Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر خلاقانه خانه های گردشگری در پرو

پوستر ها یکی از رایج ترین شیوه های تبلیغات در یک صده گذشته بوده اند. یکی از دلایل اصلی این موضوع را هم می توان امکان انتشار آنها دانست. از چاپ و نصب بر روی دیوار گرفته تا انتشار بر روی وب سایت ها و شبکه های اجتماعی از جمله ای راه های انتشار هستند. به همین خاطر پوستر می تواند یک راه بسیار خوب برای تبلیغات باشد. چرا که به شما این امکان را می دهد تا در هر جایی تبلیغات خود را به نمایش در آورید. در این مجموعه از تبلیغات خلاق، پوستر های یک سازمان گردشگری در کشور پرو را به شما نشان خواهم داد.

پوستر های خلاقانه خانه های اجاره ای

پرو یکی از کشور های دیدنی جهان است که سالیانه هزاران گردشگر را از سراسر جهان به خود جذب می کند. برای برخی از گردشگران امکان اجاره اتاق در هتل، با توجه به هزینه های بالا وجود ندارد. امکان خوابیدن در خیابان هم برای گردشگران چندان شدنی نیست. همین موضوع بدل به ایده پردازی طراح پوستر ها شده است. با استفاده از این موضوع، شعار تبلیغاتی خود را "خوابیدن بیرون برای حشرات است" مجموعه زیر طراحی و اجرا شده اند. همان طور که مشاهده می کنید، نمایش یک گردشگر به لباسی به صورت حشرات و در طبیعت که با سختی زیاد به همراه است توانسته مخاطب را به حدف سازمان نزدیک کند. با ارائه اتاق های ارزان در خانه ها، گردشگران می توانند با پرداخت هزینه اندک زیر یک سقف و در گرمای خانه به گردشگری در این کشور بپردازند.

پوستر خلاقانه خانه های گردشگری در پرو

پوستر خلاقانه خانه های گردشگری در پرو

طراح: جیان کالرو لانفرانکو

آژانس تبلیغاتی: Transport & Tourism

سفارش دهنده: Kokopelli Hostel

کشور: پرو

سال طراحی: 2015 میلادی

اگر نیازمند طراحی یک پوستر خلاقانه برای شرکت و کسب و کار خود هستید، پیشنهاد می کنم مقاله زیر را به دقت مطالعه کنید. این مقاله به شما کمک می کند تا بتوانید طراح گرافیک مناسب با نیازتان پیدا کنید.

چگونه از گرافیست پوستری خلاقانه و موفق تحویل بگیریم

در صورت آنکه نیاز به طراحی پوستر داشته باشید، می توانید از خدمات طراحی پوستر ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا نیز بهره مند شوید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید