Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر های خلاقانه فرودگاه لیسبون

پوستر سازی در طول زمان تغییرات زیادی را شاهد بوده است. یکی از دلایل اصلی این تغییرات هم گسترش ابزار طراحی و انتشار آن می باشد. در این بخش از تبلیغات خلاق، قصد دارم شما را با مجموعه از پوستر های خلاقانه آشنا کنم که برای یک فرودگاه طراحی شده اند. این مجموعه در سال ۲۰۱۳ میلادی برای فرودگاه لیسبون طراحی و اجرا شده اند. اگر به پوسترهای ساده و مینیمال لذت می برید، مشاهده این مجموعه می تواند شما را به وجود آورد.

خلاقیت در تبلیغات

خلاقیت در تبلیغات اهمیت بالایی را دارا می باشد. با خلاقیت می توانید مشتریان بیشتری به دست آوردی. به یاد داشته باشید پوستر های فراوانی هر روزه در دنیا طراحی می شوند و مخاطبین با اطلاعات زیادی رو به رو می شوند. اگر می خواهید کسب و کارتان موفق باشد، باید بتوانید در تبلیغات برای مخاطب متفاوت باشید. چیزی را به او عرضه کنید که دیگران نکرده اند.

پوستر های خلاقانه فرودگاه

پوسترهای خلاقانه فرودگاه لیسبون

پوسترهای خلاقانه فرودگاه لیسبون

پوسترهای خلاقانه فرودگاه لیسبون

طراح: روی سیلوا

آژانس تبلیغاتی: BBDO

سفارش دهنده: فرودگاه لیسبون

کشور: پرتغال

تاریخ طراحی و اجرا: ۲۰۱۳ میلادی

در جهان فرودگاه های بسیاری وجود دارند که هر روزه شاهد جا به جایی میلیون ها مسافر در خود هستند. فرودگاهی که در زیر تبلیغات آن را مشاهده می کنید با استفاده از خط و به شیوه ای کاملا مینیمال ذهن مخاطب را مشغول به خود می کند. طراحی این مجموعه شهر لیسبون پرتغال را که خود فرودگاه در آن واقع شده است را در نوک پرنده قرار داده است. نوک بال های این پرنده نیز نام شهرهایی که مسافرین از این فرودگاه می توانند به آنجا سفر کنند مشخص شده است.

شعار تبلیغاتی اثر بخش در پوستر سازی

شعار های تبلیغاتی تاثیر بسیاری در جذب و نگهداری مخاطبین دارا می باشند. یک شعار تبلیغاتی باید بسیار ساده، تا جای ممکن کوتاه و ماندگار باشد. طراح این مجموعه با شعار پرندگان لیسبون را انتخاب می کنند، و با استفاده از تصاویر پرندگانی که نوکشان شهر لیسبون و بالهایشان شهر های دیگر جهان است، توانسته است بسیار موفق عمل کند.

طراحی پوستر های زیبا و خلاقانه

اگر شما هم برای کمپین تبلیغاتی خود نیازمند یک مجموعه پوستر خاص و متفاوت هستید، می توانید از خدمات ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا بهرمند شوید. برای این کار تنها کافی است به بخش طراحی پوستر سایت مراجعه کرده و به جمع مشتریان ما بپیوندید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید