Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر در خدمت عدالت آموزشی

طراحی پوستر می تواند در خدمت نیاز های عمومی بشر باشد. بخش مهمی از تبلیغات، تبلیغات در مورد مسائل اجتماعی است. از آنجایی که این پوستر ها اکثرا بدون حمایت ها مالی باید تولید شوند، متاسفانه بسیاری مواقع با این روبرو هستیم که از کیفیت آنها کاسته می شود. اما باید در نظر داشت، این پوستر ها، با توجه به اینکه جنبه آموزشی و اطلاع رسانی عمومی دارند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. پوستر سازی هومشندانه، خلاقانه و موفق تنها برای بهبود کسب و کار ها و تقویت برند ها نیست که اهمیت دارد. بلکه موضوعات اجتماعی نیاز بسیار بیشتری به تبلیغات قدرتمند و خلاقانه دارند. هزینه های زیادی که سالیانه در جهان صرف شیوه های مختلف آموزش عمومی می شوند و در بسیاری از مواقع اصلا موفقیت آمیز نمی باشند، می توانند با یک برنامه ریزی درست برای تبلیغات خلاقانه مورد استفاده قرار بگیرند و تاثیرات بسیار شگرفی داشته باشند.

در این مجموعه از پوستر ها، قصد داریم یک نمونه موفق از این موضوع را به شما نشان دهیم. هزینه هایی که به درستی صرف تبلیغات موضوعات اجتماعی می شوند و نتایج بسیار زیادی می گذارند، بسیار مفید تر از هزینه های گزاف، اما بی فایده ای هستند که صرف این موضوعات می شوند. میلیاردها دلار در جهان هزینه برای آموزش اجتماع که به صورت اشتباه صرف می شوند، اگر در تبلیغات خلاقانه برای این موضوعات صرف می شدند، نتایج بسیار متفاوتی را شاهد بودیم.

پوستر های اجتماعی خلاق در زمینه عدالت آموزشی

به یک آمار که در این مجموعه اعلام شده است توجه کنید: 61 میلیون کودک، هیچ گونه شانسی برای تحصیل ندارند! این امار بسیار شوکه کننده می باشد. پوستر های این مجموعه نیز با همین آمار قصد دارند نشان دهند که چه فرصتهایی در جهان به خاطر همین موضوع از میان می رود.

پوستر های اجتماعی خلاق در زمینه عدالت آموزشی

پوستر های اجتماعی خلاق در زمینه عدالت آموزشی

پوستر های اجتماعی خلاق در زمینه عدالت آموزشی

مدیر هنری: دانیل پونال

آژانس تبلیغاتی: Labstore

سفارش دهنده: سازمان مردم نهاد Pencils of Promise

کشور: اسپانیا

سال تولید: 2014

به این پوستر ها دقت کنید. هزینه طراحی این پوستر ها را مقایسه کنید با میلیارد ها دلار هزینه ای که هر ساله صرف آگاه سازی اجتماعی در مورد تحصیل برای کودکان می شود. تفاوت بسیار زیاد است. پوستری که هوشمندانه ایده پردازی شده است، می تواند نتیجه ای برابر با چند میلیارد دلار داشته باشد. نتیجه گیری بسیار ساده است: هزینه ای درست در تبلیغات، بسیار معقول تر است. پس چرا هنوز شاهد عدم توجه به این تاثیر گذاری هستیم؟

اگر شما قصد طراحی پوستری با ایده پردازی قدرتمند دارید و به دنبال تیمی هستید تا این خدمات را برای شما فراهم آورد، می توانید از خدمات تیم طراحی و تبلیغات لولسا بهره ببرید. تنها کافی است به صفحه طراحی پوستر سایت مراجعه کنید تا با خدمات ما آشنا شوید. ثبت سفارش در لولسا به صورت آنلاین انجام می پذیرد.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید