Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر در خانه بمانیم برای مبارزه با کرونا

پوستر در خانه بمانیم برای مبارزه با کرونا در این قسمت از تبلیغات خلاق برای شما جمع آوری شده اند. گسترش این ویرس باعث شده است تا افراد زیادی آسیب دیده و متاسفانه بسیاری نیز به کام مرگ رفته اند. تبلیغات خلاقانه این مجموعه پوستر در خانه بمانیم برای مبارزه با این بیماری همه گیر است.

پوستر در خانه بمانیم

پوستر های این مجموعه ایده بسیار ساده ای دارند. ساده ترین شیوه برای کنترل کرونا ماندن در خانه و کاهش رفت و آمدهای غیر ضروری است. طراح این ایده را بدل به پوسترهایی بسیار جذاب و دیدنی کرده است. قرص هایی شیشه ای که در برابر ویروس مقاومت می کنند. طراحی بسیار ساده اما در عین حال حرفه ای این مجموعه چشمگیر است. به سرعت با شما ارتباط برقرار کرده و پیام خود را می رساند.

شعال این مجموعه پوسترها A home-pill every day keeps Corona Away است.

این پوسترها در آژانس تبلیغاتی Velocita Brand در تاریخ ۸ آپریل ۲۰۲۰ طراحی و منتشر شده اند.

پوستر در خانه بمانیم کرونا

پوستر در خانه بمانیم کرونا

پوستر در خانه بمانیم کرونا

در خانه بمانیم یکی از معروفترین شعارهایی سازمان های بهداشتی است. تا زمان واکسیناسیون و رسیدن به دارو برای درمان این بیماری، بهترین روش ماندن در خانه برای مراقب از خود و عزیزانمان است. این موضوع زمانی که با خلاقیت در برابر چشمان مخاطب قرار میگیرد می تواند اثرگذارتر باشد. پوستر یکی از بهترین شیوه های اطلاع رسانی است که همواره نقش خود را تبلیغات و آموزش حفظ کرده است. امیدواریم از دیدن این مجموعه ایده های خوبی بگیرید و نکات بهداشتی را رعایت کنید. 

اگر شما هم به پوسترهای خلاقانه نیاز دارید، ما آماده خدمت رسانی هستیم. برای این موضوع کافی است تا به صورت آنلاین سفارش خود را به ثبت برسانید. برای اینکار به قسمت طراحی پوستر شبکه های اجتماعی و یا طراحی پوستر مراجعه کرده و سفارش خودتان را ثبت کنید.

نویسنده و گردآورنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید