Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
پوستر های خلاقانه مبارزه با آلودگی دریا

امروزه با توجه به حجم عظیم فعالیت در زمینه های مختلف طراحی، خلاقیت مهم ترین عنصر طراحی و تبلیغات را تشکیل می دهد. خصوصا در زمینه های بصری از جمله طراحی پوستر، توجه به این نکته از اصلی ترین نکات است. پوستر های آماده شده در این مطلب به زیبایی این ویژگی را در خود گنجانده اند.

پوستر جذاب و خلاقانه مبارزه با مشکلات زیست محیطی

در دنیای امروز در زمینه ی محیط زیست، آلودگی دریاها و اقیانوس ها یکی از بحرانی ترین موضوعات روبروی بشر است. مبارزه با این مسئله دغدغه ی بسیاری از فعالان و علاقه مندان محیط زیست به شمار می آید. طراح این مجموعه پوستر ها با ایده ای نو به این موضوع پرداخته است. شعار اصلی این پوستر ها با عنوان " شما خرید می کنید و دریا بهای آن را می پردازد" به طوری کاملا تاثیر گذار به این موضوع ارتباط پیدا می کند. نکته ای تکان دهنده نیز زیر شعار این پوستر ها در گوشه ی تصویر دیده می شود: " سالانه 26 میلیون تن زباله ی پلاستیکی در دریا و اقیانوس ریخته می شود."

همانطور که مشاهده می کنید، طراح عناصر تصویر را به گونه ای کاملا مرتبط با هم برگزیده است که به اثر گذاری بیشتر آن ها کمک می کند. برای مثال دستگاه بارکد خوان با رسید خرید که شعار در گوشه ی تصویر روی آن نوشته شده کاملا هماهنگی دارد. نکته ی قابل توجه دیگر در این پوستر ها این است که با حیوانات آبزی همچون کالا رفتار شده که نقدی است بر رفتار نادرست برخی مردم که زباله های خود را در آب می اندازند. از دیگر ویژگی های جالب این مجموعه پوستر ها می توان به این نکته اشاره کرد که حیواناتی که سوژه ی عکاسی هستند، چهره ی غمگین و ناراحتی به خود گرفته اند. که این امر خود تاثیر مضاعفی بر روی بیننده دارد.

پوستر محیط زیست پوستر محیط زیست پوستر محیط زیست

طراح پوستر: پی یر دیاز

آژانس تبلیغاتی: Young and Rubicam

سفارش دهنده: Surfrider Foundation

کشور: فرانسه

سال طراحی: 2015 میلادی

طراحی پوستر های شما

در صورتی که برای فعالیت های محیط زیستی خود به دنبال پوستر های تاثیرگذاری همچون پوستر های این مجموعه هستید، تیم طراحی و تبلیغات لولسا خدمات کاملی را به شما ارائه می دهد. کافی است به بخش طراحی پوستر مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت نمائید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: زینب عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید