Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر های خلاقانه راهنمایی و رانندگی

طراحی پوستر یکی از رشته های هنری بسیار جذاب به شمار می آید که هنرمندان به واسطه آن قادر خواهند بود تا جسارت و خلاقیت خود را به مخاطبین نشان داده و احساسات آنها را درگیر ایده های خود نمایند. در طراحی پوستر تمامی عناصر بصری متحد می شوند تا هدف مورد نظر طراح را به اثر بخش ترین راه ممکن به مخاطب انتقال دهند. در این مقاله یکی از قوی ترین مجموعه پوستر هایی که به هدف آگاهی سازی مردم از قوانین راهنمایی و رانندگی ساخته شده است، برای شما جمع آوری کرده ایم.

تاثیر طراحی پوستر بر جامعه

یک پوستر خلاقانه بی شک این قدرت را خواهد داشت تا اثری مثبت در سرنوشت یک جامعه از خود برجای گذارد. آگهی رساندن به افراد جامعه بی گمان یکی از رسالت های مهم هنر به شمار می آید. یک پوستر اجتماعی قوی باید بتواند برای مخاطبان خود به اندازه کافی چالش برانگیز باشد و بیننده را برای انجام عملی مثبت ترغیب کرده و یا نسبت به وقوع خطری در پیش رو هشدار دهد. 

به عنوان مثال یکی از مسائل مهم اجتماعی احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی می باشد، چرا که هر ساله تعداد بسیار زیادی از انسانها به دلیل تصادفات رانندگی جان خود را از دست می دهند. در مجموعه پوسترهای خلاقانه راهنمایی رانندگی که در این مقاله برای شما گردآوری شده است، طراح با خلاقیت خود و با استفاده از نقاشی بر روی صورت و بدن مدل های خود و سپس بهره جستن از هنر عکاسی توانسته است تا پوستر های خود را خلق کند. اولین پیامی که بیننده از تماشای این پوستر ها دریافت می کند همان شعار ثابتی است که بسیار هوشمندانه در پوستر ها به کار گرفته شده است. خشونت را متوقف کنید!

شاید خیلی از افراد بی دقتی در رانندگی را خشونت به شمار نیاورند. اما تمامی این پوستر ها این واقعیت را به مخاطبان خود نشان می دهد که رانندگی با سرعت بالا، نگاه کردن به تلفن همراه حین رانندگی، خوردن و آشامیدن در هنگام رانندگی ممکن است فاجعه ای به بار آورد. همانطور که کتک زدن یک فرد مشمئز کننده و غیر انسانی است، صدماتی که یک حادثه رانندگی ناشی از نادیده گرفتن قوانین راهنمایی و رانندگی به سلامت جسم و روان افراد آسیب دیده در تصادف باقی می گذارد ناراحت کننده خواهد بود.

پوستر های خلاقانه راهنمایی و رانندگی

پوستر های خلاقانه راهنمایی و رانندگی

پوستر های خلاقانه راهنمایی و رانندگی

پوستر های خلاقانه راهنمایی و رانندگی

پوستر های خلاقانه راهنمایی و رانندگی

طراح پوستر: ریکاردو گاندولفی

آژانس تبلیغاتی: Terremoto Propaganda

سفارش دهنده: Ecovia

کشور: برزیل

سال طراحی: ۲۰۱۲

طراحی پوستر خاص و خلاقانه

اگر شما نیز قصد آن دارید تا با استفاده از مجموعه پوستر های خلاقانه بر مخاطبین و حتی بر روی جامعه خود تاثیر بگذارید، می توانید از  خدمات طراحی پوستر تیم طراحی و تبلیغات لولسا  استفاده کنید. برای این منظور به بخش طراحی پوستر سایت مراجعه کنید و به جمع مشتریان ما بپیوندید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید