Your browser does not support JavaScript!
توضیحات: ارائه این خدمات تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.
سفارش
طراحی رابط کاربری سایت

طراحی رابط کاربری وب سایت نیازمند آشنایی با تجربه کاربری (UX)، تکنولوژی های طراحی وب، محدودیت های برنامه نویسی و ساختار سیستم های مدیریت محتوا می باشد. به همین خاطر برای طراحی رابط کاربری یک وب سایت، آشنایی با گرافیک به تنهایی کافی نیست. تیم طراحی و تبلیغات لولسا، طراحی رابط کاربری انواع وب سایت ها، وبلاگ ها، انجمن های گفتگو و فروشگاه های اینترنتی را به وسیله طراحانی که هم به خوبی با هنر گرافیک و زیبایی شناسی آشنایی دارند و هم با طراحی وب سایت، تجربه کاربری و محدودیت های کد نویسی آگاهی دارند ارائه می دهد.

رابط کاربری چیست

خدمات طراحی رابط کاربری سایت (UI)

خدمات طراحی رابط کاربری وب سایت، مناسب وب سایت های پربازدید و بزرگ. وب سایت ها اکنون جایگزین دفاتر و فروشگاه های فیزیکی برند های مختلف شده اند. این موضوع اهمیتی که رابط کاربری وب سایت برای یک برند دارد را بیش از پیش روشن می سازد. لذا ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا این خدمات را با بهترین کیفیت برای مشتریانمان فراهم می آوریم. در خدمات طراحی رابط کاربری، با توجه به نیاز مشتریان محترم و با توجه مسائل تجربه کاربری (UX) طراحی صورت می پذیرد. اگر قصد دارید تا طراحی رابط کاربری خاص مربوط به خود را داشته باشید، این خدمات می تواند برای شما مناسب باشند.

طراحی رابط کاربری در صورت نیاز مشتریان با توجه به ساختار سیستم مدیریت محتوای آنها صورت می پذیرد. همچنین حتی در صورت آنکه از یک قالب آماده برای وب سایت خود استفاده می کنید، اما قصد دارید تا ظاهری خاص تر برای آن به وجود بیاورید، این خدمات شما را در رسیدن به این هدف یاری خواهد کرد.

توجه: طراحی رابط کاربری به صورت گرافیکی بوده و شامل فایل های برنامه و کد نویسی شده نمی باشد. پس از دریافت رابط کاربری می توانید با کد نویسی بر روی قالب وب سایت خود اجرا نمایید.

طراحی رابط کاربری ریسپانسیو

طراحی رابط کاربری حرفه ای با در نظر گرفتن نیاز مخاطبین ممکن است. با توجه به اینکه بسیاری از کاربران وب سایت ها از دستگاه های موبایل و تبلت ها استفاده می کنند، ریسپانسیو بودن طراحی اهمیت ویژه ای دارد. لذا تمامی طراحی ها در سه نسخه می باشند، نسخه موبایل، نسخه تبلت و نسخه دسکتاپ. همچنین با توجه به اهمیت گوگل به صفحات AMP در صورت نیاز مشتریان، امکان سفارش نسخه AMP صفحات نیز برای مشتریان می باشد. هزینه سفارش طراحی رابط کاربری نسخه AMP بیست درصد به مبلغ فاکتور اضافه خواهد کرد.

هزینه طراحی رابط کاربری سایت (قیمت و تعرفه خدمات طراحی رابط کاربری سایت)

هزینه طراحی رابط کاربری سایت به شرح زیر می باشد. این هزینه برای تمام مشتریان محترم به صورت یک سان می باشد.

 

سفارش خدمات طراحی رابط کاربری سایت (سفارش خدمات طراحی رابط کاربری وب سایت)

سفارش خدمات طراحی رابط کاربری وبسایت به صورت اینترنتی است.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش است.

روند انجام پروژه

 1. ارسال اطلاعات اولیه مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه خدمات
 3. طراحی رابط کاربری
 4. تحویل فایل های طراحی به مشتری

مشاوره خدمات طراحی رابط کاربری سایت

مشاوره خدمات در لولسا تنها به صورت تخصصی ارائه می شود. لذا در صورت نیاز به مشاوره می توانید با ثبت سفارش این خدمات، از مشاوره تخصصی بهره مند شود. برای ثبت سفارش مشاوره به بخش مشاوره طراحی سایت مراجعه کرده و از خدمات ارائه داده شده استفاده نمایید.

نمونه کار طراحی رابط کاربری

نمونه کار طراحی رابط انجام شده را می توانید در بخش نمونه کار وب سایت مشاهده فرمایید. نمونه کارهای خاص تر در این بخش به نمایش در می آیند و از نمایش کلیه نمونه کارها پرهیز شده است.

نمونه قرارداد طراحی رابط کاربری

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی رابط کاربری وب سایت از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

اطلاعات اولیه مورد نیاز طراحی رابط کاربری

 • اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت طراحی رابط کاربری به شرح زیر می باشند:
 • نوع صفحه (فروشگاهی، لندینگ پیج، وبلاگ و ...)
 • سیستم مدیریت محتوا مورد نظر
 • امکانات و بخش های موجود در صفحه
 • فایل لوگو به صورت لایه باز
 • کد رنگ های سازمانی
 • در صورت استفاده از قالب آماده، نام و آدرس نمونه صفحه قالب

زمانبندی ارائه خدمات طراحی رابط کاربری

زمانبندی ارائه این خدمات بر اساس تعداد فرم های درخواستی تعیین می شود. همچنین در نظر داشته باشید تاخیر در ارسال اطلاعات اولیه و یا تغییرات درخواست می تواند این زمان را افزایش دهد.

فرمت فایل های ارسالی

فایل های ارسالی برای مشتری بر اساس درخواست اولیه در یکی از فرمت های PSD، AI ارسال خواهد شد. در زمان ثبت سفارش این مورد از سوی مشتریان محترم اعلام خواهد شد.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات طراحی رابط کاربری سایت

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری می باشد.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه ها به صورت آنلاین است.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما تمامی موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری تعهد می کند که پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کرده و مورد تایید ایشان می باشد.

ارسال اطلاعات اولیه جهت ثبت سفارش و موارد مورد نیاز جهت اصلاح از سوی مشتری در یک مرحله امکان پذیر می باشد.

سوالات متداول خدمات طراحی رابط کاربری سایت

آیا امکان تخفیف در هزینه خدمات وجود دارد؟

 • خیر هزینه ها برای تمامی مشتریان یکسان می باشد.

آیا امکان سفارش حضوری خدمات وجود دارد؟

 • خیر امکان سفارش حضوری برای این خدمات وجود ندارد.

آیا شیوه پرداخت می تواند متفاوت باشد؟

 • شیوه های پرداختی برای تمامی مشتریان عزیز به یک صورت می باشد.

در صورت نیاز به اتود های بیشتر آیا هزینه ای باید پرداخت شود؟

 • بله، در صورت نیاز به هر اتود جدید، ۵۰ درصد به هزینه جهت طراحی اتود دریافت می شود. این هزینه همزمان با درخواست اتود جدید از سوی مشتری پرداخت خواهد شد.

چرا خدمات طراحی رابط کاربری سایت لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی کارهای ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.