Your browser does not support JavaScript!
هزینه: هر کلمه ۱۱۵ الی ۱۲۳ تومان
سفارش محتوا تالیفی
سفارش محتوا ویژه
محاسبه هزینه
نمونه قرارداد
تولید محتوا

تولید محتوا پس از راه‌اندازی یک وب سایت، دغدغه بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارها است. داشتن یک وب سایت پربازدید، اتفاقی نیست. نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که سایت یا وبلاگی راه‌اندازی کنیم و به خودی خود آن سایت یا وبلاگ بازدید زیادی داشته باشد. برای یک سایت پربازدید باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در سئو، تولید محتوا است. به بیانی دیگر امروزه سئو را نمی‌توان بدون تولید محتوا (محتوا نویسی) تصور کرد. ما خدمات تولید محتوا را به شما ارائه می‌دهیم. این خدمات در دو سطح در دسترس مشتریان محترم است: خدمات عمومی (تالیفی عمومی) و خدمات ویژه.

ثبت سفارش و تحویل محتوا

محاسبه هزینه سفارش محتوای تالیفی

تعداد محتوا درخواستی هزینه هر محتوا
۱ تا ۵ محتوا 11739 تومان
۶ تا ۱۵ محتوا 11137 تومان
۱۶ تا ۳۰ محتوا 9632 تومان
۳۱ تا ۵۰ محتوا 9030 تومان
بیش از ۵۰ محتوا 8428 تومان

متوسط هزینه ۱۰۰۰ کلمه محتوا ۱۱۵۰۰۰ الی ۱۲۳۰۰۰ تومان

محاسبه هزینه سفارش محتوای ویژه

تعداد محتوای ویژه هزینه
۱ محتوای ویژه ۳۳۰۰۰۰ تومان
۴ محتوای ویژه ۱۳۲۰۰۰۰ تومان
۸ محتوای ویژه ۲۶۴۰۰۰۰ تومان
۱۰ محتوای ویژه ۳۳۰۰۰۰۰ تومان
۱۵ محتوای ویژه ۴۹۵۰۰۰۰ تومان

 

 

محتوای ویژه بدون حداقل تعداد کلمات است و نویسنده به تناسب موضوع تعداد کلمات محتوا را می‌نویسد. حداقل تعداد کلمات هر محتوا ۱۰۰۰ و حداکثر تعداد کلمات هر محتوا ۳۰۰۰ کلمه خواهد بود. تعداد تصاویر محتوا بر اساس متن انتخاب می‌شود. همچنین به همراه متن یک بنر نیز طراحی خواهد شد. در صورت نیاز دیتااینتری (پست محتوا در سایت) به صورت رایگان برای محتوای ویژه انجام می‌شود.

برای سفارش به چه ابزاری نیاز داریم؟ کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش!

چطور تولید محتوا سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش تولید محتوا در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می‌شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات محتوا مانند عنوان، کلمه کلید، تعداد کلمات محتوا و آدرس سایت را در فرم سفارش ثبت می‌کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می‌کنید.

تولید محتوا: نویسندگان لولسا شروع به تولید محتوا بنا به سفارش شما می‌کنند.

ویراستاری ادبی و سئو: در این مرحله ویراستاران ادبی و سئو محتوای تولید شده را بهینه سازی می کنند.

تحویل محتوا: در این مرحله محتوای بهینه شده برای شما ارسال می‌شود.

سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا به صورت آنلاین است. در فرم سفارش کلمات کلیدی، عنوان محتوا، تعداد کلمات محتوا، تعداد محتوا و آدرس سایت را برای ما ارسال می‌کنید. امکان ثبت سفارش با ارسال فایل هم وجود دارد. به این شیوه که می‌توانید در یک فایل ورد عنوان ها، کلمات کلیدی و آدرس سایت را ارسال کنید (توجه در صورت ارسال فایل، تعداد عنوان‌ها و تعداد سفارش باید کاملا مطابق هم باشند). پس از ثبت سفارش، به شیوه‌ای که در زمان سفارش درخواست کرده‌اید، محتوا برای شما ارسال می‌شود.

سفارش تولید محتوا در کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود. پیش از ثبت سفارش به این موارد توجه کنید:

 • در محتوای عمومی، هر محتوا تنها یک کلمه کلیدی خواهد داشت. در صورت ارسال موارد بیشتر، فقط کلمه کلیدی اول در متن استفاده می‌شود.
 • در صورت نیاز به توضیحات، در فرم سفارش بخشی جهت ارسال توضیحات وجود دارد. هرچه شما اطلاعات دقیق تری برای ما ارسال کنید، محتوا کیفیت بالاتر خواهد داشت.
 • توجه فرمایید این خدمات در دو سطح عمومی و ویژه ارائه می‌شود، این دو سطح دارای تفاوت‌های زیادی هستند و لازم است بنا به نیاز آنها را سفارش دهید.
 • تولید محتوا بر اساس شیوه نامه اختصاصی و محرمانه لولسا انجام می‌پذیرد. امکان ارائه شیوه نامه و یا استفاده از شیوه نامه دیگر برای نگارش محتوا امکان‌پذیر نیست.
 • کلیه محتوا یونیک و بر اساس سفارش مشتری تولید می‌شود. از ذکر این موارد در فرم سفارش خودداری کرده و اطلاعات مفید برای نویسندگان را ارسال بفرماید.

در صورت آن که برای سفارش نیاز به سوال دارید از شیوه‌های زیر در خدمت شما هستیم:

ایمیل: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما تماس بگیرید.

ساعات کاری:

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

جهت سفارش خدمات، پر کردن صحیح فرم سفارش الزامی است. این اطلاعات به جهت بهبود کیفیت، رسیدن به نتیجه مورد نظر و تولید محتوا مطابق با نیاز مشتری مورد نیاز هستند. لذا لطفا کلیه موارد را به دقت پر کنید.

با سفارش تولیدمحتوا، می‌توانید یک محتوای با کیفیت را از ما تحویل بگیرید. این محتوا می‌تواند برای یک محصول و یا خدمات (وب سایت فروشگاهی)، مقاله، خبر و یا مطلب آموزشی باشد. برای سفارش این خدمات نیاز ندارید از محل کار یا منزل خود خارج شوید. تنها کافی است تا فرم سفارش را پر کرده، برای ما ارسال کنید تا محتوایی با کیفیت به دست شما برسد.

سفارش تولید محتوا ابتدا بررسی خواهد شد، تا در صورت وجود هرگونه سوال ابتدا با شما هماهنگی لازم صورت بپذیرد. این هماهنگی ممکن است گاهی در قالب پیشنهاد به جهت بهبود نتیجه گیری از سفارش باشد. در سایر موارد نیز به جهت افزایش کیفیت و نزدیک شدن با خواست مشتری این هماهنگی انجام خواهد شد. لازم به ذکر است، این مورد برای تمامی سفارش ها نبوده و تنها در صورت لزوم انجام خواهد شد.

ما سفارش را به صورت کاملا آنلاین از مشتریان تحویل می‌گیریم. در این شیوه کلیه اطلاعات مورد نظر برای تولید یک محتوای با کیفیت در زمان ثبت سفارش دریافت می‌شود. این موضوع به نویسندگان ما کمک خواهد کرد تا بتوانند محتوایی مطابق با خواست و نیاز مشتری تولید کنند. این اطلاعات بسیار مختصر اما بسیار مهم است. به عنوان مثال در فرم سفارش تولید محتوا تالیفی این موارد از مشتری درخواست می شود: نوع محتوا، تعداد کلمات، تعداد سفارش، عنوان محتوا، کلمات کلیدی، ابعاد تصویر (در صورت نیاز) و اطلاعات دسترسی به پنل سایت در صورت نیاز به دیتا اینتری (پست محتوا در سایت).

چه اطلاعاتی برای سفارش تولید محتوا نیاز است؟

ثبت نام: ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید.

نوع محتوا: مشخص می‌کند محتوا برای چه بخشی از سایت است. مثلا آیا یک مقاله آموزشی است و یا توضیحات یک محصول؟

تعداد کلمات: مشخص می‌کند هر محتوا چند کلمه داشته باشد.

تعداد سفارش: مشخص می‌کند چه تعداد محتوا مورد نیاز شما است؟

عنوان محتوا: عنوان مطلبی که برای شما نوشته می‌شود را در این بخش ارسال می‌کنید.

کلمات کلیدی: در این بخش مشتری برای هر عنوان یک کلمه کلیدی مشخص می‌کند. محتوا بر اساس آن کلمه کلیدی بهینه سازی می‌شود. بهتر است کلمه کلیدی را در عنوان استفاده کنید تا نتیجه‌گیری بهتری داشته باشید.

ابعاد تصویر: برای هر محتوا یک عکس به صورت رایگان برای مشتری ارسال می‌شود. البته حتما باید در زمان سفارش تیک این بخش را انتخاب کنید. سپس ابعاد تصویر را ارسال می‌کنید. به علت اینکه طراحی سایت ها با قالب‌های مختلفی صورت می‌گیرد هیچ ابعاد استاندارد و همگانی وجود ندارد. به همین دلیل ما در این بخش ابعاد تصویر را از مشتری درخواست می‌کنیم تا دقیقا مطابق قاب سایت تصویر تهیه شود. در صورت نیاز به تصاویر بیشتر هزینه این بخش در سفارش مشتری ثبت می‌شود. مثلا ممکن است شما نیاز به سه تصویر برای یک مقاله داشته باشید. تصویر اول رایگان و دو تصویر بعدی آن شامل هزینه می‌شود.

اطلاعات دسترسی به پنل سایت: اگر می‌خواهید پس از تولید محتوا، مطالب مستقیما روی سایت قرار بگیرند، باید اطلاعات دسترسی به پنل مدیریت را ارسال کنید. در صورتی که از وردپرس برای سایت استفاده می‌کنید و می‌خواهید تنظیمات Yoast SEO هم در زمان پست محتوا انجام شود، تیک این بخش را بزنید.

اما برای اینکه محتوا کاملا بر اساس نیاز شما باشد می‌توانید در بخش توضیحات سفارش اطلاعات لازم را ارسال کنید. توجه داشته باشید این محتوا برای کمک به سایت و موفقیت آن تولید می‌شود، پس از ارائه هرگونه اطلاعات مفیدی که می‌تواند منجر به بهتر شدن کیفیت محتوا شود خودداری نکنید. به عنوان مثال فرض کنید محتوا برای محصولاتی است که شما برای آنها گارانتی ارائه نمی‌کنید. یا به عنوان مثال در فروش یک محصول یا خدمات خطوط قرمزی دارید که باید در محتوا رعایت شود. کلیه این اطلاعات را برای ما در بخش توضیحات ارسال کنید. توجه کنید که موفقیت یک محتوا نیازمند یک همکاری دوطرفه است و تنها سفارش یک محتوا بدون این اطلاعات نمی‌تواند باعث موفقیت سایت شود. هر چه شما اطلاعات دقیقتری ارسال کنید، امکان تولید محتوایی با کیفیت‌تر امکان‌پذیر است. تضمین موفقیت محتوا بر اساس اطلاعات دقیق و کاملی است که در زمان ثبت سفارش ارسال می‌کنید.

ثبت سفارش تنها در عرض چند ثانیه صورت می‌گیرد. تنها نیاز هست در سایت عضو شده و اطلاعات مربوط به محتوا را ارسال کنید. پیش از ثبت سفارش، در صفحه این خدمات زمان تحویل محتوا بر اساس نوع و تعداد سفارش مشخص شده است. بهتر است هیچ‌گاه با عجله سفارش ثبت نکنید. کمی دقت می‌تواند به شما کمک کند تا به نتیجه دلخواه برسید. موفقیت تولید محتوا با برنامه ریزی دقیق صورت می‌گیرد و نه تنها اقدام به تولید محتوایی بدون برنامه.

خدمات تولید محتوا سایت

خدمات تولید محتوا سایت در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به صورت تخصصی انجام می‌پذیرد. کلیه محتواهای ارائه شده به مشتریان یونیک هستند. پس از تولید هر محتوا، ویراستار سئو آن را بررسی کرده تا از کیفیت محتوا جهت نتیجه گیری بهتر اطمینان حاصل شود. این خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید و به جهت ساختار تولید آن می‌توانید بیشترین نتیجه را به دست آورید. با استفاده از این خدمات سایت خود را همواره به روز کنید و به یک سایت بزرگ و پر طرفدار بدل شوید. روش های غیر اصولی سئو را کنار بگذارید و به جا آن روش‌های مورد تایید گوگل را پیش بگیرید. روش‌های غیر اصولی نمی‌توانند برای میان مدت و طولانی مدت به شما کمک کنند. پس از همین امروز اقدام کنید، از خدمات تولید محتوا استفاده کرده و در مسیر موفقیت قدم بردارید. ما این خدمات را در دو سطح تولید محتوای عمومی و تولید محتوای ویژه ارائه می‌دهیم.

خدمات محتوا نویسی برای کسانی مفید است که امکان و دانش تولید محتوا با کیفیت و سئو شده را ندارند. با این برون سپاری شما می‌توانید از داشتن محتوایی ارزشمند خیالی آسوده داشته باشید. تولید محتوا کاری همیشگی است. نباید تصور کرد که تا مدتی اقدام به تولیدمحتوا می‌کنیم و پس از آن نیاز به محتوای جدید وجود ندارد. مخاطبین همواره به دنبال محتوای جدید هستند. رقبا شما اقدام به تولید محتوا می‌کنند. گوگل هم برای رتبه دادن به تولید محتوای ارزشمند و همیشگی نیاز دارد. پس تمامی این موارد به ما می‌گویند که باید همیشه به فکر محتوای جدید برای سایت خودمان باشیم.

خدمات تولید محتوا تیم طراحی و تبلیغات لولسا برای همه مناسب نیست! این خدمات تنها مناسب کسانی است که از محتوا انتظار نتیجه گیری دارند؛ افرادی که نگاهی درست به محتوا داشته و می‌دانند برای کسب رتبه در یک کلمه کلیدی چقدر تولید محتوا ارزشمند است. این خدمات برای کسانی که به شیوه‌های مدرن کسب و کار علاقه‌مند هستند و از روش‌های سنتی سفارش دوری می‌کنند مناسب است؛ افرادی که برای یک سفارش نیاز ندارند حتما بارها و بارها در جلسات مختلف شرکت کنند، بلکه به جای آن کیفیت را سنجش می‌کنند و به دنبال روش‌های آنلاین هستند. این خدمات مناسب کسانی است که می‌دانند برای تولید یک محتوای اثربخش نیاز به همکاری دوطرفه وجود دارد تا بتوان بهترین نتیجه را به دست آورد.

کسانی که به دقت اطلاعات سفارش خود را آماده سازی می‌کنند تا نویسندگان بتوانند به دقیقترین شکل ممکن محتوایی مناسب آن نیاز تولید کنند. به شکل خلاصه این خدمات مناسب کسانی که به دنبال روش‌های سنتی، نادقیق و بدون برنامه‌ریزی و غیر علمی هستند اصلا توصیه نمی‌شود. چرا که با این روش‌ها شما نمی‌توانید از تولید محتوا نتیجه مناسب گرفته و تنها هزینه اضافی برای خودتان تولید می‌کنید.

برای داشتن یک کسب و کار آنلاین موفق، ابتدا باید دید و نگاه شما مدرن باشد. اگر هنوز به دنبال شیوه‌های قدیمی هستید، زمان شروع کسب و کار آنلاین برایتان فرا نرسیده است. چرا که دید شما در کسب و کارتان نمایان شده و نمی‌توانید با مخاطبین آنلاین ارتباط برقرار کرده و به نتیجه مطلوب برسید. پیش از سفارش تولید محتوا، ابتدا نگاهی درست به شیوه‌های کسب و کار آنلاین داشته باشید. اگر برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین نمی توانید به صورت آنلاین سفارش دهید، از روش‌های آنلاین دوری می‌کنید، هنوز زمان راه اندازی کسب و کار آنلاین برای شما فرا نرسیده است. یک کسب و کار آنلاین زمانی موفقیت به دست می‌آورد که مدیرانی با دید مدرن و علمی داشته باشد. پس اگر از این افراد هستید، لولسا بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

خدمات تولید محتوا ویژه

خدمات تولید محتوا ویژه مناسب کلمات کلیدی و صفحات مهم یک سایت است. در این خدمات، تمرکز روی بیشترین نتیجه گیری سئو و بالاترین کیفیت محتوا است. برای ارائه این خدمات پلن‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. در هر پلن تعداد محتوا و حداقل تعداد کلمات آن ذکر شده است. یک محتوا ممکن است تا چند برابر بیش از حداقل تعداد کلمات نوشته شود، اما از حداقل کلمات کمتر نخواهد بود. این تعداد کلمات بستگی به عنوان سفارش دارد. گاهی برخی عناوین گستردگی زیادی دارند و امکان تولید محتوا با کیفیت طولانی در آنها وجود دارد. اما برای برخی عناوین ممکن است این ظرفیت وجود نداشته باشد.

خدمات تولید محتوا ویژه با دیتا اینتری (ثبت محتوا در سایت) ارائه می‌شوند. استفاده از دیتا اینتری اجباری نبوده و تنها در صورت تمایل او این خدمات ارائه می‌شود. لازم به ذکر است که دیتا اینتری در این خدمات به صورت رایگان انجام می شود و شامل هزینه نیست.

در این نوع محتوا، خدمات موارد مختلفی بررسی می‌شوند. که در زیر می توانید لیست این موارد را مشاهده کنید:

 1. تمرکز بیشترین نتیجه‌گیری سئو
 2. انتخاب و طراحی تصاویر
 3. بهینه سازی تصاویر
 4. بررسی تراکم کلمه کلیدی
 5. انتخاب و استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و هم معنی
 6. بررسی و انالیز ترندها برای انتخاب بهترین کلمات در متن
 7. ویراستاری نگارشی
 8. ویراستاری سئو با چک لیست ویژه
 9. امکان پست محتوا در سایت بدون هزینه
 10. تنظیم متا محتوا در سایت
 11. و ...

بهتر است برای کلمات کلیدی اصلی از محتوا ویژه استفاده کنید. اثرگذاری این نوع محتوا بسیار بیشتر از محتوا عمومی بوده و می‌تواند منجر به نتایج بسیار خوبی برای سایت شود. از این خدمات می‌توانید برای بخش‌های مختلفی از سایت استفاده کنید.

خدمات تولید محتوا ویژه مناسب موارد زیر است:

 • صفحات اصلی سایت (مانند درباره ما، صفحه اصلی و ...)
 • محتوا خدمات
 • محتوا محصولات
 • محتوا آموزشی
 • مقاله
 • محتوا خبری

خدمات تولید محتوا تالیفی عمومی

خدمات تولید محتوا تالیفی عمومی مناسب حجم بالا است. اگر نیاز به تولید محتوا انبوه برای سایت دارید این خدمات را استفاده کنید. برای به‌روزرسانی مداوم سایت، نیاز است تا روزانه محتوا جدید در سایت قرار بگیرد. این موضوع کمک شایانی به سئو سایت و بازدید بیشتر آن می‌کند. این خدمات به شما کمک تا بتوانید همواره سایتی با محتوا جدید داشته باشید. مخاطبین سایت را افزایش می‌دهید و در مسیر پیشرفت قرار خواهید گرفت.

در تولید محتوا عمومی امکان ثبت سفارش دیتا اینتری (پست محتوا در سایت) وجود دارد. این دیتا اینتری همراه با هزینه برای مشتری است. می‌توانید در فرم سفارش این گزینه را انتخاب کنید. برای استفاده از این بخش نیاز است تا اطلاعات ورود به سیستم مدیریت محتوا در زمان ثبت سفارش در فرم وارد شود.

مشتری می‌تواند یک تصویر رایگان در این خدمات سفارش دهد. اما اگر به تعداد بیشتر تصویر برای هر محتوا نیاز داشته باشید، هزینه جداگانه بابت این خدمات از شما دریافت خواهد شد.

این خدمات برای موارد زیر مناسب است:

 1. محتوا خدمات
 2. محتوا محصولات
 3. مقاله
تفاوت خدمات تولید محتوا ویژه و تالیفی عمومی چیست؟

هر دو نوع محتوای ویژه و تالیفی عمومی بر اساس فاکتورهای مربوط به سئو بهینه‌سازی می‌شوند. البته فاکتورها و چک لیستی سئو تولید محتوا ویژه بسیار کامل‌تر است. زمانی که می‌خواهید برای کلمات کلیدی اصلی سایت (معمولا تعداد این کلمات کلیدی محدود است) محتوا داشته باشید، بهترین گزینه محتوای ویژه است. در محتوای ویژه، تعداد کلمات دارای حداقل است اما حداکثری در آن مشخص نشده است. اما چرا حداکثر مشخص نشده است؟

گاهی ممکن است یک کلمه کلیدی امکان تولید محتوایی بسیار طولانی داشته باشد (حتی تا ۸ برابر حداقل کلمات سفارش) در این شرایط برای مشتری بدون محدودیت کلمه و بدون هزینه اضافه این محتوا نوشته خواهد شد. اما برای برخی از عنوان‌ها امکان تولید محتوای بسیار طولانی وجود ندارد و منجر به تکرار و بی کیفیت شدن محتوا می‌شود. لذا ما محدودیت حداکثری برای این بخش قرار نداده‌ایم. هر چقدر که عنوان ارسال شما امکان تولید محتوای با کیفیت داشته باشد انجام خواهد شد.

در تولید محتوای ویژه بر اساس نیاز محتوا تصویرهای مختلفی تهیه خواهند شد که شامل هزینه اضافه نیستند. گاهی ممکن است حتی اینفوگرافیک هم برای محتوا تولید شود. با توجه هزینه نسبتا بالایی که سفارش اینفوگرافیک به صورت جداگانه دارد، به این شیوه شما صاحب اینفوگرافیک بدون پرداخت هزینه جداگانه می‌شوید. البته این موضوع بر اساس نیاز محتوا است و نه به صورت عمومی و برای تمامی سفارش‌ها. پس در محتوای ویژه ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا چه از جهت بصری و چه از جهت محتوایی و سئویی بیشترین نتیجه را به دست بیاورید. دیتا اینتری (قرار دادن محتوا روی سایت) در محتوای ويژه به صورت رایگان انجام می‌شود.

اما گاهی ممکن است شما نیاز به تولید محتوای انبوه داشته باشید. مثلا یک سایت فروشگاهی با چند هزار محصول دارید که امکان هزینه زیاد برایتان ممکن نیست. در این شرایط می‌توانید از تولید محتوای تالیفی استفاده کنید. در تولید محتوای تالیفی دقیقا بر اساس همان مواردی که در فرم سفارش انتخاب می‌کنید، هزینه محاسبه می‌شود. زمانی که برای کلمات کلیدی عمومی تر یک سایت نیاز به محتوا دارید، این خدمات برای شما مناسب‌تر است.

هزینه تولید محتوا، (قیمت تولید محتوا، تعرفه تولید محتوا)

هزینه تولید محتوا (قیمت و تعرفه تولید محتوا و خدمات مربوطه) لولسا به صورت آنلاین محاسبه می‌شود. تنها کافی است به بخش محاسبه هزینه تولیدمحتوا مراجعه کرده تا از کلیه هزینه ها اطلاع پیدا کنید. کلیه قیمت های اعلام شده برای تولید محتوا به تومان است. هزینه تولید محتوا با توجه به دو فاکتور حفظ کیفیت و حقوق مشتری تعیین شده. از جهتی حفظ کیفیت نیازمند هزینه کافی برای اجرای درست خدمات است و از سوی دیگر مشتری باید هزینه‌ای به صرفه پرداخت کند. به این دلایل هزینه خدمات به صورت کاملا منصفانه تعیین شده و برای تمامی مشتریان یکسان در نظر گرفته می‌شود.

هزینه تولید محتوا باید تضمین کننده کیفیت برای مشتری باشد. به این معنی که هزینه متناسب با کیفیت بوده و محتوایی متناسب با هزینه پرداختی به دست مشتری برسد. برای درک بهتر این موضوع تصور کنید برای نگارش یک محتوای مورد نظر شما چه میزان نویسنده باید روی محتوا کار کند؟ چه میزان زمان برای ویراستاری و بهینه سازی محتوا نیاز است؟

قیمت تولید محتوا با توجه به نوع آن به دو شیوه متفاوت محاسبه می‌شود. لولسا دو نوع محتوا برای مشتریان خود در نظر گرفته است: محتوا تالیفی عمومی و محتوا ویژه.

هزینه تولید محتوا تالیفی عمومی چگونه محاسبه می شود؟

در زمان ثبت سفارش با توجه به تعداد کلمات و تعداد سفارشات درخواستی، این هزینه محاسبه و به شما نشان داده خواهد شد. در صورت آنکه پیش از سفارش می‌خواهید از تعرفه خدمات مطلع شوید، با مراجعه به بخش محاسبه هزینه می‌توانید از قیمت های اعلام شده اطلاع کسب کنید. هزینه بر اساس تعداد سفارش و تعداد کلمات محاسبه می‌شود. می‌توانید با توجه به بودجه خود شرایط مختلف را محاسبه کنید. محاسبه آنلاین قیمت تولید محتوا نیاز به شما کمک خواهد کرد در هر ساعت از شبانه روز بتوانید هزینه را مشاهده و بررسی کنید.

دو فاکتور در هزینه تولید محتوا تالیفی اثر گذار هستند: ۱- تعداد کلمات مورد نظر برای هر محتوا. ۲- تعداد محتوا.

هزینه تولید محتوا برای سفارش با تعداد بالا، هر کلمه: ۱۱۵ تومان

هزینه تولید محتوا برای سفارش با تعداد پایین، هر کلمه: ۱۲۳ تومان

سایر هزینه های تولید محتوا تالیفی عمومی به شرح زیر است:

قرار دادن مطلب بر روی سیستم مدیریت محتوا: هر مطلب ۱۵۰۰۰۰ تومان (در صورت قرار گرفتن محتوا بر روی وب سایت، امکان ارسال فایل جداگانه ورد آن وجود نخواهد داشت).

انتخاب هر عکس اضافه برای مطلب: هر تصویر ۲۰۰۰ تومان.

شیوه محاسبه هزینه تولید محتوا ویژه: تعرفه خدمات ویژه از خدمات تالیفی عمومی بیشتر است. علت این موضوع نیز در کیفیت و ارائه خدمات تکمیلی است. با محتوای ویژه می‌توانید نتایج بسیار بیشتری را برای عنوان و کلمه کلیدی مورد نظر به دست آورید. در نظر داشته باشید در هر دو نوع محتوا (ویژه و تالیفی عمومی) ویراستاری سئو انجام می‌شود. محتوا سئو شده ویژه با توجه به اینکه برای ویراستاری و نگارش آن فاکتورهای بیشتری مورد بررسی قرار می گیرد می‌تواند نتیجه بهتری را برای شما به وجود بیاورد. در نوع نگارش، انتخاب زیر عنوان ها و سایر فاکتورها نیز خدمات تولید محتوا ویژه کیفیت بالاتری خواهد داشت. تعداد تصاویر نیز بر اساس نیاز محتوا انتخاب خواهند شد و محدود نخواهد بود.

هزینه محاسبه شده برای محتوای ویژه بر خلاف محتوای تالیفی بر اساس تعداد کلمات محاسبه نمی شود. بلکه بر اساس نیاز محتوا این تعداد کلمات متغیر هستند. حداقل تعداد کلمات برای تمامی مطالب ویژه رعایت خواهند شد. اما حداکثر تعداد کلمه بر اساس گنجایش مطلب ممکن است بیشتر باشد. در این خدمات پکیج‌های مختلف با توجه به نیازهای مختلف تهیه شده است.

تخفیف هزینه محتوا نویسی بر اساس سفارش

زمانی که شما سفارش بیشتری ثبت می کنید، احتمالا انتظار تخفیف بیشتری در هزینه خدمات دارید. ما هم این موضوع را حق مشتری می‌دانیم و به صورت خودکار این تخفیف را برای شما انجام می‌دهیم. برای استفاده از این تخفیف نیاز به وارد کردن هیچ کد و یا کاری خاصی ندارد. فرم سفارش تولید محتوا در لولسا به گونه‌ای هوشمند طراحی شده است. هر چه سفارش شما بیشتر باشد، هزینه تولید محتوا کاهش پیدا خواهد کرد. همزمان با ثبت اطلاعات سفارش، این تخفیف ها اعمال شده و هزینه نهایی جهت پرداخت با توجه به میزان سفارش محاسبه می‌شود.

این تخفیف ها به صورت عمومی است. اگر شما اولین روزی است که با لولسا آشنا می‌شوید و اولین بار است که اقدام به سفارش می‌کنید باز هم این تخفیف‌ها شامل حالتان خواهد شد. فقط کافی است تعداد سفارش خود را افزایش دهید. با استفاده از فرم هوشمند سفارش، تمامی مشتریان از حداکثر تخفیف های ممکن و بالاترین سطح کیفی دریافت خدمات بهره خواهند برد.

روش های محتوا نویسی

روش های تولید محتوا وب سایت به سه بخش اصلی تقسیم می شوند:

 1. تولید محتوای تالیفی
 2. تولید محتوای ترجمه
 3. تولید محتوای بازنویسی

تولید محتوا تالیفی: در این شیوه شما تیترهای مورد نظر خود را برای ما ارسال می‌کنید و نویسندگان لولسا محتوای مورد نظر شما را بر اساس تعداد کلمات مورد نظر تولید می‌کنند.

تولید محتوا ترجمه: در این شیوه شما متن انگلیسی محتوای مورد نظر خود را برای ما ارسال می‌کنید. بر اساس متن ارسالی شما محتوای ترجمه و ویراستاری سئو می‌شود.

تولید محتوا بازنویسی: ممکن است شما مطلبی را پیشتر برای وب سایت خود تولید کرده باشید اما اثر بخشی لازم را نداشته است. برای این منظور می‌توانید از این خدمات ارسال کنید. متن ارسالی شما توسط متخصصین ما بازنویسی و ویراستاری سئو خواهد شد. در این خدمات متن ارسالی شما و متن بازنویسی شده ممکن است تا ۵۰ کلمه کوتاهتر و یا بلندتر شود.

شرایط پرداخت خدمات تولید محتوا چگونه است؟

پرداخت هزینه خدمات تولید محتوا به صورت آنلاین بوده و در زمان سفارش صورت می‌گیرد. برای اینکار ابتدا باید در بخش فروش لولسا عضو شده، سفارش خود را به ثبت برسانید و در مرحله پایانی بخش پرداخت را انجام دهید. پس از واریز وجه، خدمات تایید شده و تیم تولید محتوا شروع به کار می‌کنند. هزینه خدمات به صورت کامل در زمان سفارش واریز می‌شود. توجه داشته باشید شروع ارائه خدمات از زمان واریز وجه محاسبه خواهد شد.

روند انجام پروژه‌های محتوا نویسی

 1. ارسال اطلاعات اولیه و تکمیل فرم سفارش
 2. پرداخت هزینه تولید از سوی مشتری
 3. تولید محتوا
 4. ویرایش سئو محتوا
 5. تحویل محتوا به مشتری

مراحل تولید محتوا تالیفی عمومی در تیم طراحی و تبلیغات لولسا

مراحل تولید محتوا پس از ثبت سفارش به شرح زیر است:

 1. بررسی لیست محتوای سفارش داده شده و جستجو درباره موضع توسط تیم سئو و مدیر بخش تولید محتوا
 2. تعیین عنوان‌ها فرعی و بخش بندی محتوا اصلی توسط تیم سئو و مدیر بخش تولید محتوا
 3. نوشتن محتوا با عنوان ها و مواد مشخص شده توسط تیم سئو توسط نویسندگان
 4. ویرایش سئو و نگارش توسط تیم سئو بر اساس چک لیست
 5. ارسال محتوا برای سفارش دهنده

با استفاده از پیگیری این مراحل، محتوا می تواند حداکثر اثر گذاری را داشته باشند. یک محتوا که با ساختار درست و دقت نوشته شود، می‌تواند بیشترین تاثیر را در موفقیت شما داشته باشد. لذا تمامی مراحل ذکر شده، برای همه سفارش ها (از یک عنوان سفارش الی ...) انجام خواهند شد. ما معتقدیم، حفظ کیفیت خدمات مهمترین موضوع است و لذا تمامی مشتریان باید از محتوایی با بالاترین سطح کیفی بهره مند شوند.

مراحل تولید محتوا ویژه در تیم طراحی و تبلیغات لولسا

مراحل تولید پس از ثبت سفارش به شرح زیر است:

 1. بررسی کلمات کلیدی ارسالی از سوی مشتری
 2. بررسی و آنالیز ترندهای برای انتخاب بهترین کلمات
 3. آنالیز سایت مشتری برای کلمات کلیدی و پیدا کردن گپ های کلمات کلیدی
 4. بررسی و آنالیز رقبا در کلمات کلیدی مورد نظر مشتری
 5. تعیین عنوان ها فرعی و بخش بندی محتوا اصلی توسط تیم سئو و مدیر بخش تولید محتوا بر اساس آنالیزهای صورت گرفته
 6. تهیه منابع برای تولید محتوا
 7. تولید محتوا بر اساس موارد مشخص شده در مراحل قبل
 8. ویراستاری نگارشی محتوا
 9. بررسی تراکم کلمه کلیدی
 10. ویراستاری سئو محتوا بر اساس چک لیست تخصصی
 11. طراحی و تهیه تصاویر محتوا
 12. بهینه سازی تصاویر محتوا
 13. آپلود محتوا در سایت مشتری
 14. تنظیمات محتوا در سایت مشتری (متا تایتل، متا دسکریپشن و در صورت وجود تنظیم Yoast SEO محتوا)

مشاوره خدمات تولید محتوا

مشاوره تولید محتوا حرفه ای را با لولسا تجربه کنید. در صورت نیاز به ارائه خدمات، می توانید با مراجعه به بخش مشاوره طراحی وب سایت از خدمات ارائه داده شده استفاده کنید. مشاوره ارائه شده به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید اثر بخشی محتوای تولید شده را افزایش دهید. روش‌های اصولی آن را در پیش بگیرید تا بتوانید در بازار رقابت اینترنت به یک وب سایت موفق بدل شوید. به جهت آن‌که مشاوره نیازمند اطلاعات اولیه جهت سفارش است، لذا ما این خدمات را پس از ارسال و بررسی فرم سفارش انجام می‌دهیم تا بیشترین اثرگذاری را داشته باشد.

سفارش رایگان برای این خدمات ارائه نمی‌شود. مشاوره تخصصی خدماتی است که باید توسط افراد خبره ارائه شود. متاسفانه بسیاری افراد به جای ارائه مشاوره، فروش تلفنی خدمات خود را ارائه می‌دهند. نگاه ما تخصصی است. مشاوره تولید محتوا نه به جهت ثبت سفارش خدمات تولید محتوا، بلکه به جهت کمک به مشاوره گیرنده برای اطلاع و تصمیم گیری درست در موضوع محتوا است.

مشاوره تخصصی تولید محتوا یعنی به دقت تمام نیازهای مشتری بررسی شود. این حق مشتری است که در مشاوره اطلاعات دقیقی دریافت کند. متاسفانه بسیاری از مجموعه‌ها این موضوع را ندیده گرفته و از آن برای معرفی خدماتشان استفاده می‌کنند. اطلاعات درستی به مشتری نمی‌دهند و بعضا هزینه های او را بسیار افزایش می‌دهند. اما ما در لولسا نگاهی حرفه‌ای داریم. در ارائه خدمات، مهمترین موضوع مشاوره صحیح است. یک مشاور متخصص، به شما نمی‌گوید که تنها از خدمات مجموعه خودش استفاده کنید، بلکه بر اساس نیاز شما، بهترین چیز برای مشتری حتی اگر از سوی رقبا هم ارائه شود را را به مشتری معرفی می‌کند.

ما مشاوره رایگان تولید محتوا ارائه نمی‌دهیم. ما مشاوره تخصصی تولید محتوا به مشتریان خود می‌دهیم. این مشاوره به صورت تلفنی ارائه شده و زمان کافی برای مشتری وجود خواهد داشت. برای استفاده از این خدمات کافی است تا سفارش خدمات مشاوره را به ثبت برسانید. در ثبت سفارش می‌توانید در بخش توضیحات اطلاعات اولیه برای مشاور ارسال کنید تا پیش از زمان مشاوره سایت و نیازهای شما بررسی شده تا از زمان حداکثر استفاده را بکنید.

خدمات مفید دیگر

خدمات دیگری همچون پست محتوا در سایت، سئو جوملا و سئو وردپرس نیز در کنار خدمات تولید محتوا از سوی لولسا برای مشتریان محترم ارائه می‌شود. این خدمات می‌توانند در اثر بخشی و موفقیت بیشتر شما در سئو اثر بخشی فراوانی داشته باشند. بهتر است این خدمات را کنار هم به کار ببرید. تولید محتوا زمانی می تواند بیشترین اثر را داشته باشد که در سایت بهینه شده و با ساختار درست قرار بگیرد.

تولید محتوا و سئو

نمونه کار تولید محتوا

نمونه تولید محتوا اثر بخش برای وب سایت را می‌توانید در بخش مقالات وب سایت لولسا مشاهده کنید. محتوای تولید شده در این بخش به شما نشان خواهد داد چگونه یک محتوا با ساختار درست می‌تواند باعث افزایش مخاطبین وب سایت شما شوند. البته به صورت کلی باید در نظر داشته باشید نمونه کارهای پیشین به جهت سنجش خدمات هیچ گاه پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود. هر محتوا بر اساس نیاز و ساختار متناسب و مورد نیاز سفارش دهنده آن تولید شده است.

از جهت آنکه امکان مقایسه سفارش‌های گذشته با محتوای مورد نظر به درستی امکان‌پذیر نیست ما به شما توصیه می کنیم یک محتوا در ابتدا سفارش دهید تا از جهت کیفیت اطمینان حاصل کنید. این موضوع را برای سفارش به هر مجموعه یا تیم دیگری را توصیه می‌کنیم. چرا که می توانید به درستی بسنجید چه میزان آن مجموعه قادر به برآورده سازی نیاز شما است. متاسفانه بارها مشاهده شده، افراد و مجموعه‌ها محتوایی که اثر خودشان نیست را به این عنوان به مشتریان معرفی می‌کنند. از آنجایی که امضا و یا اثری از این موضوع نمی‌توان مشاهده، هیچ راه سنجشی برای مشتری باقی نمی‌ماند. به خاطر این موارد، یک سفارش می‌تواند خیال شما را از جهت کیفیت آسوده کند.

امکان ارائه محتوا تولید شده مشتریان پیشین امکان‌پذیر نیست. این موضوع به جهت حفظ کپی رایت و حقوق مشتری برای ایشان محفوظ بوده و امکان ارسال آن برای مشاهده نمونه کار وجود ندارد.

نمونه قرارداد تولید محتوا

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت است. می‌توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد تولید محتوا از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد است. لذا الزامی به پر شدن قرار داد وجود ندارد.

در صورت تمایل مشتری، درخواست ثبت قرارداد از طریق سیستم تیکت بخش فروش لولسا باید ثبت شود. اطلاعات مورد نیاز جهت تکمیل قرار داد از مشتری از طریق تیکت دریافت خواهد شد. پس از تکمیل، قرارداد برای مشتری به صورت فایل PDF ارسال می شود. عقد قرارداد به صورت حضوری نبوده و تنها نسخه PDF قابل ارائه است.

برای درخواست قرارداد تولید محتوا نیاز هست ابتدا در سایت فروش لولسا عضو شده و از طریق تیکت پشتیبانی درخواست ثبت قرارداد را برای ما ارسال کنید. پیش از درخواست این مورد ابتدا نمونه قرارداد تولید محتوا لولسا را مشاهده کنید. امکان ارسال قرارداد از سوی مشتری برای سفارشها امکان پذیر نیست و تنها می توان از قراردادهای لولسا برای این منظور استفاده کرد. قرارداد تولید محتوا لولسا به صورت عمومی و با در نظر گرفتن تمامی شرایط تهیه شده است. در صورت عدم ثبت و درخواست قرارداد، کلیه موارد ذکر شده در قرارداد برای تمامی مشتریان به صورت کامل اجرا می شود.

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت سفارش

اطلاعات اولیه مورد نیاز برای انجام پروژه های تولید محتوا موارد زیر است.

 1. عنوان محتوا های مورد نظر
 2. تعداد کلمات هر محتوا
 3. نوع محتوا (تولید محتوا تالیفی عمومی، تولید محتوا ویژه)
 4. ارسال منبع برای خدمات ترجمه
 5. کلمه کلیدی (هر محتوا دارای یک کلمه کلیدی است)
 6. اگر برای محتوا نیاز به تصویر دارد، ابعاد مورد نظر تصویر (توجه فرمایید هیچ ابعاد استانداردی وجود نداشته و بر اساس قالب و نظر مشتری ابعاد مشخص می‌شود)

ارسال اطلاعاتی همچون آدرس سایت، باید و نبایدهایی که در متون رعایت شوند (از جهت موضوعی) می توانند به بهبود کیفیت خدمات ارائه شده کمک کنند. امکان تولید محتوا با شیوه نامه مشتری وجود ندارد.

زمانبندی تحویل پروژه محتوا نویسی

پروژه های تولید محتوا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارند. تعداد، نوع محتوا، تعداد کلمات هر محتوا و سایر موارد می‌توانند در زمانبندی تحویل پروژه‌ها اثرگذار باشند. در زمان سفارش زمان دقیق ارسال موارد به شما اعلام خواهد شد. کلیه پروژه ها در کوتاه‌ترین زمان و با حفظ بالاترین کیفیت انجام خواهند شد. در بخش سفارش، زمانبندی خدمات اعلام شده است. مشتری می‌تواند پیش از سفارش این زمان ها را مشاهده کند.

بهتر است برای سفارش تولید محتوا همیشه کمی زودتر اقدام کنید. وجود زمان کافی برای تولید و ویراستاری محتوا باعث خواهد شد تا کیفیت خدمات حفظ شود.

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا چیست؟ این سوالی است که ممکن است برای افرادی که با کسب و کار در فضای اینترنت آشنایی کافی ندارند وحود داشته باشد. بسیاری از افرادی که دست به طراحی وب سایت می‌زنند، با تصور آنکه با راه اندازی یک وبسایت از ماه آینده بخش بزرگی از بازار را خواهند گرفت شروع به کار می‌کنند و پس از مدتی با این حقیقت روبرو می‌شوند که بازدید از سایت بسیار کمتر از آنچه در بدترین شرایط تصور می‌کردند، است. اما چرا این اتفاق می‌افتد؟

تولید محتوا چیست

گوگل به عنوان یکی از مهمترین شرکت‌ها در حوزه خدمات جستجو دارای الگوریتم های پیچیده‌ای است. اگر ما امروز سایتی را راه اندازی کنیم، گوگل هفته‌ی آینده آن سایت را در صدر نتایج جستجوی خود نشان نمی‌دهد. یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که موتورهای جستجو و از جمله گوگل در سایت شما به دنبال آن می‌گردند، به‌روزرسانی و تولیدمحتوای دست اول است. برای پاسخ ساده به این سوال که تولید محتوا چیست می‌توان گفت روند ایجاد مطالب جدید برای یک سایت را به صورت خلاصه می‌توان تولید محتوا نامید. البته توجه داشته باشید تولید محتوا تعاریف بسیار گسترده و تخصصی دارد و این تعریف بسیار ساده شده و شاید نا کاملی است. اما شاید معروفترین جمله درباره محتوا مربوط به بیل گیتس است: محتوا پادشاه است!

تولید محتوا چیست؟

محتوا جدید برای مخاطبان سایت هم بسیار مهم است. اگر مخاطب وارد سایتی بشود، (هر چقدر هم در آن سایت از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب و طراحی گرافیکی با کیفیت بالا استفاده کرده باشید) اما محتوایی قابل قبول و به روز برای آنها نداشته باشید، پس از بار اول دیگر به آن سایت سر نمی‌زند. پس اکنون که می‌دانید تولید محتوا چیست و چه اهمیتی دارد، بهتر است برای آن اقدام کنید.

تولید محتوا و هزینه های بالای استخدام

تولید محتوا را می‌توان یک امر گاها بسیار پر هزینه در نظر گرفت. برای استخدام یک فرد حداقل هزینه ای که می پردازید شامل پایه حقوق، سیستم کامپیوتر مورد نیاز و فضای کاری است. مرخصی ها، بی انضباطی کاری و مشکلات بسیار دیگری که بارها در مقابل کارمندانتان با آنها روبرو شده‌اید نیز همواره وجود دارند. اما وقتی راهی ساده‌تر و بسیار کم هزینه‌تر وجود دارد، چرا باید مرتکب چنین اشتباهی بشوید؟ شما می‌توانید تولید محتوا سایت خود را به ما بسپارید و بدون نگرانی در زمان مقرر آنرا دریافت کنید. به این شیوه هزینه شما کاهش چشمگیری داشته و تولید محتوای اثر بخشی به دست خواهید آورد.

تولید محتوا نیازمند تخصص و دانش کافی است، تخصصی که همه آن مربوط به فعالیت شما نبوده و بخش اعظم آن مربوطه به دانش سئو می‌شود. لذا نمی‌توان هر فردی را برای انجام تولید محتوا استخدام کرد. دلیلی هم برای استخدام وجود ندارد، شما می‌توانید اینکار را برون سپاری کنید.

محتوا کپی برداری، امری کشنده در سئو

تولید محتوا کپی شده می‌تواند منجر به مرگ سئو سایت شود! کپی‌برداری از مطالب سایتهای دیگر هم نمی‌تواند در این مورد شما را نجات دهد و بلکه باعث بدتر شدن اوضاع سئو می‌شود. خواننده‌ای که وارد سایت و با محتوای کپی شده روبرو می‌شود، دفعه آینده به سراغ آن سایت نخواهد آمد. وقتی منبع مطالب جای دیگری است، خواننده نیز به همان منبع رجوع می‌کند، تا هم مطالب تازه‌تری ببیند و هم اطمینان از صحت آنها کسب کند.

در مورد موتورهای جستجو موضوع کپی برداری بسیار خطرناک است. موتورهای جستجو همواره تمامی وب را زیر نظر دارند، و بسیار ساده تر از آنکه شما فکر کنید، و در کسری از ثانیه متوجه کپی بودن مطالب می‌شوند. این موضوع می‌توان منجر به پایان کار شما در آن سایت شود. سایت با پنالتی روبرو می‌شود و گاهی این پنالتی می‌تواند شما را وادار کند که دیگر به فکر سایت جدیدی باشید. چرا که دیگر سایت شما در نتایج جستجو به نمایش در نمی‌آید. لذا برای پیش نیامدن این مشکلات باید از تولید محتوایی یکتا و ناب برای وب سایت خود استفاده کنید. یک تولید محتوا یونیک و ارزشمند.

ساختار درست محتوا

ساختار تولید محتوا متناسب با ساختار مورد نظر موتورهای جستجو باشد. حتما شما هم می‌دانید ساختار درست متن و استفاده درست از تگ ها، تعداد کلمات، پراکندگی و وزن کلمات در صفحه، و نوشتن مطابق با استانداردهای سئو کاری بسیار دشوار و نیازمند تخصص است. تنها تولید یک محتوا نیست که می‌تواند آن را موفق کند و برای شما موفقیت کسب کند، بلکه نوشتن در ساختار درست است که می تواند منجر به موفقیت شود. اما همانطور که گفته شد این کارها بسیار تخصصی هستند. لذا برای انجام آنها پیشنهاد می‌شود از متخصصین این حوزه استفاده کنید به جای اینکه دست به آزمایش و خطا بزنید.

هزینه تولید محتوا کم و کسب رتبه اول در گوگل

هزینه تولید محتوا نباید چندان شما را نگران کند. و نباید آن را از استراتژی های خود در دنیای اینترنت حذف کنید. دلایل ذکر شده بالا همه و همه دلایلی است بسیار مهم در آنکه به فکر راه چاره باشیم. سایتی که بازدید کننده نداشته باشد، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. اما چاره چیست؟ تولید محتوای یکتا!

هزینه تولید محتوا تخصصی و بهینه شده در تیم لولسا بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. نوشتن یک مطلب پر بیننده کار بسیار سختی است، اما این موضوع با دانش سئو به امری بسیار ساده بدل خواهد شد. شما می‌توانید به سادگی و با صرف هزینه ای بسیار پایین‌تر از آنکه قابل تامل باشد این مشکل را حل نمایید. ما در لولسا، متخصصین تولید محتوای در اختیارتان قرار می‌دهیم و شما می‌توانید محتوای متنی، گرافیکی و ویدئویی خود را به راحتی بدست آورید. تنها کافی است از خدمات لولسا استفاده کرده و خودتان را از تمام این مشکلات راحت کنید. ما محتوایی ارزشمند و ویراستاری شده به شما تحویل می‌دهیم. می توانید به این شیوه در سئو رتبه های بهتری به دست آورده و مشتریان بیشتری به سراتان خواهند آمد. امروزه تولید محتوا ارتباط تنگاتنگی با رتبه سئو وب سایت دارد. اگر شما هم نیازمند تولید محتوای تخصصی و بهینه سازی شده هستید، لولسا آماده خدمت رسانی به شما است.

تولید محتوا بهینه سازی شده

تولید محتوای بهینه سازی شده همان چیزی است می‌تواند منجر به موفقیت شما در نتایج جستجو شود. باید در نظر داشت تولید محتوا تنها شیوه موفقیت در سئو نیست، اما یکی از اثرگذارترین شیوه‌ها برای این منظور است. برای اینکه تولید محتوای بهینه سازی شده بتواند اثرگذار باشد، ساختار یک وب سایت نیز باید به درستی و بر اساس الگوریتم های جدید گوگل بهینه سازی شده باشند.

ما برای اطمینان از موفقیت مشتریان خود، از ویراستاران سئو جهت بازبینی محتوای تولید شده استفاده می کنیم. این ویراستاران متن های تولید شده را آنالیز می کنند تا محتوای ارسالی برای مشتریان از حداکثر کیفیت برخوردار باشد.

ویراستار سئو در تولید محتوا

ویراستار سئو محتوای تولید شده را مطاله می‌کند. آن را بر اساس ساختار مورد تایید موتورهای جستجو ویرایش می‌کند. و محتوایی به دست می‌آید که چه از لحاظ موتورهای جستجو و چه از لحاظ مخاطبین مورد تایید باشد. ویراست سئو برای کلیه محتواهای تولیدی انجام می‌پذیرد. این موضوع به شما اطمینان از کیفیت بالای محتوای تولید شده را خواهد داد.

آموزش تولید محتوا سایت

آموزش تولید محتوای سایت به صورت خصوصی، جمعی امکان‌پذیر است. خدمات آموزشی تولید محتوا به صورت جمعی تنها برای مشتریان ویژه و به صورت آنلاین می‌پذیرد. به همین منظور می‌توانید به صفحه این خدمات مراجعه کرده و از شرایط مطلع شوید. همچنین می‌توانید آموزش های مربوط به تولید محتوای وب سایت را در مقالات زیر مطالعه بفرمایید. اگر سوالی در مورد مقالات برایتان به وجود آمد حتما از طریق بخش نظرات آن مطلب آنرا با ما مطرح کنید. همچنین می‌توانید درخواست آموزش های تخصصی مورد نظرتان به صورت مقاله را با ما در نظر بگذارید. شما موضوع مورد نظرتان را به ما اعلام می‌کنید و متخصصین ما با توجه به نیاز شما مقاله آموزشی را تهیه کرده و به صورت رایگان آن را از طریق بخش مقالات سایت مطالعه خواهید کرد.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات محتوا نویسی

قوانین و مقررات خدمات تولید محتوا لولسا برای حفظ حقوق تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. از آنجایی که عمل خارج از این قوانین چهارچوب کاری لولسا را دچار اختلال کرده و خدمت رسانی به سایر مشتریان را مختل می کند، لزوم رعایت تمامی قوانین و مقررات لولسا برای تمامی مشتریان الزامی است.

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان است. عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری است.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه ها است.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما تمامی موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری تعهد می‌کند که پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کرده و مورد تایید ایشان است.

ارسال اطلاعات اولیه جهت ثبت سفارش فقط در یک مرحله امکان‌پذیر است.

در صورت آنکه مشتری اطلاعات سفارش را به درستی تکمیل نکرده و یا عدم همخوانی میان درخواست مشتری و قوانین و مقررات، قرارداد و توضیحات خدمات وجود داشته باشد سفارش مشتری لغو خواهد شد. عواقب ناشی از لغو سفارش تماما بر عهده مشتری است و هیچ گونه هزینه ای به مشتری بازگشت داده نخواهد شد.

سوالات متداول خدمات تولید محتوا

آیا محتوای تولید شده در زمان مقرر به دست ما خواهد رسید؟

 • بله، تمامی موارد در زمان مقرر تهیه شده و برای شما ارسال خواهند شد.

آیا امکان تخفیف در هزینه های اعلام شده وجود دارد؟

 • سیستم دریافت سفارش لولسا به صورت هوشمند بر اساس میزان سفارش برای مشتریان تخفیف را لحاظ میکند. لذا برای کاهش هزینه، می‌توانید سفارش ها خود را افزایش دهید.

آیا امکان سفارش خدمات تولید محتوا بدون گذاشتن بر روی وب سایت وجود دارد؟

 • بله این امکان وجود دارد.

آیا پس از دریافت تولید محتوا موفقیت ما در سئو حتمی است؟

 • محتوای تولید شده بر روی سئو شما تاثیرات بسیار مثبتی خواهد گذاشت. اما فراموش نکنید که همواره رقبای شما هم مشول به فعالیت هستند. پس همواره سعی کنید در تولید محتوا از رقبایتان پیشی بگیرید. به همین دلیل ممکن است در برخی فاکتور ها لزوما بهبود رتبه ای را مشاهده نکنید. اما این به معنی بی اثر بودن تولید محتوا نیست، بلکه نشان می‌دهد رقبای شما بیشتر سرمایه گذاری کرده‌اند.

آیا امکان پرداخت به شیوه دیگری وجود دارد؟

 • خیر نوع پرداخت در این خدمات به صورت یکپارچه برای تمامی مشتریان محترم اعمال می‌شود.

ثبت سفارش به چه صورتی انجام می‌پذیرد؟

 • ثبت سفارش خدمات در لولسا به صورت یکپارچه و از طریق سایت انجام می‌شود.

آیا امکان ثبت سفارش خارج از سایت امکان پذیر است؟

 • خیر، کلیه سفارش ها تنها از طریق سایت ثبت شده و سفارش های ارسالی خارج از وب سایت در دستور کار اعضای تیم لولسا قرار نخواهند گرفت.

چرا خدمات تولید محتوا لولسا؟

 • ما این خدمات را به صورت تخصصی انجام می‌دهیم.
 • موفقیت مشتریان برای ما مهم است.
 • کلیه مطالب تحت نظر ویراستار سئو انجام می‌پذیرد.
 • ما محدودیتی در ارائه این خدمات نداریم.
 • هزینه های تولید محتوا شما کاهش خواهند یافت.
 • رتبه سئو بهتری برای وب سایتتان به دست خواهید آورد.
 • محتوای بهینه سازی شده از ما تحویل خواهید گرفت.
 • زمانبدی های ما دقیق و بدون تاخیر است.