Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر های خلاقانه با استفاده از تصویر سازی

تصویر سازی یکی از با اهمیت ترین و مهم ترین تکنیک های طراحی می باشد. هر روزه هزاران نفر طراح گرافیک دست به تصوی سازی می زنند. تصویر سازی قادر است به آثار گرافیکی روح بدهد. می تواند یک تبلیغات را جذاب و همه پسند کند. می تواند منجر به موفقیت یک برند شود. تصویر سازی بخشی از طراحی است، که نمی توان از آن چشم پوشید، لذا برای این بخش از تبلیغات خلاق، مجموعه پوستر های یک موسسه آموزشی را برای شما انتخاب کرده ایم که در آنها از تصویر سازی استفاده شده است.

پوستر های موسسه آموزشی

پوستر های خلاقانه با استفاده از تصویر سازی

پوستر های خلاقانه با استفاده از تصویر سازی

پوستر های خلاقانه با استفاده از تصویر سازی

کارگردان هنری: اولیویر کاپوستا، الکساندر ریس

آژانس تبلیغاتی: DDB

سفارش دهنده: Oise Language Coaching

کشور: آلمان

سال طراحی: 2010

اگر مجموعه تبلیغات خلاق را دنبال کنید، آثار بسیار زیادی از آژانس تبلیغاتی DDB مشاهده خواهید کرد. این آژانس تبلیغاتی توانسته است با طراحی های بسیار هوشمندانه و خلاقانه به یکی از بزرگترین آژانس های تبلیغاتی جهان بدل شود. این آژانس تبلیغاتی با استفاده از ایده پردازان موفق خود، همواره آثار موفقی را طراحی کرده است. همیشه می توان انتظار داشت اگر اثر مربوز به این آژانس تبلیغاتی است، پس با پوستری خلاقانه رو به رو هستیم. این موضوع نشان دهنده اهمیتی است که این گروه تبلیغاتی به موضوع ایده پردازی می دهد.

در این مجموعه پوستر ها، با استفاده از تصویر سازی های جذاب، تلاش شده است یک موسسه آموزشی برای مخاطب معرفی شود. این تصویر سازی ها با استفاده از رنگ بندی بسیار موفقی که طراح به کار برده است، بر موفقیت خود افزوده اند. استفاده از یک پالت رنگی، و به کارگیری درست از رنگ ها، از نقاط قوتی است که یک طراح گرافیک معمولی را به یک طراح گرافیک حرفه ای بدل می کند. در صورت آنکه به رنگ و تصویر سازی علاقه مند هستید، می توانید مقالات زیر را مطالعه فرمایید:

طراحان گرافیک بسیاری در جهان وجود دارند و هزاران پوستر در طول یک روز در جهان طراحی می شوند، اما تنها تعداد اندکی از این آثار ماندگار می شوند و مخاطب زیادی به خود جلب می کنند.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید