Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر های خلاقانه موسسه آموزش رسانه

پوستر های خلاقانه یکی از موثرترین راه های تبلیغاتی به شمار می آیند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با مجموعه ای از پوستر های خلاقانه یک موسسه آموزش رسانه آشنا سازیم. طراحی پوستر یکی از رشته های هنری بسیار جذاب به شمار می آید. طراحی پوستر همانند طراحی وب سایت این فضا رو ایجاد می نماید تا هنر گرافیک به خلاقانه ترین شکل ممکن خود را در عرصه ی ظهور قرار دهد.

پوستر خلاقانه فانتزی

فانتزی بودن این پوسترهای خلاقانه در محبوبیت آنها نزد مخاطبان خاص خود بی تاثیر نخواهد بود. رنگ آمیزی هیجان بر انگیز، تایپوگرافی خاص و استفاده از حروف در ساخت المان های رسانه ای عناصر موفقیت این پوستر ها می باشد.

طراح با هوشمندی خاص خود علایق جمعیت هدف این پوستر ها را شناسایی کرده و توانسته با خلاقیت و ذکاوت خود آنها را به هیجان درآورد. سبک فانتزی برای چنین موضوعی یک انتخاب بسیار درست می باشد. چرا که شما قادر هستید تا چیدمان، رنگ آمیزی و طراحی حروف را بسیار چشمگیر جلوه دهید. بنابراین از این طریق نظر مخاطبان هنردوست را به موسسه آموزشی رسانه مورد نظر خود جلب خواهید کرد. ایده پردازی این پوستر ها بسیار هوشمندانه می باشد. در طراحی پوستر تمامی عناصر بصری متحد می شوند تا هدف مورد نظر طراح را به اثر بخش ترین راه ممکن به مخاطب انتقال دهند. تمامی عناصر تصویر در چیدمانی جذاب و منحصر به فرد گرد هم آمده و محیط آموزشی شگفت انگیزی را در ذهن مخاطب متصور می سازند. در مجموعه پوستر های زیر طراح به خوبی موفق شده است تا ایده ی خاص و مهارت خود در پیاده سازی آن را به نمایش بگذارد. این مجموعه پوستر ها را به عنوان یک نمونه از تبلیغات موفق مشاهده بفرمایید.

طراح پوستر: نانسی هارتلی

آژانس تبلیغاتی :  Rumble

سفارش دهنده:  SAE QANTM Creative Media Institute

کشور: استرالیا

سال طراحی: ۲۰۱۵ میلادی

پوستر های خلاقانه موسسه آموزش رسانه

پوستر های خلاقانه موسسه آموزش رسانه

پوستر های خلاقانه موسسه آموزش رسانه

طراحی پوستر های شما

در صورتی که برای موسسه آموزشی خود به دنبال تبلیغات موثر می باشید، تیم طراحی و تبلیغات لولسا برای شما بهترین گزینه خواهد بود. شما به آسانی می توانید با مراجعه به بخش طراحی پوستر از این خدمات ما بهره مند شوید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید