Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۲۰۰,۰۰۰ الی ۷۵۰,۰۰۰
زمان تحویل: ۳ الی ۵ روز کاری
نمونه قرارداد
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار
طراحی تراکت

تراکت (به فرانسوی tract و به انگلیسی Flyer) سالیان سال است که در تبلیغات همیشه جزئی بسیار مهم و همیشگی بوده است. تقریبا امکان ندارد در خیابان راه بروید و فردی یک تراکت به دست شما ندهد. یا حتی وقتی ماشین خودتان را پارک کرده باشید و موقع سوار شدن تراکتی زیر برف پاک کن ماشین خود نبینید. اکثر این تراکت ها پیش از خوانده شدن مستقیما در سطل آشغال ریخته می شوند و تعداد بسیار محدودی از آنها را افراد نگاه می دارند. 

سفارش طراحی تراکت

هزینه ها و تعرفه خدمات طراحی تراکت

هزینه خدمات به صورت آنلاین محاسبه می شود. در این بخش می توانید با توجه به ابعاد و نوع تراکت هزینه آن را مشاهده بفرمایید.

توجه: هزینه های اعلام شده شامل چاپ نیست.

انواع خدمات طراحی تراکت هزینه خدمات به تومان

طراحی تراکت A5 یک رو عمومی (۱ اتود و ۱۵ ٪ تغییرات)

۲۰۰۰۰۰ تومان

طراحی تراکت A5 یک رو حرفه ای (۲ اتود و ۲۰ ٪ تغییرات)

۴۰۰۰۰۰ تومان

طراحی تراکت A5 دو رو عمومی (۱ اتود و ۱۵ ٪ تغییرات)

۳۵۰۰۰۰ تومان

طراحی تراکت A5 دو رو حرفه ای (۲ اتود و ۲۰ ٪ تغییرات)

۶۰۰۰۰۰ تومان

طراحی تراکت A4 یک رو عمومی (۱ اتود و ۱۵ ٪ تغییرات)

۳۰۰۰۰۰ تومان

طراحی تراکت A4 یک رو حرفه ای (۲ اتود و ۲۰ ٪ تغییرات)

۵۰۰۰۰۰ تومان

طراحی تراکت A4 دو رو عمومی (۱ اتود و ۱۵ ٪ تغییرات)

۵۰۰۰۰۰ تومان

طراحی تراکت A4 دو رو حرفه ای (۲ اتود و ۲۰ ٪ تغییرات)

۷۵۰۰۰۰ تومان

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور طراحی تراکت سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی تراکت در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات تراکت مانند متن ها، رنگ بندی مورد نظر، نوع تراکت، ابعاد و ... را در فرم سفارش ثبت می کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می کنید.

طراحی اتود/اتودها تراکت: طراحان لولسا شروع به طراحی تراکت بنا به سفارش شما می کنند. تعداد اتودها در زمان ثبت سفارش مشخص می شود.

مشاهده اتود و درخواست اصلاحات: اتودهای طراحی شده از طریق سیستم تیکت پشتیبانی برای شما ارسال خواهد شد. اتود مورد نظر را انتخاب کرده و همراه با اصلاحات از طریق همان تیکت پشتیبانی برای طراحی ارسال کنید. توجه کنید همه خدمات دارای اتود و یا اصلاح نیست.

تحویل تراکت: در این مرحله طراح تراکت را با توجه به اصلاحتی که در تیکت پشتیبانی ارسال کردید اصلاح می کند و فایل از شیوه ای که در زمان سفارش درخواست داده بودید برایتان ارسال می شود.

سفارش خدمات طراحی تراکت

سفارش خدمات طراحی تراکت به صورت آنلاین صورت می گیرد. در فرم سفارش اطلاعات تراکت را ثبت و تکمیل می کنید. این فرم به گونه ای طراحی شده که تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را دریافت می کند.

سوالات پیش از سفارش: در صورتی که هرگونه سوال پیش از سفارش دارید، با ما از طریق سیستم تیکت پشتیبانی در تماس باشید.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

ساعات کاری: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

خدمات طراحی تراکت

تیم طراحی و تبلیغات لولسا در استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژین، خدمات طراحی انواع تراکت ها را برای شما در نظر گرفته است. این خدمات زیر نظر متخصصین و طراحان گرافیک انجام می پذیرند. اگر می خواهید تراکتی خلاقانه و با ایده پردازی قدرتمندی باشید، لولسا تمام آن چیزی است که شما نیاز دارد. تیم لولسا با روانشناسی مخاطبین شما، محصولات و خدمات شما و بررسی شرایط رقابتی در بازار، برای شما تراکتی را طراحی خواهد کرد که با اطمینان می دانید، مخاطبی آنرا نگاه می دارند و برای کسب و کارتان مفید خواهد بود و مشتریان بیشتری به دست خواهید آورد.

تیم طراحی و تبلیغات لولسا شعار خود را تمام آنچه برای تبلیغات نیاز دارید قرار داده است و بر پایه همین شعار، تمامی خدمات طراحی و تبلیغاتی را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم.

نمونه قرارداد طراحی تراکت

برای دیدن نمونه قرارداد می توانید به صفحه نمونه قرارداد طراحی تراکت مراجعه فرمایید. این نمونه قرارداد برای تمامی سفارش ها یکسان است. در صورت آنکه نیاز به قرارداد برای ثبت سفارش این خدمات دارید، این موضوع را می توانید از طریق تیکت پشتیبانی و یا در فرم سفارش درخواست دهید.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش می باشد.

روند انجام پروژه

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه خدمات
 3. طراحی تراکت
 4. تحویل فایل ها به مشتری

مشاوره طراحی تراکت

مشاوره طراحی تراکت حرفه ای نیاز دارید؟ اگر به دنبال خدمات مشاوره به صورت تخصصی هستید، لولسا بهترین انتخاب شما است. برای استفاده از این خدمات تنها کافی است به بخش مشاوره مراجعه کرده و درخواست خود را به ثبت برسانید. بدون دریافت وقت قبلی امکان ارائه خدمات مشاوره وجود ندارد.

خدمات مرتبط با طراحی تراکت

در کنار خدمات طراحی تراکت، ما خدمات دیگری جهت برآورده سازی کامل نیاز های مشتریان خود آورده ایم. این خدمات شامل: طراحی پوستر، طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ و طراحی ست اداری می باشند. در صورت نیاز می توانید این خدمات را نیز از ما بخواهید.

نمونه کارهای طراحی تراکت

 برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا می توانید به بخش نمونه کارها مراجعه نمایید.

زمانبندی تحویل پروژه طراحی تراکت

تحویل پروژه های طراحی تراکت بین ۳ الی ۵ روز کاری است.

نوع فایل های ارسالی

فایل های ارسالی به مشتری به صورت پیش فرض JPG و آماده به چاپ می باشد. در صورت نیاز به فایل لایه باز، نیاز هست که در فرم سفارش حتما این مورد را انتخاب کنید. پس از تکمیل فرم سفارش امکان تغییر و یا انتخاب فایل لایه باز وجود نخواهد داشت. فایل لایه باز می تواند به صورت PSD، Ai، CDR، PDF باشد.

تراکت چیست؟

تراکت ها نوعی کلاسیک و در عین حال پرطرفدار برای تبلیغ به شمار می روند. تراکت در اصل کاغذی کوچک شامل تبلیغ کسب و کار مورد نظر شماست.

تراکت هایی که نگهداری می شوند عموما، دارای طراحی قدرتمند و زیبا و محتوای مناسب می باشند. روان شناسی مخاطب در طراحی تراکت میان آنهایی که نگهداری می شوند و آنهایی که دور انداخته می شوند به خوبی خود را نشان می دهد. صرف هزینه چاپ و طراحی و بی فایده بودن تبلیغات می تواند به عنوان یک ضرر برای هر شرکت و کسب و کاری محسوب شود. پس برای داشتن تراکتی که مخاطب را جذب کند و برای رونق بخشیدن به کسب و کار مفید باشد باید درست انتخاب کرد.

قوانین و مقررات طراحی تراکت

قوانین مربوط به این خدمات را می توانید در بخش قوانین و مقررات وب سایت مشاهده بفرمایید. در نظر داشته باشید سفارش خدمات به منزله مطالعه و تایید این قوانین از سوی مشتری می باشد. برای مطالعه قوانین و مقررات لولسا می توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

سوالات متداول خدمات طراحی تراکت

آیا امکان سفارش خدمت به صورت حضوری وجود دارد؟

 • خیر، سفارش تنها به شیوه های اعلام شده امکان پذیر می باشد.

آیا امکان کاهش هزینه و یا تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی هزینه های اعلام شده برای همه کاربران یکسان می باشد و امکان هیچ گونه تخفیفی میسر نیست. ما بهترین قیمت را به نسبت کیفیت ارائه می دهیم.

چه میزان می توان در طرح ارسال شده تغییر درخواست کرد؟

 • حداکثر میزان تغییرات و اصلاحات با توجه به نوع تراکت مشخص می شود. در زمان سفارش میزان تغییرات را حتما در نظر بگیرید. در صورت نیاز به اصلاح بیشتر مشتری موظف به پرداخت هزینه اتود جداگانه خواهد بود تا ادامه روند طراحی انجام شود. 

امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود دارد؟

 • خیر، امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود ندارد.

چرا خدمات طراحی تراکت لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.