Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۴۵۰,۰۰۰ الی ۴,۰۰۰,۰۰۰
زمان تحویل: ۳ الی ۷ روز کاری
نمونه قرارداد
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار
طراحی استند

طراحی استند تبلیغاتی و خوش آمدگویی حرفه ای را با لولسا تجربه کنید. استند های تبلیغاتی یکی از بهترین شیوه های تبلیغات فیزیکال هستند. در نمایشگاه، غرفه، دفتر کاری و بسیاری جاهای دیگر کاربرد دارند و یک راهکار معرفی بسیار موثر به شمار می‌روند. طراحان خلاق لولسا، این خدمات را برای شما به ارمغان آورده‌اند.

سفارش طراحی استند

هزینه، تعرفه و قیمت طراحی استند تبلیغاتی

هزینه طراحی استند تبلیغاتی بر اساس ابعاد، نوع طرح و تعداد اتود مورد نظر مشتریان محاسبه می‌شود. ما به این منظور پلن‌های مختلف با قیمت متنوعی را برای شما تهیه کرده‌ایم.

انواع خدمات طراحی استند هزینه خدمات به تومان
طراحی استند ساده و ارزان ۴۵۰.۰۰۰ تومان
طراحی استند عمومی ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
طراحی استند حرفه‌ای ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
طراحی استند ویژه ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان

ساده و ارزان: ۱ اتود و ۱۵ درصد تغییرات.
عمومی: ۲ اتود و ۲۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.
حرفه ای: ۴ اتود و ۳۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.
ویژه: ۸ اتود و ۵۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور طراحی استند سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی استند در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می‌شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات استند مانند متن ها، رنگ بندی مورد نظر، نوع استند، ابعاد، ... را در فرم سفارش ثبت می‌کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می‌کنید.

طراحی اتود/اتودها استند: طراحان لولسا شروع به طراحی استند بنا به سفارش شما می‌کنند. تعداد اتودها در زمان ثبت سفارش مشخص می‌شود.

مشاهده اتود و درخواست اصلاحات: اتودهای طراحی شده از طریق سیستم تیکت پشتیبانی برای شما ارسال خواهد شد. اتود مورد نظر را انتخاب کرده و همراه با اصلاحات از طریق همان تیکت پشتیبانی برای طراحی ارسال کنید. توجه کنید همه خدمات دارای اتود و یا اصلاح نیست.

تحویل استند: در این مرحله طراح استند را با توجه به اصلاحتی که در تیکت پشتیبانی ارسال کردید اصلاح می کند و فایل از شیوه‌ای که در زمان سفارش درخواست داده بودید برایتان ارسال می‌شود.

سفارش خدمات طراحی استند

سفارش خدمات طراحی استند در لولسا به صورت آنلاین است. اگر پیش از سفارش از طراح ها سوالی دارید، با ما از طریق تیکت پشتیبانی در تماس باشید. طراح ها پس از بررسی اطلاعات و موارد ارسالی، پاسخ را برایتان ارسال خواهند کرد.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

ساعات کاری:

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

خدمات طراحی استند تبلیغاتی

خدمات طراحی استند تبلیغاتی لولسا در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت ارائه می‌شود. شما می‌توانید این خدمات را سفارش داده و استند تبلیغاتی شکیل و خاص برای خود داشته باشید. این خدمات تنها شامل طراحی استند است و خدمات مربوط به چاپ از سوی تیم طراحی و تبلیغات لولسا انجام نمی‌شود. برای این منظور ما به شما چاپخانه هایی را معرفی می‌کنیم که می‌توانند بهترین کیفیت چاپ را در اختیارتان قرار دهند. همچنین می‌توانید فایل آماده به چاپ را از ما دریافت کرده و به چاپخانه مورد اعتماد خود بسپارید. ما در این زمینه هیچ گونه محدودیتی را قائل نیستیم و باز بودن دست مشتری در انتخاب برایمان در اولویت بسیار بالایی برخوردار است.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش خواهد بود.

روند سفارش و طراحی استند تبلیغاتی

روند سفارش این خدمات به ترتیب به صورت زیر می باشد:

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی
 2. پرداخت هزینه خدمات
 3. طراحی استند تبلیغاتی
 4. ارسال طرح آماده چاپ

مشاوره خدمات طراحی استند

مشاوره طراحی استند نیاز دارید؟ می‌توانید به صورت تخصصی از خدمات مشاوره ما استفاده کنید. برای اینکار تنها کافی است به بخش خدمات مشاوره مراجعه کرده و سفارش خود را به ثبت برسانید. برای استفاده از خدمات مشاوره دریافت وقت قبلی از طریق سایت الزامی است.

خدمات مرتبط با طراحی استند

در کنار خدمات طراحی استند، ما خدمات دیگری جهت برآورده سازی کامل نیاز های مشتریان خود آورده‌ایم. این خدمات شامل: طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ، طراحی ست اداری و طراحی پوستر هستند. در صورت نیاز می‌توانید این خدمات را هم به صورت آنلاین سفارش دهید.

نمونه کار طراحی استند تبلیغاتی

نمونه کار طراحی استند های تبلیغاتی لولسا به صورت آنلاین در اختیار مشتریان محترم قرار گرفته است. ما در این بخش تنها نمونه های خاص طراحی خود را قرار داده ایم و از آوردن تمامی طراح ها خودداری کرده‌ایم تا مشتریان محترم، تنها بهترین نمونه‌ها را مشاهده کنند.

اطلاعات مورد نیاز جهت سفارش طراحی استند تبلیغاتی

اطلاعات مورد نیاز برای سفارش این خدمات شامل موارد زیر می باشند:

 • کلیه متونی که نیاز دارید در استند تبلیغاتی شما به کار روند.
 • تصاویر و اطلاعات مورد نیاز جهت قرار گرفتن بر روی استند تبلیغاتی یا خوش آمدگویی.
 • ابعاد استند.
 • در صورت آنکه به طراحی خاصی علاقه مند هستید، می‌توانید چند نمونه از طرح‌های مورد پسند خود را برای ما ارسال کنید تا طراحی بر اساس سلیقه انجام شود.

زمانبندی طراحی استند تبلیغاتی

زمان تحویل طراحی استند در زمان ثبت سفارش مشخص می شود و حداکثر ۷ روز کاری است. این زمان با توجه به ارسال به موقع و کامل اطلاعات، اعلام نظر و تغییرات مورد نیاز در زمان مشخص شده ممکن است قابل کاهش باشد. در صورت اینکه اعلام تغییرات مورد نیاز مشتری در زمان مشخص انجام نشود، به علت اختلال در روند کاری ممکن است پروژه طراحی تا دو برابر زمان بیشتری جهت طراحی نیاز پیدا کند. همچنین در نظر داشته باشید اگر نیاز به طراحی اتودهای بیشتر داشته باشید، برای هر اتود جدید دو روز کاری به زمان کلی کار خواهد افزود.

فرمت فایل های ارسالی طراحی استند

فایل ارسالی برای چاپ به صورت JPG است. در صورت نیاز مشتری می توانید درخواست ارسال فایل لایه باز طرح را در ثبت سفارش بدهد (هزینه آماده سازی فایل لایه باز به فاکتور افزوده خواهد شد). ارسال درخواست فایل لایه باز پس از ثبت سفارش در هیچ مرحله ای امکان پذیر نیست.

استند چیست؟

استند ابزاری مناسب جهت تبلیغات خاموش در نمایشگاه‌ها، مطب دکتر و فروشگاه‌ها به شمار می‌رود. تیم طراحی لولسا، متخصص در زمینه طراحی استند تبلیغاتی است. شما می توانید با درج اطلاعات مورد نظر روی استند خود، خلاصه ای از خدمات خود را به مشتریان معرفی نمایید.

قوانین و مقررات طراحی استند تبلیغاتی

قوانین مربوط به این خدمات را می‌توانید در بخش قوانین و مقررات وب سایت مشاهده بفرمایید. در نظر داشته باشید سفارش خدمات به منزله مطالعه و تایید این قوانین از سوی مشتری است.

سوالات متداول خدمات طراحی استند تبلیغاتی

آیا امکان سفارش خدمت به صورت حضوری وجود دارد؟

 • خیر، سفارش تنها به شیوه های اعلام شده امکان پذیر است.

آیا امکان کاهش هزینه و یا تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی هزینه های اعلام شده برای همه کاربران یکسان است. ما بهترین قیمت را به نسبت کیفیت ارائه می دهیم.

در صورت نیاز به طراحی اتود های اضافی هزینه اضافه دریافت می شود؟

 • بله، بخش زیادی از هزینه ای که مشتریان محترم پرداخت می کنند هزینه طراحی اتود است. در صورت نیاز به طراحی اتود جدید، باید هزینه طراحی از سوی مشتری پرداخت شده تا باقی مراحل طراحی آنها اجرا شود.

چه میزان اصلاح در کارها قابل درخواست می باشد؟

 • حداکثر تا میزان اصلاح خدمات در زمان ثبت سفارش با توجه به نوع استند انتخابی مشخص شده است. در صورت درخواست اصلاحات بیشتر، هزینه جداگانه دریافت می‌شود.

امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود دارد؟

 • خیر، امکان تغییر در شیوه و زمان پرداخت وجود ندارد.

چرا خدمات طراحی ساتند لولسا؟

 • قیمت و تعرفه های مناسبی را برای این خدمات به شما ارائه می‌کنیم.
 • موفقیت مشتریان برای ما اهمیت بالایی دارد.
 • سرعت بالا در ارائه خدمات.
 • ما از طراحان خلاق برای طراحی استفاده می‌کنیم.