Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

دوره های آموزشی جمعی

تیم طراحی و تبلیغات لولسا به منظور خدمت رسانی، به شرکت ها، سازمان ها و موسساتی که قصد آموزش کارکنان خود را دارند، اقدام به برگذاری دوره های جمعی نموده است. هدف از برگذاری این دوره ها، افزایش سطح معلومات کارکنان و کارمندان، بهبود کارآیی و کیفیت خدمات و به روز رسانی سطح علمی کارکنان این سازمان ها می باشد.

بهبود کیفیت آموزشی

این دوره های آموزشی با در نظر گرفتن نیاز های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت سازمان ها طراحی و استاندارد سازی می شوند. همچنین برای بهبود کیفیت آموزشی، دوره ها جمعی با حداکثر تعداد 8 نفر در هر دوره برگذار شده، تا مدرس زمان کافی برای پاسخ گویی نیاز های دانشجویان باشد.

دوره های آموزشی بنا به درخواست، در محل شما و یا در آموزشگاه برگذار می شوند. در صورت تمایل به برگذاری دوره در محل متقاضی، ایشان مسئول تجهیز و برآورده سازی نیاز های سخت افزاری برای دوره مورد نظر می باشد. هر فرد شرکت کننده در دوره باید دسترسی به یک سیستم با حداقل سخت افزار مورد نیاز و متصل به اینترنت می باشد. همچنین در صورت تجهیز نبودن سیستم ها به نرم افزار های مورد نیاز، در جلسه ای (جدای از کلاس ها) مدرس دوره در محل حضور پیدا کرده و اقدام به نصب نرم افزار ها خواهد نمود. بدیهی است در صورت نصب و راه اندازی نرم افزارها، هزینه ای بابت نصب بصورت جداگانه دریافت خواهد شد.

بهبود کیفیت علمی

در صورت تمایل به برگذاری دوره در آموزشگاه، رعایت پوشش اداری برای خانم ها و آقایان الزامی بوده و ایشان باید در وقت تعیین شده در محل آموزشگاه حضور به عمل برسانند.

 

برگذاری دوره های آموزشی

لازم به ذکر است با توجه به آموزشی و کاربردی بودن این دوره ها، در پایان دوره مدرکی مبنی بر شرکت و گذراندن دوره به دانش آموختگان تحویل داده خواهد شد. این مدرک به معنای شرکت و گذراندن دوره می باشد و هیچ گونه ارزش مادی و معنوی دیگری نخواهد داشت.

آژانس طراحی و تبلیغات لولسا