Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر های خلاقانه غذا حیوانات خانگی

پوستر های خلاقانه، می توانند عامل موفقیت برند شما باشد. پوستر های خلاق می توانند در طول زمان برای شما مخاطبان بسیار بیشتری به همراه آورند. طراحی پوستر (و به صورت کلی انواع تبلیغات) قدرتمند و تاثیر گذار نیازمند ایده پردازی قوی می باشد. ایده پردازی تبلیغاتی برای یک نام تجاری زمانی می تواند موفق عمل کند که طراح با در نظر گرفتن معنا نام و مزیت های آن کسب و کار تمرکز کرده و با به کارگیری خلاقیت خود کار را تمام کند. در این مقاله قصد داریم تا پوستر های خلاقانه غذا حیوانات خانگی یک شرکت معروف را به شما نشان داده تا از ایده پردازی این پوستر ها لذت ببریم.

طراحی پوستر برای غذای گربه

طراحی پوستر برای برند لاکی پت به هوشمندانه ترین طریق ممکن صورت گرفته است. همانطور که در توضیحات داده شده در تصاویر مشخص است، گربه ها علاقه بسیاری به خوردن غذایی دارند که طعم ماهی واقعی را می دهد. طراح این موضوع را با طنز زیرکانه ای و تصویر سازی قوی به بیننده نشان می دهد. همانطور که در پوسترها می بینید گربه های بازیگوش برای دست یابی به طعم واقعی ماهی ها خود را به خطر می اندازند و با دردسر های عظیمی رو به رو می شوند. طراح پوستر این مجموعه با به کارگیری خلاقیت خود معنای نام برند را در ذهن مخاطب جاودانه می سازد. گربه خوش شانس که صاحبش با خرید محصولات غذایی این برند طعم واقعی ماهی را بی هیچ دردسری در اختیار او قرار می دهد. طنز پردازی و خلاقیت عوامل اصلی موفقیت این پوستر ها و به طور کلی عامل موثر شدن تبلیغات این برند می باشد.

پوسترهای غذای حیوانات خانگی

پوستر غذای حیوانات خانگی

پوستر غذای حیوانات خانگی

پوستر غذای حیوانات خانگی

طراح پوستر: لوکاس ون ورن

آژانس تبلیغاتی : The Jupiter Drawing Room

سفارش دهنده:  Lucky Pet

کشور: آفریقا جنوبی

سال طراحی: ۲۰۱۴ میلادی

طراحی پوستر های شما

طراحان خلاق لولسا با استفاده از جدیدترین نرم افزارهای طراحی و با نگاهی به روند تبلیغات جهانی، این خدمات را به شما ارائه می دهند. اگر برای تبلیغات موثرتر محصولات مربوط به حیوانات خانگی خود نیازمند طراحی مجموعه ای خلاقانه از پوستر ها هستید، می توانید با مراجعه به بخش طراحی پوستر سایت لولسا، این خدمات را از ما بخواهید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید