Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوسترهای خلاقانه شکلاتی

طراحی پوستر در گذر زمان شاهد تغییرات گسترده ای بوده است. با گسترش ابزار های دیجیتال و ورود کامپیوتر ها به عرصه طراحی، انقلابی در هنر طراحی پوستر به وجود آمده است. با استفاده از این ابزار، محدودیت های گذشته در طراحی و استفاده از رنگ ها از میان رفته است. این روز ها پوستر سازی یکی از راه های رایج تبلیغات هر کسب و کاری محسوب می شود. شاید پوستر های بسیار زیادی در زمان کوتاه و با هزینه اندک ساخته شوند، اما پوستر های خلاقانه ای که برای هدف تبلیغاتی خود ایده پردازی های قوی داشته باشند، بی گمان علاوه بر این که در رونق اقتصادی آن کسب و کار موفق تر عمل می کنند، آثار هنری ارزشمندی نیز به شمار خواهند آمد. در این مقاله سعی داریم تا شما را با مجموعه پوستر های خلاقانه ای که برای یک برند شکلات طراحی شده اند آشنا سازیم.

مجموعه پوسترهای خلاقانه تبلیغات شکلات

پوسترهای تبلیغاتی که برای این برند شکلات در نظر گرفته شده است علاوه بر تکنیک بسیار قوی طراحی و استفاده صحیح و جذاب از رنگ ها دارای ایده پردازی منحصر به فردی می باشد. بی گمان بسیاری از افراد برای خوشحال شدن و دریافت انرژی به خوردن شکلات ها اشتیاق نشان می دهند. طراح به طور خلاقانه ای به این موضوع توجه داشته است و با نشان دادن مکانیسم اثر شکلات در بدن به مخاطبان خود این موضوع را القا می کند که اگر شکلات مورد نظر را میل کنند، روزشان را با نشاط بیشتری به پایان خواهند رساند و با آرامش و لذت مطلوب تری به خواب خواهند رفت. این پوستر های خلاقانه نشان می دهد که شکلات ها این قدرت را دارند تا بلافاصله پس از خورده شدن افکار منفی را از میان برده و نشاط و انرژی به شما هدیه دهد.

طراح پوستر: هالوک ارکمن

آژانس تبلیغاتی: Puck Communication

سفارش دهنده: Tadelle

کشور: ترکیه

سال طراحی: ۲۰۱۵ میلادی

طراحی پوستر های شما

اگر برای تبلیغات موثرتر محصولات غذایی خود نیازمند طراحی مجموعه ای خلاقانه از پوستر ها هستید، می توانید با مراجعه به بخش طراحی پوستر سایت لولسا، این خدمات را از ما بخواهید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید