Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر های خلاقانه تبلیغ مراسم هالووین در باغ وحش

خلاقیت و ایده پردازی مقوله ای است که در تبلیغات امروز حرف اول را می زند. فرض کنید در بازار اشباع کالا ها و خدمات بخواهید توجه مشتریان را به خود جلب کنید. در اینجا تنها برگ برنده ی شما در میان رقیبان همان خلاقیت و ایده های نو در تبلیغات می باشد. زیرا انسان ذاتا از چیز های تکراری گریزان است و به مسائل و شیوه های جدید جذب می شود. اگر می خواهید ببینید کارگزاران موفق این روز ها از چه روش ها و ایده هایی استفاده می کنند، توجه شما را به مجموعه پوستر های زیر جلب می کنیم. 

پوستر جذاب و دیدنی باغ وحش

همان طور که حدس می زنید، پوستر ها مربوط به تبلیغ مراسم هالووین در باغ وحش هستند. در حقیقت صاحب باغ وحش با برگزاری مراسم هالووین در باغ وحش خود توانسته توجه عده ی زیادی از مخاطبان را به کار خود جلب کند. پس برگزاری مراسم هایی مانند اعیاد خاص در مجموعه ی تفریحی می تواند تبلیغ بسیار مناسبی برای آن مکان تفریحی به شمار بیاید. علاوه بر این ها شعار به کار رفته در گوشه ی تصویر آهنگ جالب و هماهنگی زیبایی با تصاویر دارد. در ادامه توجه شما را به دیدن پوستر ها جلب می کنیم.

پوستر های خلاقانه تبلیغ مراسم هالووین در باغ وحش

پوستر های خلاقانه تبلیغ مراسم هالووین در باغ وحش

پوستر های خلاقانه تبلیغ مراسم هالووین در باغ وحش

کارگردان هنری پوستر: Parris Mesidis

آژانس: Showpony

سفارش دهنده: Adelaide zoo

کشور: استرالیا

تاریخ طراحی پوستر: 2015 میلادی

طراحی پوستر های شما

در صورتی که برای مکان تفریحی خود به دنبال تبلیغات هستید، تیم طراحی و تبلیغات لولسا مجحموعه ای از حرفه ای ترین خدمات را به شما ارائه می دهد. کافی است به بخش طراحی پوستر مراجعه کنید.

نویسنده: زینب عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید