Your browser does not support JavaScript!
روش سفارش: آنلاین
سفارش خدمات
استعلام هزینه
نمونه کارهای
طراحی تراکت

تراکت (به فرانسوی tract و به انگلیسی Flyer) سالیان سال است که در تبلیغات همیشه جزئی بسیار مهم و همیشگی بوده است. تقریبا امکان ندارد در خیابان راه بروید و فردی یک تراکت به دست شما ندهد. یا حتی وقتی ماشین خودتان را پارک کرده باشید و موقع سوار شدن تراکتی زیر برف پاک کن ماشین خود نبینید. اکثر این تراکت ها پیش از خوانده شدن مستقیما در سطل آشغال ریخته می شوند و تعداد بسیار محدودی از آنها را افراد نگاه می دارند. 

تراکت هایی که نگهداری می شوند عموما، دارای طراحی قدرتمند و زیبا و محتوای مناسب می باشند. روان شناسی مخاطب در طراحی تراکت میان آنهایی که نگهداری می شوند و آنهایی که دور انداخته می شوند به خوبی خود را نشان می دهد. صرف هزینه چاپ و طراحی و بی فایده بودن تبلیغات می تواند به عنوان یک ضرر برای هر شرکت و کسب و کاری محسوب شود. پس برای داشتن تراکتی که مخاطب را جذب کند و برای رونق بخشیدن به کسب و کار مفید باشد باید درست انتخاب کرد.

خدمات طراحی تراکت

تیم طراحی و تبلیغات لولسا در استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژین، خدمات طراحی انواع تراکت ها را برای شما در نظر گرفته است. این خدمات زیر نظر متخصصین و طراحان گرافیک انجام می پذیرند. اگر می خواهید تراکتی خلاقانه و با ایده پردازی قدرتمندی باشید، لولسا تمام آن چیزی است که شما نیاز دارد. تیم لولسا با روانشناسی مخاطبین شما، محصولات و خدمات شما و بررسی شرایط رقابتی در بازار، برای شما تراکتی را طراحی خواهد کرد که با اطمینان می دانید، مخاطبی آنرا نگاه می دارند و برای کسب و کارتان مفید خواهد بود و مشتریان بیشتری به دست خواهید آورد.

تیم طراحی و تبلیغات لولسا شعار خود را تمام آنچه برای تبلیغات نیاز دارید قرار داده است و بر پایه همین شعار، تمامی خدمات طراحی و تبلیغاتی را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم.

هزینه ها و تعرفه خدمات طراحی تراکت

هزینه خدمات به صورت آنلاین محاسبه می شود.

برای دیدن نمونه قرارداد می توانید به صفحه نمونه قرار داد طراحی مراجعه فرمایید. همچنین برای مطالعه قوانین و مقررات لولسا می توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

سفارش خدمات طراحی تراکت

سفارش خدمات طراحی تراکت به صورت آنلاین صورت می گیرد.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

ساعات کاری: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش می باشد.

روند انجام پروژه

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه خدمات
 3. طراحی تراکت
 4. تحویل فایل ها به مشتری

مشاوره طراحی تراکت

مشاوره طراحی تراکت حرفه ای نیاز دارید؟ اگر به دنبال خدمات مشاوره به صورت تخصصی هستید، لولسا بهترین انتخاب شما است. برای استفاده از این خدمات تنها کافی است به بخش مشاوره مراجعه کرده و سفارش خود را به ثبت برسانید.

خدمات مرتبط با طراحی تراکت

در کنار خدمات طراحی تراکت، ما خدمات دیگری جهت برآورده سازی کامل نیاز های مشتریان خود آورده ایم. این خدمات شامل: طراحی پوستر، طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ و طراحی ست اداری می باشند. در صورت نیاز می توانید این خدمات را نیز از ما بخواهید.

نمونه کارهای طراحی تراکت

 برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا می توانید به بخش نمونه کارها مراجعه نمایید.

زمانبندی تحویل پروژه طراحی تراکت

تحویل پروژه های طراحی تراکت بین ۳ الی ۵ روز کاری می باشد.

نوع فایل های ارسالی

فایل های ارسالی به مشتری به دو صورت لایه باز و فایل JPG جهت چاپ می باشد. فایل لایه بسته، بنا به نوع طراحی در یکی از فرمت های PSD، Ai، CDR و یا TIFF می باشد. در صورت نیاز، فایل به فرمت PDF نیز برای مشتری ارسال خواهد شد.

تراکت چیست؟

تراکت ها نوعی کلاسیک و در عین حال پرطرفدار برای تبلیغ به شمار می روند. تراکت در اصل کاغذی کوچک شامل تبلیغ کسب و کار مورد نظر شماست.

قوانین و مقررات طراحی تراکت

قوانین مربوط به این خدمات را می توانید در بخش قوانین و مقررات وب سایت مشاهده بفرمایید. در نظر داشته باشید سفارش خدمات به منزله مطالعه و تایید این قوانین از سوی مشتری می باشد.

سوالات متداول خدمات طراحی تراکت

- آیا امکان سفارش خدمت به صورت حضوری وجود دارد؟

خیر، سفارش تنها به شیوه های اعلام شده امکان پذیر می باشد.

- آیا امکان کاهش هزینه و یا تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

خیر، تمامی هزینه های اعلام شده برای همه کاربران یکسان می باشد و امکان هیچ گونه تخفیفی میسر نیست. ما بهترین قیمت را به نسبت کیفیت ارائه می دهیم.

- در صورت سفارش تعداد این هزینه کاهش پیدا خواهد کرد؟

حداکثر تا میزان ۲۰ درصد اتود قابل اصلاح می باشد، در صورت نیاز به اصلاح بیشتر مشتری موظف به پرداخت هزینه اتود جداگانه خواهد بود تا ادامه روند طراحی انجام شود.

- آیا امکان مشاوره حضوری برای این خدمات وجود دارد؟

مشاوره برای حضوری تنها برای مواردی که تعداد سفارش مشتری بیش از ۱۰ مورد باشد امکان پذیر است.

- امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود دارد؟

خیر، امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود ندارد.

چرا خدمات طراحی تراکت لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.