Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
پوستر های خلاقانه لباس های زمستانی

یکی راه موفقیت پوستر برای جذب مخاطب استفاده از عنصر طنز می باشد. طنز در یک پوستر می تواند مخاطبین را به خوبی با شما همراه سازند و مهمتر از همه، منجر شوند تا پوستر شما بسیار سریع در شبکه های اجتماعی توسط کاربران منتشر شده، و هزاران و شاید میلیون ها مخاطب جدید به همین شیوه برای شما به وجود بیاید. در پوستر ها و تبلیغات مدرن، استفاده از عنصر طنز، جایگاه بسیار مهمی را باز می کند. بسیاری از برند ها و شرکت های معتبر را می بینیم، که تبلیغاتشان را بر پایه همین عنصر طنز قرار می دهند. در این مجموعه، مجموعه پوستر هایی را مشاهده خواهیم کرد که با استفاده از همین عنصر توانسته اند بسیار موفق عمل کنند.

100 درصد پشم گوسفند عنوانی است که طراح این پوستر ها، به عنوان شعار استفاده کرده است و از همین عنوان برای طنز خود استفاده کرده است. برای بررسی بیشتر، ابتدا باید خود پوستر ها را مشاهده کنیم.

پوستر های لباس زمستانی مدرن

پوستر های لباس زمستانی مدرن

پوستر های لباس زمستانی مدرن

پوستر های لباس زمستانی مدرن

کارگردان هنری: توبیاس هالند

آژانس طراحی کننده آثار: Fischer Appelt Furore

سفارش دهنده: Pringle of Scotland

دسته بندی: لباس و کفش

سال طراحی: 2011

بر خلاف عرفی که در طراحی پوستر های برند های پوشاک مشاهده می شود که از یک شخصیت معروف و پر طرفدار، آراسته و تمیز در اینگونه کارها استفاده می شود، این برند راهی متفاوت اما بسیار جذاب را پیش گرفته است. یک گوسفند جای کاراکتر های معروف را گرفته است! دلیل هم بسیار ساده است، قرار است نشان داده شود این لباس ها از پشم طبیعی گوسفند ساخته شده اند. و این یعنی به کارگیری عنصر طنز در تبلیغات.

تبلیغات قرار نیست حتما یک شخص معروف و پرطرفدار داشته باشد تا بتواند در ذهن مخاطب باقی بماند. بلکه عنصری مانند عنصر طنز نیز می تواند یک پوستر را در خاطر مخاطب خود ذخیره کند. طنزی که هم باعث جذب مخاطب می شود و هم به بهترین شکل، محصول را معرفی می کند: لباس هایی که از پشم گوسفند ساخته شده اند. پشمی که روی بدن گوسفند است، همیشه طبیعی است و این موضوع به بهترین شکل در این آثار نمایش داده شده اند. پس به یاد داشته باشید، برای یک پوستر خلاقانه که بتواند در ذهن مخاطبین خود باقی بماند، تنها یک شیوه وجود ندارد. ایده پردازی قدرتمند می تواند باعث شود این موضوع به شیوه های مختلفی انجام شود.

اگر شما هم نیازمند پوستری هستید که ایده پردازی خلاقانه ای داشته باشد و به دنبال تیمی هستید که بتواند این کار را برای شما انجام دهد، تیم طراحی و تبلیغات لولسا بهترین انتخاب شما است. تبلیغات خلاقانه و مدرن تخصص ما است. برای آشنایی با خدمات طراحی پوستر تیم لولسا می توانید به صفحه طراحی پوستر سایت مراجعه کنید. پس از آشنایی با خدمات، به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید