر

آژانس تبلیغاتی: BBDO

سفارش دهنده: Quebec

کشور: روسیه

سال طراحی: ۲۰۱۵ میلادی

طراحی پوستر های شما

تیم طراحی و تبلیغ لولسا با گروهی از طراحان مجرب و خلاق آماده ی پذیرش سفارش های شما در زمینه های مختلف طراحی و تبلیغات است. در صورت تمایل می توانید به بخش  طراحی پوستر مراجعه کنید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: زینب عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید