Your browser does not support JavaScript!
هزینه: محاسبه هزینه پس از ثبت سفارش قابل انجام است.
زمان تحویل: بر اساس پروژه و مشکلات سایت
سفارش
رفع مشکل امنیتی وردپرس

سایت وردپرسی هک شده و یا دچار مشکل امنیتی شده را چطور درست کنم؟ جواب این سوال استفاده از خدمات رفع مشکل امنیتی وردپرس است. اگر سایت که دارید دچار هر گونه مشکل امنیتی شده و نمی‌توانید آن را حل کنید، لولسا در کنار شما خواهد بود.

رفع مشکل امنیتی وردپرس

هزینه حل مشکل امنیتی وردپرس

از آنجایی که مشکلات امنیتی مشابه نیستند، نمی‌توان یک قیمت گذاری کلی برای آن ارائه داد. برای محاسبه هزینه این خدمات، ابتدا شما مشکل به وجود آمده را ثبت می‌کنید. کارشناسان پس از بررسی موارد ارسالی هزینه اولیه را به شما اعلام خواهند کرد.

توجه: ممکن است پس از بررسی اولیه و مشکلات سایت بیش از مواردی باشد که ابتدا مشتری اعلام کرده است. در این شرایط فاکتورهای جداگانه‌ای برای مواردی که ابتدا تشخیص داده نشده‌اند، صادر شود.

تعرفه این خدمات بر اساس بزرگی یا کوچکی سایت و اینکه چه میزان مشکل گسترده شده است اعلام می‌شود. به همین جهت نمی‌توان در نظر گرفت که با مشکل مشابه دو سایت یک هزینه داشته باشند. هرچه مشکل گسترده‌تر بوده و سایت بزرگتر باشد، رفع مشکل امنیتی زمان و کار بیشتری گرفته و در نتیجه هزینه بیشتر خواهد شد.

توصیه می‌شود برای اینکه با چنین مشکلاتی روبه‌رو نشوید، زمانی که سایت هیچ مشکلی ندارد از خدمات امنیت وردپرس استفاده کنید.

برای سفارش به چه ابزاری نیاز داریم؟ کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش!

چطور خدمات رفع مشکل امنیتی سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش خدمات در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می‌شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات سایت مانند شرح مشکل، دسترسی به هاستینگ و ... را در فرم سفارش ثبت می‌کنید.

محاسبه هزینه: کارشناسان لولسا هزینه را بر اساس فرم ارسالی مشتری محاسبه می‌کنند.

پرداخت هزینه: مشتری هزینه خدمات را پرداخت کرده و سفارش ثبت نهای می‌شود.

رفع مشکل امنیتی سایت: کارشناسان لولسا مشکل امنیتی سایت را برطرف می‌کنند.

تحویل سایت: در این مرحله سایت به شما تحویل داده می‌شود.

سفارش رفع مشکل امنیتی وردپرس

سفارش این خدمات در لولسا به صورت آنلاین است. در سایت عضو می‌شود، سپس در فرم سفارش این خدمات اطلاعات را ارسال می‌کنید. در مرحله بعد کارشناسان لولسا با توجه به اطلاعات ارسالی درسفارش هزینه را محاسبه می‌کنند. سپس هزینه از سوی مشتری پرداخت شده و سفارش ثبت می‌شود.

توجه: ممکن است در طول بررسی و ارائه خدمات، مشکلات امنیتی بیش از مواردی که مشتری در فرم سفارش ارسال کرده است تشخیص داده شود. در این شرایط برطرف کردن مشکلات سایت تنها با تایید مشتری و پرداخت فاکتور اصلاح برای بخش‌های جدید قابل ارائه است.

خدمات رفع مشکل امنیتی وردپرس

لولسا در کنار شما است تا در صورتی که سایت هک شد بتواند این مشکل را برایتان برطرف کند. گرچه وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند و ایمن است، اما به معنی این نیست که سرورهای ناامن یا اشتباهات فردی منجر به هک شدن آن نشود.

گاهی با اشتباهات کوچک ممکن است سایت را در خطر بیاندازیم و هکرها آن را از دسترس ما خارج کنند یا اختلالی در سایت به وجود بیاورند. در این شرایط نیاز به متخصصی است که بتواند اختلال پیش آمده را به سرعت برطرف کند. خدمات رفع مشکل امنیتی وردپرس به همین منظور ایجاد شده است. متخصصین لولسا مشکل سایت را بررسی کرده و آن را برطرف می‌کنند.

قوانین و مقررات ارائه خدمات رفع مشکل امنیتی وردپرس

 • در طول ارائه خدمات، کارشناسان ممکن است از مشتری سوالاتی داشته باشند. این سوالات از طریق سیستم تیکت ارسال خواهد شد و مشتریان محترم موظف هستند پاسخ را در اسرع وقت و تنها از طریق همان تیکت ارسال کنند. تاخیر در ارسال پاسخ از سوی مشتریان تحویل نهایی سفارش را به تاخیر انداخته و عواقب ناشی از آن بر عهده مشتری است. در صورتی که مشتری در ۴۸ ساعت پس از ثبت تیکت از سوی لولسا، پاسخ را ارسال نکند، هزینه نگهداری سایت از مشتری دریافت خواهد شد.
 • این خدمات شامل پشتیبانی و آموزش نیست. در صورت نیاز به خدمات پشتیبانی و آموزش، مشتری می‌تواند این موارد را به صورت جداگانه سفارش دهد.
 • پس از تکمیل خدمات، مشتری موظف به تغییر رمز عبور کلیه پنل‌ها است. رمز عبور (پسورد) و اطلاعات مشتری از سوی لولسا نگهداری نشده و قابل ارسال مجدد نخواهد بود. عواقب ناشی از عدم تغییر رمز عبور بر عهده مشتری بوده و لولسا هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوعات ندارد.
 • مشتری باید مشکلات پیش آمده برای سایت را با جزئیات و به صورت کامل در فرم سفارش ثبت کند. ارسال اطلاعات از سایر روش‌ها به جز فرم سفارش قابل قبول نبوده و در سفارش در نظر گرفته نخواهد شد.
 • خدمات شامل پشتیبانی و نگهداری از سایت نیست.
 • پس از تکمیل خدمات، نگهداری و جلوگیری از تکرار مشکل بر عهده مشتری است و در صورت بروز مشکلات لولسا هیچ گونه مسئولیتی بابت رفع آن‌ها نخواهد داشت. در این شرایط رفع مجدد مشکل تنها با پرداخت فاکتور جداگانه و سفارش جدید امکان پذیر است.
 • مشتری موظف است اطلاعات دسترسی به پنل‌ها را به صورت کامل به لولسا ارائه دهد. مشتری موظف است توضیحات کاملی از مشکل ایجاد شده ارائه دهد. در صورت ارسال توضیحات کلی و نامشخص و یا ناکامل سفارش لغو خواهد شد. در صورت عدم ارسال اطلاعات کامل از مشکل پیش آمده، هزینه بررسی مشکلات به فاکتور ارسال می‌شود.
 • مشتری متعهد می شود کلیه قوانین عمومل لولسا و اختصاصی این خدمات را مطالعه کرده و تنها با رضایت و پذیرش کامل سفارش خود را ثبت کند. عواقب مالی و معنوی ناشی از عدم مطالعه یا رعایت قوانین بر عهده مشتری بوده و لولسا هیچ مسئولیتی در قبال این موارد ندارد.

توصیه‌های امنیتی برای عدم پیش آمدن مشکلات برای سایت وردپرسی

چطور سایت وردپرسی را از خطر هک شدن نجات دهیم؟

 1. تنها از قالب و افزونه قانونی استفاده کنید. استفاده از قالب‌ها و افزونه‌های غیر مجاز یکی از روش‌های معمول هک شدن سایت‌های وردپرسی است.
 2. حتما از یک هاستینگ معتبر و با کیفیت برای سایت استفاده کنید. عدم امنیت هاستینگ از هیچ روش دیگری قابل اصلاح نیست.
 3. به روزرسانی‌های وردپرس را به صورت منظم انجام دهید.
 4. دسترسی به رمز عبور و مدیریت سایت را تنها در اختیار افراد قابل اطمینان ارائه دهید.
 5. حتما از رمز عبور قدرتمند برای سایت، هاستینگ و پنل‌ها استفاده کنید. استفاده از رمز عبور ضعیف یکی از مهمترین دلایل هک شدن سایت وردپرسی است.
 6. برای ورود به پنل سایت و هاستینگ تنها از کامپیوتر شخصی خودتان استفاده کنید. استفاده از سیستم های مشترک می تواند باعث دسترسی دیگران به رمز عبور و اطلاعات سایت شده و آن را در خطر هک شدن قرار دهد.

چرا خدمات رفع مشکل امنیتی وردپرس در لولسا؟

 • لولسا از متخصصین با تجربه استفاده می‌کند.
 • ما با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و مشکلات آن آشنایی کامل داریم.
 • هزینه‌ها (تعرفه، قیمت) ارائه شده از سوی لولسا منصفانه است.