Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر های خلاقانه محصولات غذایی

نخستین پوسترهای مدرن در قرن نوزدهم و در کشور فرانسه طراحی شده اند. از آن زمان تا کنون طراحی پوستر راه طولانی طی کرده است. امروزه استفاده از پوستر ها در زمینه های مختلف بسیار متداول است. علاوه بر آگاهی از تکنیک های طراحی، خلاقیت موثرترین عنصر خلق یک پوستر موفق به شمار می آید. پوسترهای خلاقانه بدون شک بیش از هر اثر هنری دیگر این قدرت را دارد تا پیام شما را به مخاطب رسانده و در ذهن او جاودانه سازد. بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و موفق برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر تبلیغات خود اقدام به راه اندازی کمپین های تبلیغاتی کرده اند. اغلب آنها شعار تبلیغاتی خاصی را برای خود انتخاب کرده و از طراحان توانمند خود درخواست کرده اند تا مجموعه آثار خلاقانه خود را به صورتی تاثیر گذار و هدفمند ارائه دهند. یکی از این کمپانی های موفق که به کمک تبلیغات تاثیر گذارش فروش خود را بالاتر برده است، کمپانی Arctic Gardens بوده که در این مقاله مجموع پوسترهای خلاقانه آن را مشاهده خواهیم کرد.

مجموعه پوسترهای  خلاقانه محصولات غذایی

نکته جالبی که در ایده پردازی این مجموعه پوستر خلاقانه حائز اهمیت است، توجه طراح به یکی از دغدغه ها و مشکلات اغلب مصرف کننده های آن محصول است. همانطور که می دانید بسیاری از کودکان علاقه ای به خوردن غذا نداشته و یا بازیگوشی بیش از حد آنها سبب می شود تا از زمان صرف غذا لذت کافی را نبرند. همین امر سبب می شود که با چهره ای عبوس و ناراضی بر سر سفره حاضر شوند. این کمپین تبلیغاتی به طور هوشمندانه ای با به کار گرفتن شعار چهره عبوس را از خود دور کن و هدف قرار دادن این موضوع توانسته بر تعداد مصرف کننده های خود بیفزاید. طراح این پوسترهای خلاقانه با یک عکاسی جذاب، کودکانی را نشان می دهد که چهره حقیقی شاد و پر اشتهایی داشته و تنها ماسکی از یک شخصیت لجوج و عبوث را بر صورت خود زده اند. زمانی که غذای جذابی همچون لازانیا با سبزیجات موجود در این محصول غذایی طبخ می شود، هیچ کودکی تاب باقی ماندن ماسک بر روی صورتش را نداشته و با خوشحالی غذای خود را تا آخر میل می کند.

طراح پوستر: لوک دو ساولت

آژانس تبلیغاتی: lg2

سفارش دهنده: Arctic Gardens

کشور: کانادا

سال طراحی: ۲۰۱۵ میلادی

اگر شما هم قصد طراحی یک مجموعه جدید پوستر خلاقانه را برای خود دارید، تنها کافی است به بخش طراحی پوستر سایت ما مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید