Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۵۰۰,۰۰۰ الی ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
زمان تحویل: ۳ الی ۷ روز کاری
نمونه قرارداد
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار
طراحی اینفوگرافیک

طراحی اینفوگرافیک حرفه ای را با لولسا تجربه کنید. با استفاده از عناصر بصری به کار رفته در طراحی اینفوگرافیک، می‌توان با مخاطبان بسیار موثرتر ارتباط برقرار کرد. به وسیله اینفوگرافیک می‌توان به سادگی اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار مخاطبی خود قرار دهید. همچنین می‌توان از اینفوگرافیک ها به عنوان یکی از بهترین ابزار تبلیغات و بازاریابی نام برد. در ارائه این خدمات، محاسبه هزینه، ثبت سفارش، نمونه کار و نمونه قرارداد خدمات به صورت آنلاین انجام می‌پذیرد. به سادگی می‌توانید کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را پیش از ثبت سفارش به دست آورده و سپس درخواست طراحی اینفوگرافیک را ثبت کنید.

سفارش اینفوگرافیک

هزینه طراحی اینفوگرافیک  (تعرفه و قیمت خدمات طراحی اینفوگرافیک)

هزینه طراحی اینفوگرافیک لولسا به صورت آنلاین محاسبه می‌شود. در بخش زیر می‌توانید این هزینه (تعرفه، قیمت) را با توجه به نوع اینفوگرافیک و ابعاد آن مشاهده کنید.

ابعاد اینفوگرافیک


نوع اینفوگرافیک هزینه طراحی اینفوگرافیک
اینفوگرافیک ساده و ارزان تومان
اینفوگرافیک عمومی تومان
اینفوگرافیک حرفه‌ای تومان
اینفوگرافیک ویژه تومان

ساده و ارزان: ۱ اتود و ۱۵ درصد تغییرات.

عمومی: ۲ اتود و ۲۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.

حرفه‌ای: ۴ اتود و ۳۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.

ویژه: ۸ اتود و ۵۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور طراحی اینفوگرافیک سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی اینفوگرافیک در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می‌شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات اینفوگرافیک مانند متن ها، رنگ بندی مورد نظر، نوع، نموداردها و جداول، ابعاد، ... را در فرم سفارش ثبت می کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می کنید.

طراحی اتود/اتودها اینفوگرافیک: طراحان لولسا شروع به طراحی اینفوگرافیک بنا به سفارش شما می کنند. تعداد اتودها در زمان ثبت سفارش مشخص می شود.

مشاهده اتود و درخواست اصلاحات: اتودهای طراحی شده از طریق سیستم تیکت پشتیبانی برای شما ارسال خواهد شد. اتود مورد نظر را انتخاب کرده و همراه با اصلاحات از طریق همان تیکت پشتیبانی برای طراحی ارسال کنید. توجه کنید همه خدمات دارای اتود و یا اصلاح نیست.

تحویل اینفوگرافیک: در این مرحله طراح اینفوگرافیک را با توجه به اصلاحتی که در تیکت پشتیبانی ارسال کردید اصلاح می کند و فایل از شیوه ای که در زمان سفارش درخواست داده بودید برایتان ارسال می شود.

سفارش خدمات طراحی اینفوگرافیک

سفارش خدمات طراحی اینفوگرافیک به صورت آنلاین است. کلیه اطلاعات مورد نیاز برای طراحی، در فرم سفارش از شما دریافت شده و سفارش شما ثبت خواهد شد.

سوالات مربوط به سفارش اینفوگرافیک: اگر درباره سفارش طراحی اینفوگرافیک با سوالی مواجه شده اید، با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

همچنین می‌توانید سوالات خود را در بخش تیکت های پشتیبانی مطرح کنید. به یاد داشته باشید که برای ثبت تیکت باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. ساخت حساب کاربری در لولسا بسیار ساده بوده و هم اکنون می‌توانید اقدام کنید. پس از ارسال تیکت، کارشناسان لولسا پاسخ سوالاتتان را در سریع‌ترین زمان برای شما ارسال خواهند کرد.

ساعات کاری: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

خدمات طراحی اینفوگرافیک

خدمات طراحی اینفوگرافیک با بالاترین کیفیت در تیم طراحی و تبلیغات لولسا برای مشتریان محترم انجام می‌شود. با استفاده از اینفوگرافیک می‌توان اطلاعات بسیار زیادی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ذهن مخاطبان منتقل کرد. اینفوگرافیک می‌تواند تاثیر بسیار شگرفی در آموزش و تبلیغات بازی کنند. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که بیش از ۵۰ درصد مغز انسان بر روی عملکردهای بصری تمرکز دارد و این موضوع استفاده از اینفوگرافیک و جایگاه آن را بیشتر مشخص می‌کند.

شما می‌توانید با استفاده از اینفوگرافیک، اطلاعاتی گسترده را در حجمی بسیار پایین به مخاطب خود منتقل کنید. اگر قرار بود آن اطلاعات به صورت متنی و یا شفاهی برای مخاطب توضیح داده شوند، زمان زیادی از مخاطب گرفته و اثر کمتری می‌گذاشتند. اینفوگرافیک خود یک محتوای بسیار قدرتمند و پرطرفدار برای وب سایت است. یک اینفوگرافیک خوب که اطلاعات شما در آن درج شده باشند، به سادگی در فضای مجازی منتشر شده و مخاطبان بسیار زیادی برای شما به وجود می‌آورد. پس این شیوه تولید محتوای پر اثر را برای کارتان در نظر داشته باشید.

تیم طراحی و تبلیغات لولسا با استفاده از متخصصین و هنرمندان خود خدمات طراحی اینفوگرافیک را به صورت تخصصی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. با توجه به نیازهای مختلف، پلن‌های طراحی اینفوگرافیک را طراحی کرده‌ایم.

شرایط پرداخت خدمات طراحی اینفوگرافیک

پرداخت خدمات طراحی اینفوگرافیک به صورت آنلاین است. در زمان ثبت سفارش، وارد درگاه بانکی شده و هزینه خدمات را پرداخت خواهید کرد. توجه کنید که سفارش تنها زمانی در دستور کار قرار می‌گیرد که پرداخت آن انجام شده باشد.

روند انجام پروژه طراحی اینفوگرافیک

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه به صورت آنلاین
 3. طراحی اینفوگرافیک
 4. ارائه اتود و ارسال اصلاحات
 5. تحویل اینفوگرافیک طراحی شده به مشتری

مشاوره طراحی اینفوگرافیک

مشاوره طراحی اینفوگرافیک به صورت تخصصی نیاز دارید؟  از خدمات مشاوره لولسا استفاده کنید تا مشاوره برای شما سودمند باشد. برای استفاده از این خدمات به بخش مشاوره مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید. جهت مشاوره تلفنی دریافت وقت قبلی الزامی است.

خدمات مرتبط با طراحی اینفوگرافیک

در کنار خدمات طراحی اینفوگرافیک، ما خدمات دیگری جهت برآورده سازی کامل نیاز های مشتریان ارائه می‌دهیم. این خدمات شامل: طراحی پوستر و طراحی تراکت هستند. در صورت تمایل می‌توانید این خدمات را از ما بخواهید. البته خدمات طراحی لولسا بسیار گسترده بوده و شامل انواع خدمات طراحی گرافیک می‌شود. می‌توانید با مراجعه به بخش گرافیک، از کلیه خدمات ارائه شده در این بخش استفاده کنید.

نمونه کارهای طراحی اینفوگرافیک

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا به بخش نمونه کارها لولسا مراجعه فرمایید. ما تمامی نمونه کارها را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم تا بتوانید به صورت ۲۴ ساعته، آنها را مشاهده کنید.

نمونه قرارداد خدمات طراحی اینفوگرافیک

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسان برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و ثابت است. می‌توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی اینفوگرافیک از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد است.

زمان بندی تحویل پروژه طراحی اینفوگرافیک

طراحی اینفوگرافیک بر اساس نوع پروژه، زمانبندی مشخص به خود را دارد. بر اساس اینکه کار دارای حداقل یا حداکثر اتود و ابعاد باشد، این زمان بین ۳ الی ۷ روز کاری متغیر خواهد بود. تلاش ما بر این است که در سریعترین زمان، سفارش مشتری آماده و برای او ارسال شود. اما برای ما مهمترین موضوع حفظ کیفیت در ارائه خدمات است.

نوع فایل های ارسالی

فایل های ارسالی برای مشتری به فرمت JPG است. در زمان ثبت سفارش می‌توانید درخواست فایل لایه باز را ثبت کنید. فرمت مورد نظر در زمان سفارش از سوی مشتریان اعلام شده و امکان تغییر آن وجود ندارد. پس از تعیین فرمت لایه باز، طراحی کار بر اساس همان فرمت صورت گرفته و نمی‌توان به فرمت دیگری آن را تبدیل کرد. به همین جهت، در زمان ثبت سفارش به این موضوع دقت کنید.

اینفوگرافیک چیست؟

اینفوگرافیک (Info graphic) کوتاه شده واژه (information graphic) یا همان گرافیک اطلاع رسان است. کلمه اینفوگرافیک در زبان فارسی معادل های گوناگونی مانند: اطلاع نگاشت، گرافیک اطلاع رسان، داده نما، اینفوگرافی و ... دارد. اینفوگرافیک به نمایش داده ‌ها با استفاده از چند نمودار و شکل در قالب یک تصویر به منظور ارائه سریع و به ساده ترین شکل داده ها گفته می‌شود. اطلاع ‌نگاشت ‌ها، نمایشگران تصویری اطلاعات و داده ‌ها هستند. شاید بتوان اطلاع‌ نگاشت ‌ها را قدیمی ‌ترین ابزار برقراری ارتباط بشر خواند. استفاده از اطلاع‌ نگاشت باعث می ‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی دریافت کند و آن را به خاطر بسپارد.

اینفوگرافیک چیست

قوانین و مقررات طراحی اینفوگرافیک

 • امکان لغو سفارش پس از واریز هزینه  وجود ندارد.
 • در صورت نیاز به طراحی اتود بیشتر، مشتری موظف به پرداخت هزینه مربوط به اتود همزمان با درخواست آن است.
 • رعایت کلیه قوانین و مقررات سایت لولسا و نمونه قرار داد برای تمامی مشتریان الزامی بوده و سفارش خدمات به منزله موافقت با تمامی موارد ذکر شده است.
 • ارسال کلیه متون به صورت تایپ شده در زمان ثبت سفارش بر عهده مشتری است. این خدمات شامل ویرایش نیست.
 • ارسال کلیه تصاویر در زمان ثبت سفارش بر عهده مشتری است.
 • ارسال کلیه اطلاعات تنها در زمان ثبت سفارش امکان پذیر است. پس از ثبت سفارش، امکان تغییر در اطلاعات ارسالی وجود نخواهد ندارد.

سوالات متداول خدمات طراحی اینفوگرافیک

آیا امکان سفارش خدمت به صورت حضوری وجود دارد؟

 • خیر، سفارش تنها به شیوه های اعلام شده امکان پذیر است.

آیا امکان کاهش هزینه و یا تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی هزینه های اعلام شده برای همه کاربران یکسان است و امکان تخفیف میسر نیست. ما بهترین قیمت را به نسبت کیفیت به شما ارائه می‌دهیم. هزینه خدمات بر اساس تعداد سفارش‌های مشتریان محاسبه می‌شود. لذا در زمان ثبت سفارش، برای افرادی که تعداد بیشتری سفارش داشته‌اند، تخفیف به صورت اتوماتیک محاسبه شده است.

در صورت نیاز به طراحی اتود های اضافی هزینه اضافه دریافت می شود؟

 • بله، در صورتی که نیاز به اتودهای بیشتری داشته باشید، هزینه‌ای برای طراحی این اتودها از شما دریافت خواهد شد.

چه میزان اصلاح در کارها قابل درخواست است؟

 • بر اساس نوع اینفوگرافیک انتخابی، میزان تغییرات متغیر است. در زمان ثبت سفارش توجه کنید که نوع اینفوگرافیک انتخابی شامل چند درصد تغییرات است. البته اگر تغییرات بیشتری، نسبت به سفارش داشته باشید، این موضوع با دریافت هزینه تغییرات امکان‌پذیر است.

امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود دارد؟

 • خیر، امکان تغییر در شیوه و زمان پرداخت وجود ندارد.

چرا خدمات طراحی اینفوگرافیک لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده زیادی می‌دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می‌کنیم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی کارهای ما است.
 • طرح زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می‌دهیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده‌ایم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می‌کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.