Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
کارت ویزیت های خلاقانه با موضوع عکاسی

در این بخش از مجموعه تبلیغات خلاق، قصد داریم تا به سراغ طراحی کارت ویزیت برویم. برای این منظور، کارت ویزیت های خلاقانه با موضوع عکاسی را انتخاب کرده ایم. در این مجموعه، کارت ویزیت هایی را مشاهده خواهیم کرد که با استفاده از برش های خاص و خلاقیت طراح گرافیک، شاهد جذابیت بصری بسیار زیادی می باشیم. مشاهده این کارت ویزیت ها نشان می دهد ساده ترین بخش در تبلیغات (طراحی کارت ویزیت) اگر به صورت تخصصی و با ایده پردازی انجام شود، می تواند تاثیرات بسیار زیادی بر روی مخاطبی خود داشته باشد.

از آنجایی که عکاسی، دارای المان های خاص به خود است، طراحان این کارت ویزیت ها، از المان های مربوط به عکاسی بیشترین استفاده را کرده اند.

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

مجموعه کارت ویزیت عکاسی

این مجموعه از کارت ویزیت ها توسط طراحان مختلف از کشور های مختلف دنیا انتخاب شده اند. اما به خوبی مشخص است، مخاطبی که این کارت ویزیت ها به دست او می رسد، آنرا در جایی خاص نگاه خواهد داشت و بارها و بارها آنرا مشاهده خواهد کرد و آنرا به دوستان خود نشان خواهد داد. با ایده پردازی قدرتمندی که گرافیست های این مجموعه به نمایش گذاشته اند، هر کدام از کارت ویزیت ها، بار ها و بارها مشاهده می شوند، به خاطر مخاطبین می مانند و خودشان به سرعت در دنیای حقیقی و مجازی منتشر می شوند. کارت ویزیت که یکی از ساده ترین چیز هایی است که هر فردی در حوزه کسب و کار خود از ان استفاده می کند، در بسیاری از موارد هیچ نقش مفید تبلیغاتی خاصی ندارد. تنها یک صفحه کاغذ کوچک است که شماره ای روی آن نوشته شده است و تفاوت چندانی به دیگر شماره ها ندارد. این کارت ویزیت ها را مخاطبین نگاه نمی دارند، ساده دور می اندازند و تفاوتی بین صاحبان آنها و کسب و کارشان قائل نمی شوند. اما کارت ویزیتی که با استفاده از ایده پردازی قدرتمند تولید می شود، نه تنها تفاوت یک برند را با دیگر برند ها به خوبی نشان می دهد، بلکه می تواند یک نقطه عطفی در توسعه و موفقیت کسب و کار آن برند شود.

کارت ویزیت ابزار قدرتمندی در تبلیغات است، اما این قدرت زمانی آشکار می شود که بتواند گوی سبقت را از سایر رقبا برباید.

در صورتی که شما هم نیازمند طراحی کارت ویزیت های خاص هستید، تیم طراحی و تبلیغات لولسا این خدمات را برای شما فراهم آورده است. کافی است به بخش طراحی کارت ویزیت برش خاص و یا بخش طراحی ست اداری لولسا وارد شوید. لولسا تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید