Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
خلاقیت در پوستر با افکت های آشنا

افکت های زیادی را می توانید در نرم افزارهای گرافیکی بر روی تصاویر پیاده کنید. برخی از افکت ها بسیار ساده و برخی از آنها بسیار پیچیده و شامل چندین و چند مرحله مختلف و پیچیده می باشد. اما پیچیدگی و یا سختی اجرای یک افکت نیست که موجب خلق یک پوستر جذاب می شود. خلاقیت و ایده پردازی حتی با استفاده از آشنا ترین افکت ها، می توانند مخاطبین را جذب خود کنند و پوستری بسیار جذاب را به وجود آورد. تبلیغات خلاقانه یک شرکت فروش بلیط را به عنوان یک نمونه این موضوع برای شما جمع آوری کرده ایم. در این مجموعه، پوستر های بسیار جذابی را مشاهده می کنید که تنها با استفاده از افکت های بسیار آشنا، بسیار موفق می باشند.

خلاقیت در طراحی پوستر با استفاده از افکت های آشنا

خلاقیت در طراحی پوستر با استفاده از افکت

خلاقیت در طراحی پوستر با استفاده از افکت

خلاقیت در طراحی پوستر با استفاده از افکت

کارگردان هنری: لوسی نویتا پراسمونو

آژانس تبلیغاتی: Hakuhodo

سفارش دهنده: Tiket.com

کشور: اندونزی

سال انتشار: 2015

همانطور که در پوستر های این مجموعه مشاهده می کنید، افکت جذاب، اما بسیار آشنایی در تمامی تصاویر به کار گرفته شده است. پس اگر استفاده از افکت های خاص می توانست یک پوستر جذاب تولید کند، این پوستر ها نباید از توفیق خاصی برخوردار می شدند. اما در عمل با این موضوع مواجه نیستیم. افکت های ساده، اما پوستر های جذاب.

خلاقیت و ایده پردازی طراح این پوستر ها به خوبی مشخص است. عکاسی، و یک افکت در نرم افزاری مانند ادوبی فوتوشاپ، توانسته است منجر به خلق این آثار شود. پس می توانیم این گونه نتیجه بگیریم که خلاقیت و ایده پردازی، تاثیر بسیار بیشتری به نسبت امکاناتی و افکت های پیچیده دارند. خلاقیت گرافیست، در این پوستر ها با سوراخ کردن کف یک اتاق و نرده بان، سر سره و یا یک میله و نمایش یک منظره از جایی دیدینی برای سفر به همراه یک کامپیوتر یا تبلت تمام بخش های این مجموعه است. هر لحظه که بخواهید، به هر کجا که بخواهید می توانید سفر کنید. و چقدر خوب که در سخت ترین شرایط، وقتی که خروار ها کار بر سر شما ریخته است، بتوانید کار را رها کنید و به تفریح بپردازید؟ از همین موضوع ایده پردازی این آثار شروع شده است.

خلاقیت، مخاطب را جذب تبلیغ می کند، و او را تشویق به استفاده از خدمات و محصولات شما می کند. بدون تبلیغات و جذب مخاطب، حتی اگر بهترین خدمات و محصولات جهان را هم ارائه دهید، هیچ فروشی نخواهید داشت. در تبلیغات باید بدانید، هزینه های را به چه صورت و چگونه بودجه بندی کنید. تبلیغاتی که خلاقانه باشند و مخاطبین زیادی جذب کنند، بسیار متفاوت با تبلیغات کسل کننده و بازاری بر روی کسب و کار شما اثر خواهند داشت. یک تبلیغ خلاقانه، می تواند از ده ها و صدها تبلیغ معمولی و کسل کننده بیشتر بر روی فروش شما تاثیر بگذارد. وظیفه تبلیغات، ایجاد یک تحرک در مخاطب برای انجام کاری است، پس اگر نتوانید مخاطبین خود را به خرید از محصولات و یا استفاده از خدماتتان تشویق کنید، تبلیغ شما نا موفق می باشد.

در صورت آنکه برای محصولات و خدماتتان می خواهید پوستر های خلاقانه و جذابی خلق کنید و نیروی طراح خلاقی در اختیار ندارید، هیچ مشکلی وجود ندارد. می توانید به صفحه طراحی پوستر سایت لولسا مراجعه کنید و از خدمات ما استفاده کنید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید