Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۲۵۰,۰۰۰ الی ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
زمان تحویل: ۳ الی ۸ روز کاری
نمونه قرارداد
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار
طراحی بروشور

طراحی بروشور را به ما بسپارید. بروشور یکی از بهترین و موثرترین شیوه های تبلیغاتی است. همواره مورد استفاده شرکت ها و افراد قرار گرفته است و امکانات و قابلیت های آن در تبلیغات برای همه اثبات شده است. شاید روش های تبلیغاتی جدید زیادی امروزه به وجود آمده باشند، اما کماکان این ابزار تبلیغاتی (بروشور) جایگاه خود را حفظ کرده است. اگر قصد دارید یک بروشور حرفه ای طراحی کنید، ما این خدمات را با بالاترین سطح کیفی ارائه خواهیم کرد. این خدمات به صورت تخصصی و زیر نظر گرافیست ها و متخصصین انجام می گیرد و لذا کیفیت بالایی را شاهد خواهید بود.

سفارش طراحی بروشور

هزینه طراحی بروشور (تعرفه و قیمت طراحی بروشور)

هزینه طراحی بروشور به عواملی همچون ابعاد، نوع طراحی و تعداد لت ها بستگی دارد. به همین جهت برای تسهیل در محاسبه هزینه، ما این بخش را به صورت آنلاین طراحی کرده ایم. در این بخش به صورت آنلاین می توانید پیش از ثبت سفارش از تعرفه های اعلام شده اطلاع کسب کنید.

نوع طراحی

ابعاد بروشور هزینه طراحی بروشور
بروشور A4 تومان
بروشور A5 تومان
بروشور A6 تومان

ساده و ارزان: ۱ اتود و ۱۵ درصد تغییرات.
عمومی: ۲ اتود و ۲۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.
حرفه ای: ۴ اتود و ۳۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.
ویژه: ۸ اتود و ۵۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.

توجه: تعرفه خدمات طراحی بروشور شامل چاپ نیست.

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور طراحی بروشور سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی بروشور در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات بروشور مانند متن ها، رنگ بندی مورد نظر، نوع بروشور و ... را در فرم سفارش ثبت می کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می کنید.

طراحی اتود/اتودها بروشور: طراحان لولسا شروع به طراحی بروشور بنا به سفارش شما می کنند. تعداد اتودها در زمان ثبت سفارش مشخص می شود.

مشاهده اتود و درخواست اصلاحات: اتودهای طراحی شده از طریق سیستم تیکت پشتیبانی برای شما ارسال خواهد شد. اتود مورد نظر را انتخاب کرده و همراه با اصلاحات از طریق همان تیکت پشتیبانی برای طراحی ارسال کنید. توجه کنید همه خدمات دارای اتود و یا اصلاح نیست.

تحویل بروشور: در این مرحله طراح بروشور را با توجه به اصلاحتی که در تیکت پشتیبانی ارسال کردید اصلاح می کند و فایل از شیوه ای که در زمان سفارش درخواست داده بودید برایتان ارسال می شود.

سفارش طراحی بروشور

سفارش طراحی بروشور در لولسا به صورت آنلاین می باشد. در عرض چند دقیقه می توانید سفارش خود را به ثبت برسانید. در بخش سفارش اطلاعات بروشور از شما دریافت می شود. در تکمیل فرم سفارش لازم است اطلاعات و درخواست را به صورت کامل وارد کنید. تمامی توضیحات و اطلاعات مورد نیاز برای طراحی بروشور را از طریق فرم سفارش ارسال کنید. ارسال اطلاعات و درخواست به روش های دیگر قابل قبول نخواهد بود. در این فرم شما تمامی اطلاعات را مستقیما به طراح می دهید و ایشان می دانند چه چیزهایی نیاز خواهید داشت. پس از ثبت سفارش، از طریق تیکت پشتیبانی اتود اولیه برای شما ارسال خواهد شد و سپس تغییرات درخواستی را از طریق همان تیکت ارسال کنید. سفارش نهایی به شیوه ای که در فرم سفارش درخواست داده اید برای شما ارسال خواهد شد.

سوالات پیش از سفارش: در صورتی که هرگونه سوال پیش از سفارش دارید، با ما از طریق سیستم تیکت پشتیبانی در تماس باشید.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir در تماس باشید.

خدمات طراحی بروشور

خدمات طراحی بروشور را با حرفه ای ها تجربه کنید. اگر می خواهید شما هم صاحب یک بروشور با طراحی خاص و زیبا شوید، ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد. طراحان گرافیک ما با استفاده از جدیدترین نرم افزار ها و متدهای طراحی و آشنایی با اصول برندینگ بروشور شما را طراحی خواهند کرد. پس اگر می خواهید به مانند حرفه ای ها تبلیغات فیزیکال خود را انجام دهید، لولسا بهترین انتخاب شما خواهد بود.

در ارائه خدمات طراحی بروشور اصل بر حفظ کیفیت گذاشته شده است. لذا هزینه و زمانبندی های تعیین شده بر همین اساس تعیین شده اند.

توجه: این خدمات شامل چاپ نبوده و تنها طراحی را شامل می شود. در صورت نیاز به چاپ، ما به شما چاپخانه های معتبر که کیفیت مناسبی در ارائه خدمات دارند را به شما معرفی می کنیم. اما هیچ گونه الزامی برای چاپ در این چاپخانه ها وجود ندارد.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه طراحی بروشور به صورت آنلاین می باشد. در فرم سفارش و پس از تایید می توانید پرداخت را انجام دهید.

روند انجام پروژه طراحی بروشور

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه خدمات.
 3. طراحی بروشور
 4. تحویل فایل آماده چاپ به مشتری

مشاوره خدمات طراحی بروشور

مشاوره برای طراحی بروشور مناسب افرادی است که نیازمند بروشور حرفه ای هستند. اگر شما هم نیاز به خدمات مشاوره دارید، تنها کافی است به بخش خدمات مشاوره مراجعه کرده و از روش های اعلام شده درخواست مشاوره دهید. توجه داشته باشید مشاوره بدون تعیین زمان قبلی امکان پذیر نیست.

نمونه کارهای طراحی بروشور

نمونه طراحی شده توسط تیم لولسا را می توانید در بخش نمونه کارها مشاهده نمایید. به صورت ۲۴ ساعته این نمونه کارها برای شما قابل مشاهده خواهند بود. در نظر داشته باشید امکان طراحی مشابه موارد انجام شده وجود نخواهد داشت و طراحی ها یکتا می باشند.

زمان بندی تحویل پروژه طراحی بروشور

طراحی بروشور بر اساس تعداد صفحات و لت ها متفاوت می باشد. به صورت عمومی طراحی بروشور در ابعاد A4 طراحی ۵ الی ۷ روز کاری زمانبر خواهد بود. این موضوع بسته به اعلام نظر به موقع مشتری داشته و در صورت دیرکرد زمان تحویل موارد ممکن است طولانی تر شود.

زمانبندی های اعلام شده حداکثر زمان مورد نیاز در زمان ترافیک بالای کاری ما می باشد. در زمان هایی که ترافیک کاری کمتر باشند، تحویل کارها در زمان کمتری انجام می شوند. برای کوتاه شدن زمان طراحی، بهتر است ابتدا کلیه موارد مورد نظر را به صورت کامل و دقیق آماده کنید و اصلاحات مورد نظر را در کمترین زمان ممکن به ما اطلاع دهید.

نوع فایل های ارسالی

به صورت پیش فرض برای تمامی مشتریان فایل آماده چاپ (به فرمت JPG) ارسال می شود. در صورت نیاز می توانید فرمت های لایه باز را در زمان ثبت سفارش درخواست دهید. توجه کنید که تنها یک فرمت لایه باز قابل انتخاب است و باید حتما در فرم سفارش انتخاب شده باشد. در صورت عدم انتخاب فرمت فایل لایه باز، پس از ثبت سفارش امکان ارسال فایل لایه باز وجود نخواهد داشت. همچنین باید در نظر داشته باشید که فرمت فایل لایه باز انتخاب شده قابل تغییر نیست.

خدمات مرتبط با طراحی بروشور

لولسا مجموعه خدمات متنوعی را به شما ارائه می دهد. در کنار خدمات طراحی بروشور می توانید از خدماتی همچون، طراحی تراکت، طراحی اینفوگرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو و طراحی کاتالوگ استفاده کنید.

نمونه قرارداد طراحی بروشور

پیش از ثبت سفارش می توانید نمونه قرارداد طراحی بروشور لولسا را مشاهده کنید. این قرارداد ثابت بوده و قابل تغییر نیست. از نظر لولسا هیچ گونه اجباری در تکمیل فرم قرارداد نیست و تنها سفارش خدمات به منزله پذیرفتن تمامی شرایط از سوی مشتری است.

بروشور چیست؟

بروشور (به انگلیسی Brochure) یک سند کاغذ اطلاع رسان است (معمولا برای تبلیغات استفاده می شود)،  که می توان آن را در قالب های پمفلت یا جزوه تا نمود. بروشور ها سندهای تبلیغاتی هستند، عموما برای معرفی شرکت، سازمان، محصول یا خدمات به کار می رود و و این اطلاعات را به مشتری آینده نگر یا عموم جامعه انتقال می دهد. اولین بروشور در سال ۱۷۴۸ ساخته شد.  و از کلمه‌ی فرانسوی "brocher" به معنای "دوختن" سرچشمه گرفته است. بروشور یک کتاب یا مجله ی باریک و کوچک است که تعداد زیادی تصویر و اطلاعات درباره ی یک محصول، مکان، و غیره دارد.

قوانین و مقررات طراحی بروشور تبلیغاتی

قوانین مربوط به خدمات طراحی بروشور را می توانید در بخش قوانین و مقررات وب سایت مشاهده بفرمایید. در نظر داشته باشید سفارش خدمات به منزله مطالعه و تایید این قوانین از سوی مشتری می باشد.

سوالات متداول خدمات طراحی بروشور

آیا امکان ارائه خدمات در زمان کوتاهتر وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه ما معتقدیم باید بروشور طراحی شده از کیفیت مناسبی برخوردار باشد و مشتری بابت هزینه ای که پرداخت می کند بروشور مناسبی باید به دست آورد، لذا کوتاه شدن زمان امکان پذیر نیست. چرا که باید طراح زمان کافی برای ایده پردازی و طراحی کارها اختصاص دهد.

آیا امکان تخفیف در قیمت های اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر، تمامی قیمت های اعلام شده ثابت بوده و امکان تغییر آنها وجود ندارد. البته شایان ذکر است سیستم لولسا به گونه ای طراحی شده است که بر اساس میزان سفارش ها مشتری، به صورت اتوماتیک برای مشتریان هزینه را محاسبه می کند. لذا در صورتی که تعداد سفارش ها شما زیاد باشد، تخفیف از سمت سیستم به شکل اتوماتیک اعمال می شود.

آیا می توان نحوه پرداخت هزینه را تغییر داد؟

 • خیر نوع و نحوه پرداخت ها برای تمامی مشتریان یکسان است. پس از تکمیل فرم سفارش طراحی بروشور می توانید به صورت آنلاین هزینه را پرداخت کنید.

هزینه طراحی شامل چاپ بروشور هم می باشد؟

 • خیر خدمات چاپ شامل موارد ارائه شده نمی باشد. در صورت نیاز مشتریان، چاپ خانه های معتبر به ایشان پس از طراحی معرفی خواهند شد. البته هیچ اجباری در انتخاب چاپخانه وجود نداشته و می توانید در هر مرکزی که مورد تاییدتان است چاپ را انجام دهید.

چرا خدمات طراحی بروشور لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت بالایی می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی بروشور ارائه کرده ایم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.