Your browser does not support JavaScript!
جعبه ابزار
ابزار تبدیل فرمت JPG PNG BMP

از ابزار لولسا برای تبدیل عکس‌های BMP، JPG و PNG استفاده کنید. با استفاده از این ابزار، بدون نیاز به هیچ نرم‌افزار و اپلیکیشنی قادر هستید تا فرمت تصاویر را به سادگی و به صورت آنلاین تغییر دهید. از این پس، تغییر فرمت عکس، برای شما هیچ مشکلی نخواهد داشت و راحت‌تر از همیشه می‌توانید اینکار را انجام دهید.

ابزار کمپرس HTML

ابزار کمپرس HTML به صورت رایگان و آنلاین در اختیار شما است! با استفاده از این ابزار لولسا می‌توانید به سادگی حجم فایل‌های اچ‌تی‌ام‌ای را به میزان زیادی کاهش دهید. کاهش حجم کدهای HTML می‌تواند به شما کمک کند که سرعت لود سایت را افزایش دهید. این ابزار به شما کمک می‌کند کدهای اچ‌تی‌ام‌ال را به سادگی بهینه‌سازی کنید.

ابزار کمپرس جاوا اسکریپت

با استفاده از ابزار رایگان کمپرس JS می‌توانید حجم فایل‌های جاوااسکریپت (Javascript) سایت خود را به میزان زیادی کاهش دهید. کاهش حجم فایل جاوا اسکریپ، منجر به افزایش سرعت لود سایت شده و نتایج بسیار زیادی در بهبود رتبه سئو سایت دارد. با این ابزار، بدون نیاز به هیچ افزونه و نرم‌افزاری و به صورت رایگان این کار را انجام دهید. در ضمن، تفاوتی ندارد از یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) آماده استفاده کنید یا یک سیستم اختصاصی؛ در هر دو حالت این ابزار برای شما قابل استفاده خواهد بود.

ابزار کمپرس CSS

ابزار رایگان کمپرس CSS (کاهش حجم فایل) آنلاین لولسا برای افزایش سرعت سایت، در دسترس شما است. با استفاده از این ابزار می‌توانید کاهش حجم چشمگیری در فایل‌های CSS ایجاد کرده و لود صفحات سایت شما با سرعت بیشتری انجام شود. این ابزار به صورت رایگان و آنلاین در اختیار شما قرار گرفته است.

هزینه: رایگان
انتخاب قالب

برای انتخاب قالب وردپرس بهتره قالب‌های مختلف را ببینی و از بین اونها، قالبی که برای سایت تو مناسب خواهد بود انتخاب کنی. ما یک ابزار برات تهیه کردیم که بتونه تو این کار بهت کمک کنه.