Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

تیم طراحی و تبلیغات لولسا برای خدمات آموزشی خود بخشی را به عنوان مشاوره راه اندازی نموده است. هدف از راه اندازی این بخش مشاوره برای مدیرانی است که نیاز به برگذاری دوره، یا دوره های آموزشی، جهت افزایش کارآیی کارمندانشان هستند. در این بخش پس از نیاز سنجی، اقدام به استاندارد سازی دوره های آموزشی مورد نیاز پرداخته تا تمام نیاز ها پوشش داده شوند.

تیم طراحی و تبلیغات لولسا به منظور خدمت رسانی، به شرکت ها، سازمان ها و موسساتی که قصد آموزش کارکنان خود را دارند، اقدام به برگذاری دوره های جمعی نموده است. هدف از برگذاری این دوره ها، افزایش سطح معلومات کارکنان و کارمندان، بهبود کارآیی و کیفیت خدمات و به روز رسانی سطح علمی کارکنان این سازمان ها می باشد.

بهبود کیفیت آموزشی

تیم طراحی و تبلیغات لولسا به همراه استودیو طراحی وب سایت Firemode و استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژین اقدام به برگذاری دوره های خصوصی نموده است. این خدمات در محل خود شما توسط مدرسین ما تدریس می شوند. داشنجویان این دوره موظف به تهیه سخت افزار مورد نیاز دوره می باشند. همچنین دسترسی به اینترنت پر سرعت برای دوره های تحت وب برای مدرس و دانشجو، بر عهده دانشجو می باشد.

جهت ثبت نام و اطلاع از برگذاری دوره های آموزشی از یکی از روش های زیر اقدام نمایید.

تماس با ما

زیر مجموعه ها