Your browser does not support JavaScript!
طراحی پوستر
سفارش
هزینه
نمونه کار
پوستر ورزشی خلاقانه

پوستر ورزشی خلاقانه می‌خوایم با هم ببینیم. پوسترهای ورزشی، معمولا برای افرادی که به ورزش علاقه دارن جذابیت زیادی دارن. تو این قسمت از تبلیغات خلاق، یک مجموعه از چندتا پوستر خاص ورزشی براتون جمع‌آوری کردم که امیدوارم از دیدنشون لذت ببرین!

پوسترهای خلاقانه ورزشی

فرقی نمی‌کنه طرافدار چه ورزش و تیمی باشی، همیشه پوسترهای ورزشی جذابیت خودشونو دارن. ولی وقتی پای بازیکن یا تیم مورد علاقه می‌رسه، دیگه این پوسترها خیلی مهم‌تر می‌شن! امروز چندتا نمونه از کارهای مختلف براتون آوردم. اول از هر چیز بدونین که طراح این پوسترها متفاوت هست. یعنی هر پوستر توسط یک طراح، اجرا شده. بریم با هم اول پوسترها را ببینیم، بعد در موردشون صحبت می‌کنیم.

پوستر ورزشی خلاقانه

پوستر ورزشی خلاقانه

پوستر ورزشی خلاقانه

پوستر ورزشی خلاقانه

پوستر ورزشی خلاقانه

پوستر ورزشی خلاقانه

پوستر ورزشی خلاقانه

خب امیدوارم شما هم از دیدن این پوسترها لذت برده باشین. سعی کردم زیاد سمت یک ورزش نرم! یعنی فقط پوستر فوتبالی نباشه. پوسترهای بسکتبال، تنیس و ورزش‌های دیگه را هم شامل بشه. البته پنهان نمی‌کنم، خودم عاشق فوتبال و پوسترهای فوتبالی هستم. اما به هر حال بقیه ورزش‌ها هم جذابیت خودشونو دارن.

یک پوستر ورزشی، با توجه به موضوعش، باید جذاب طراحی بشه! به هر صورت قراره اون پوستر یک ورزش، یک تیم یا یک بازیکن را نمایش بده. کسی انتظار یک پوستر حوصله سر بر ورزشی نداره. رنگ های جذاب و دیدنی، نمایش حرکت، قدرت و سرعت از جمله خصوصیاتی هستن که طراح‌ها تو این نوع کارا بهشون توجه بیشتری دارن.

سفارش طراحی پوستر

اگه تو هم می‌خوای یک پوستر جدید داشته باشی، لولسا آماده است تا بهت کمک کنه. احتمالا الان دیگه خوب می‌دونی سفارش خدمات همش آنلاینه. کافیه که به صفحه خدمات بری، اطلاعات را ارسال کنی و سفارش را ثبت کنی. در ضمن، بابت دیدن قیمت هم نگران نباش! در لولسا محاسبه هزینه طراحی پوستر و همه خدمات دیگه آنلاین انجام می‌شه. می‌تونی خیلی ساده و قبل از سفارش ببینی هزینه اون خدمات با امکاناتی که نیاز داری، چقدر می‌شه!