Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

اگر به دنبال کار پاره وقت و یا کارآموزی به صورت دور کاری هستید، تیم طراحی و تبلیغات لولسا از شما دعوت به همکاری می کند. ما به دنبال افرادی هستیم که به تبلیغات علاقه مند بوده و خلاق باشند. حتی اگر شما شرکت و یا تیمی هستید که در زمینه موارد ذکر شده خدماتی ارائه می دهد و مایل به همکاری هستید، ما از این موضوع استقبال می کنیم.

موقعیت های شغلی

اگر شما هم یکی از توانایی های زیر را دارید و یا قصد فعالیت در آن زمینه را دارید می توانید با ما همکاری کنید.

 1. تولید محتوا وب سایت
 2. ویراستاری سئو
 3. طراح و گرافیست
 4. موشن گرافیک
 5. دیجیتال مارکتینگ

شرایط اولیه برای همکاری

اگر این خصوصیات را دارید، برای همکاری با تیم لولسا آماده هستید:

وقت شناسی: تمامی پروژه ها باید در زمان مقرر به مشتریان تحویل داده شوند. پس باید بسیار وقت شناس باشید.

قانون مندی: برای هر بخش قوانین و مقررات مشخصی به همکاران محترم اعلام می شود. رعایت کامل این قوانین به ما اجازه خواهند داد تا بتوانیم همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشیم.

علاقه به یادگیری: افرادی که علاقه به یادگیری ندارند را ما به تیم خودمان راه نمی دهیم. پس لازم است توانایی های شما روز به روز بیشتر و بیشتر شوند.

خلاقیت: ما تنها به دنبال افراد خلاق هستیم. اگر فردی خلاق هستید و همیشه به دنبال چیزهای جدید، برای ما یک سرمایه ارزشمند حساب می شوید.

روحیه کار تیمی: اگر شما توانایی کارکردن با افراد مختلف و یک تیم را دارید، می توانید به تیم لولسا بپیوندید. ما به دنبال افرادی هستیم که لولسا را متعلق به خودشان بدانند، با هم تیمی های خودشان همکاری کنند و موجب پیشرفت خود و دیگران شوند.

درآمد و حقوق

در موارد اعلام شده، کلیه کارها بر اساس پروژه می باشند. پس درآمد هر یک از اعضا به میزان کاری است که در هر ماه انجام می دهد. پس شما می توانید با انجام پروژه های بیشتر، درآمد خود را افزایش دهید. هزینه دریافتی هر یک از پروژه ها، پس از پذیرش در مرحله اول به اعضای جدید اعلام خواهند شد.

اقدام برای همکاری

برای شروع پر کردن فرم درخواست اولین مرحله است.

فراموش نکنید اینها اولین قوانین اعلام شده برای همکاری هستند، رعایت آنها قانونمندی شما را به ما نشان می دهد.

موارد مهم پیش از شروع همکاری

برای شروع همکاری، هر یک از اعضا سه نمونه کار با موضوعی که مسئول تیم به آنها می دهند باید انجام دهند. وجود نمونه کارهای پیشین مورد پذیرش نمی باشند. این موضوع برای تمامی همکاران الزامی است، چرا که توانایی شما برای انجام پروژه ها به شیوه خواسته شده را نشان می دهد.

نداشتن سابقه کاری به معنی عدم امکان همکاری نیست. ما به سابقه کاری هیچ کدام از اعضای تیم نگاه نمی کنیم، بلکه علاقه، پیشرفت و تلاش برایمان مهم است.

آموزش در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به دو صورت ارائه می شود. آموزش های رایگان و همگانی و آموزش های اختصاصی. آموزش های رایگان و همگانی در قسمت مقالات، مطالب آموزشی، دانلود، معرفی کتاب، معرفی برند، ویکی، اینفوگرافیک و تبلیغات خلاق در دسترس همگان هستند. شما به سادگی می توانید به هر کدام از این بخش ها مراجعه کرده و از آموزش های ارائه شده استفاده کنید. در کنار این موارد، آموزش های اختصاصی نیز ارائه می شوند. در آموزش های اختصاصی، شما می توانید دوره مورد نظر خود را انتخاب کرده و یا درخواست آموزش مخصوص به خود را سفارش دهید.

آموزش رایگان طراحی و تبلیغات

همانطور که پیش تر اعلام شد، آموزش های رایگان طراحی و تبلیغات لولسا در دسترس همگان است. در هر کدام از بخش های اعلام شده، تلاش کرده ایم تا محتوایی مفید و ارزشمند تهیه کنیم. برای استفاده از این بخش ها نیاز به ثبت نام،‌ پرداخت هزینه و یا هیچ کار دیگری ندارید. تنها کافی است به بخش مورد نظر مراجعه کرده و از آموزش های ارائه شده استفاده کنید.

باز نشر این آموزش ها با ذکر منبع و نام نویسنده مجاز است. تلاش کرده این در بخش دانلود، قسمتی از آموزش های ارائه شده را در قالب کتاب های الکترونیک جمع آوری کنیم. می توانید به سادگی این کتاب ها را دانلود کرده و از آنها استفاده کنید.

آموزش های اختصاصی

اگر نیازمند خدمات آموزشی هستید که در بخش عمومی ارائه نشده و یا تخصصی است، این خدمات مناسب شما خواهد بود. دوره مورد نظر را انتخاب کرده، هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید و از آموزش تخصصی بهره مند شوید.

نحوه ارائه خدمات آموزشی اختصاصی

خدمات آموزشی اختصاصی به چهار صورت ارائه می شوند:

 • آموزش ویدئویی: در این خدمات، آموزش مورد نظر به صورت فایل ویدئویی تهیه و در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.
 • آموزش متنی: آموزش به صورت متن در کنار تصاویر برای مشتری تهیه و ارسال خواهد شد.
 • آموزش به صورت کتابچه الکترونیک: آموزش در قالب یک فایل PDF تهیه و در اختیار مشتری قرار می گیرد.
 • آموزش تلفنی: آموزش به صورت تلفنی برای مشتری ارائه خواهد شد.

هزینه آموزش اختصاصی

هزینه (تعرفه) این خدمات بر اساس دوره آموزشی مورد نظر مشتری محاسبه خواهد شد. لذا یک هزینه عمومی و یک سان برای این خدمات قابل ارائه نیست. پس از ثبت سفارش، در ساعات اداری دوره مورد نظر بررسی، زمان آماده سازی و هزینه آن به مشتری اعلام می شود.

سفارش آموزش اختصاصی

سفارش آموزش اختصاصی به صورت آنلاین است. برای سفارش به بخش خدمات آموزشی مراجعه کرده و درخواست خود را به ثبت برسانید.

ثبت و پیگیری سفارش در لولسا تنها به صورت اینترنتی است. در صورت بروز مشکل در ثبت فرم سفارش از شیوه‌های زیر با ما در تماس باشید:

ساعات تماس:

شنبه الی چهارشنبه به جز ایام تعطیل: ۱۰ الی ۱۳ و ۱۴ الی ۱۷

آدرس ایمیل:

 • ایمیل: info[a]agerin.ir

پشتیبانی فرم سفارش:

در صورت آنکه برای تکمیل فرم سفارش دچار مشکل شدید، از روش های زیر آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 • تلفن: ۴۴۸۹۷۳۶۴-۰۲۱
 •  واتس اپ: ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳

خدمات پشتیبانی تیم طراحی و تبلیغات لولسا به صورت تیکت پشتیبانی ارائه می شوند. پشتیبانی تنها برای خدماتی که در زمان سفارش وجود پشتیبانی برای آنها ذکر شده قابل ارائه است.

 

 

 

دپارتمان فروش تیم طراحی و تبلیغات لولسا در طول هفته، از شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 صبح الی 17 در خدمت شما عزیزان می باشد.