Your browser does not support JavaScript!
طراحی پوستر
سفارش
هزینه
نمونه کار
پوستر فیلم جوکر

در این بخش از تبلیغات خلاق می خواهیم پوسترهای فیلم جوکر (Joker) سال ۲۰۱۹ را با هم مشاهده کنیم. ابعاد پوسترهای این مجموعه مناسب چاپ بوده. می توانید در صورت لزوم آنها را دانلود و چاپ کنید.

پوسترهای فیلم جوکر ۲۰۱۹

احتمالا شما هم فیلم جوکر محصول سال ۲۰۱۹ میلادی با بازی جذاب و دیدنی واکین فینیکس را دیده اید. قبل از هر چیز، اگر تا به حال این فیلم را ندیده اید، حتما در اولین فرصت وقت بگذارید و آن را مشاهده کنید.

در این بخش ما چند پوستر مربوط به این فیلم را برای مشاهده شما قرار داده ایم. این پوسترها همگی رسمی نبوده و پوسترهای طراحان مختلف هم در میان آنها مشاهده می شود. اما علت گردآوری آنها در کنار همدیگر موضوع پوسترها بود. موضوعی که طراح های مختلف آن را به تصویر کشیده اند.

اگر به سینما و فیلم های سینمایی علاقه مند باشید، احتمالا پوستر فیلم های مورد پسندتان را نگه می داریم. حالا به جای صحبت طولانی، با هم پوسترهای فیلم Joker را ابتدا مشاهده کنیم.

پوستر فیلم جوکر

پوستر فیلم جوکر

پوستر فیلم جوکر

در بخش های بعدی تبلیغات خلاق، پوسترهای فیلم های مختلف و پر طرفدار را برای شما خواهیم آورد. امیدوارم از دیدن این مجموعه لذت برده باشید.

طراحی پوستر با لولسا

اگر نیازمند طراحی یک پوستر جدید هستید، می توانید از خدمات لولسا استفاده کنید. سفارش طراحی پوستر در لولسا تنها در عرض کمتر از ۳ دقیقه و به صورت کاملا آنلاین صورت می گیرد. در سایت ثبت نام کنید، سفارش را آنلاین ثبت کرده و در کمترین زمان یک طرح با کیفیت را از ما تحویل بگیرید.