Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۷ الی ۱۶.۵ میلیون تومان
زمان تحویل: ۸ الی ۲۰ روز کاری
مشاوره رایگان
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) را با لولسا تجربه کنید. فروشگاه‌های اینترنتی، جایگاه بسیار ویژه‌ای در بازار به خود اختصاص داده‌اند. تمایل افراد به خرید از فروشگاه‌های اینترنتی روز‌به‌روز افزایش یافته و همه‌گیر شده است. اما راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی موفق کار چندان ساده‌ای نیست. تنها نمایش یک محصول و قیمت باعث نخواهد شد یک سایت به موفقیت دست یابد. اگر می‌خواهید حرفه‌ای در اینترنت محصولات و یا خدمات خود را بفروشید، لولسا بهترین انتخاب شما است.

مراحل سفارش طراحی سایت

هزینه طراحی سایت فروشگاهی (قیمت و تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی)

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در لولسا با توجه به امکانات آن محاسبه می‌شود. با توجه به نیازهای گوناگون ما پلن‌های مختلفی را طراحی کرده‌ایم. در مرحله اول پلن مناسب را انتخاب کرده و سپس فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید. یک فروشگاه اینترنتی می‌تواند به فروش شما کمک شایانی کند. پس نگران هزینه‌های راه‌اندازی آن نباشید، چرا که در عمل این هزینه‌ها جبران خواهند شد. در بخش زیر هزینه پلن‌های طراحی سایت فروشگاهی لولسا را مشاهده می‌کنید.

انواع خدمات طراحی سایت فروشگاهی هزینه خدمات به تومان
طراحی سایت فروشگاهی پلن عمومی ۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی سایت فروشگاهی پلن برنزی ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی سایت فروشگاهی پلن نقره‌ای ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی سایت فروشگاهی پلن طلایی ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه طراحی سایت فروشگاهی برای تمامی مشتریان محترم یکسان محاسبه می‌شود.

توجه: تعرفه‌های اعلام شده شامل خرید دامنه و هاستینگ نیست.

سفارش خدمات طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

سفارش خدمات طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاملا آنلاین است. پیش از ثبت سفارش در صورت اینکه  سوال تخصصی و مهمی دارید یا اینکه برای انتخاب پلن‌ها دچار مشکل هستید با ما از طریق تیکت پشتیبانی در ارتباط باشید.

پیش از ثبت سفارش، می‌توانید از مشاوره تلفنی رایگان این خدمات استفاده کنید. این مشاوره به شما کمک می‌کند پلن مناسب انتخاب کرده و در راه‌اندازی سایت به نتایج دلخواه برسید.

ایمیل: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می‌توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در ارتباط باشید.

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور طراحی سایت فروشگاهی سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی سایت در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می‌شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات سایت مانند متن‌ها، رنگ‌بندی مورد نظر، لوگو، دسترسی به هاستینگ و ... را در فرم سفارش ثبت می‌کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت، هزینه خدمات را واریز می‌کنید.

طراحی سایت: طراحان لولسا شروع به طراحی سایت فروشگاهی بنا به سفارش شما می‌کنند.

تحویل سایت: در این مرحله سایت فروشگاهی طراحی شده به شما تحویل داده می‌شود.

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت انجام خدمات طراحی سایت شرکتی به شرح زیر است. در فرم آنلاین سفارش، این اطلاعات از شما دریافت خواهد شد:

 • دسترسی به پنل هاستینگ (الزامی)
 • ارسال ده مطلب اولیه در فایل ورد (در صورت آنکه مطالب در دسته‌بندی‌های جداگانه قرار بگیرند، اطلاعات مربوط به دسته‌بندی محتوا به همراه آن ارسال شود)
 • ارسال فایل لوگو به صورت لایه باز و یا ترنسپرنت با ابعاد ۱۰۰۰ در ۱۰۰۰ پیکسل
 • دسترسی به یک اکانت گوگل
 • ارسال دسته‌بندی‌های وب سایت
 • ارسال اطلاعات تماس سایت
 • آدرس شبکه‌های اجتماعی (اختیاری)
 • ارسال اطلاعات مربوط به درگاه بانکی (پس از راه‌اندازی سایت دریافت می‌شود)
 • ارسال اطلاعات مربوط به نماد اعتماد الکترونیک (پس از راه‌اندازی سایت دریافت می‌شود)
 • یک پاراگراف (حداکثر ۷۰۰ کلمه) توضیح در مورد وب‌سایت، هدف آن و مواردی که باید طراح به آنها توجه کند.
 • ارسال بنرها با مشخص نمودن محل قرار گیری آنها

توجه: انتخاب قالب از میان موارد اعلام شده بر عهده مشتری است. هر قالب دارای چندین دمو است. ضمن انتخاب قالب مشتری موظف به انتخاب دمو مورد نظر است. در بیشتر موارد امکان استفاده از بخش‌هایی که در سایر دموها هستند وجود نخواهد داشت. لذا قالب و دمویی را انتخاب فرمایید که تمامی امکانات مورد نیاز شما را داشته باشد.

مهم: دریافت درگاه بانکی و نماد اعتماد الکترونیک بر عهده مشتری بوده و لولسا مسئولیت در قبال دریافت آنها ندارد. در این بخش لولسا راهنمایی لازم را برای شما ارسال می‌کند اما از آنجایی که دریافت این موارد تنها توسط مالک سایت امکان‌پذیر است باید درخواست و دریافت آن‌را مشتری انجام دهد.

توجه: لطفا مطالب اولیه در فایل‌های ورد و مجزا ارسال شوند (از دریافت تمامی محتوا در یک فایل معذوریم).

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین است. پس از پرداخت هزینه خدمات، سفارش نهایی خواهد شد.

خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی

خدمات طراحی سایت فروشگاهی (خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی) در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به صورت کاملا تخصصی انجام می‌گیرد. داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از تجارت‌ها امری حیاتی است و در صورت نداشتن یک وب سایت فروش، این تجارت‌ها به سرعت جای خود را به رقبایی می‌دهند که فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کرده‌اند. جای هیچ‌گونه شکی باقی نمی‌ماند که دیگر تصور تجارت و فروش بدون داشتن فروشگاهی در اینترنت عمر هر نوع تجارتی را کوتاه و سود آن‌را را به شدت پایین خواهد آورد.

خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تخصص ما است. تیم طراحی و تبلیغات لولسا، با استفاده از متخصصین خود برای مشتریان محترم خدماتی با کیفیت و درخور فراهم آورده است.

توجه: می‌توانید در فروشگاه اینترنتی خودتان پرداخت را به صورت آنلاین و یا آفلاین انجام دهید. در صورت نیاز به درگاه آنلاین پرداخت، دریافت درگاه، هزینه پلاگین و دریافت نماد اعتماد الکترونیک بر عهده مشتری است. اما به جهت سهولت ما در تمامی این مراحل شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید.

روند انجام پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی

 1. ارائه اطلاعات اولیه مورد نیاز برای طراحی و مطالب اولیه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه خدمات و ثبت نهایی سفارش
 3. طراحی سایت فروشگاهی بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی مشتری
 4. تحویل وب سایت به مشتری

توجه: تغییرات زمانی مربوط به دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بانکی مربوط بر عهده مشتری بوده و پرداخت‌ها و تحویل وب سایت در زمان مقرر انجام خواهند شد. در برخی از پلن‌ها درگاه بانکی به صورت رایگان برای مشتری راه‌اندازی می‌شود. در صورتی که پلن انتخابی شامل درگاه پرداخت نباشد، مشتری می‌تواند با پرداخت هزینه، درخواست راه اندازی درگاه بکند. دقت داشته باشید دریافت درگاه و نماد اعتماد الکترونیک و انجام کلیه موارد قانونی آن بر عهده مشتری است و لولسا تنها راه‌اندازی آن را انجام خواهد داد.

مشاوره خدمات طراحی سایت فروشگاهی

مشاوره طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاملا تخصصی ارائه می‌شود. ما یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان طراحی سایت فروشگاهی برای مشتریان محترم در نظر گرفته‌ایم. پیش از ثبت سفارش می‌توانید با تکمیل فرم درخواست مشاوره از این خدمات استفاده کنید. برای استفاده بهینه از زمان مشاوره، در فرم درخواست اطلاعات کامل ارسال کنید تا مشاور شما پیش از جلسه بتواند نیازهای شما را به خوبی سنجیده و بهترین پیشنهادات را ارائه دهد.

خدمات مرتبط با طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

در کنار این خدمات می‌توانید از خدماتی همچون تولید محتوا، پست محتوا در سایت، سئو وردپرس، امنیت وردپرس و سئو جوملا استفاده کنید.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاهی انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا را می‌توانید با مراجعه به بخش نمونه کارها مشاهده کنید.

قرارداد طراحی وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

به جهت یکسان‌سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت است. می‌توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی سایت فروشگاهی از کلیه بندهای قرارداد مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می‌باشد. لذا لولسا الزامی برای اینکه مشتری حتما قرارداد را تکمیل کند، ندارد.

تغییرات درخواستی در طراحی سایت

در صورت آنکه مشتری بیش از یک روز کاری تغییرات درخواستی را اعلام کند، زمان تحویل پروژه به تعویق خواهد افتاد و تمامی مسئولیت مربوط به این دیرکرد برعهده مشتری است.

تغییرات درخواستی تنها از طریق ثبت تیکت امکان‌پذیر است.

تغییرات درخواستی تنها مربوط به طراحی بوده و برای مواردی که قالب تنظیمات مربوط به بخش مورد نظر را نداشته باشد قابل انجام نیست.

تغییرات متون شامل این بخش از روند پروژه نیست.

زمانبندی خدمات طراحی وب سایت فروشگاهی

زمان طراحی وب‌سایت ها فروشگاهی با توجه به پلن انتخابی و امکانات مورد نظر مشتری بین ۸ الی ۲۰ روز کاری است.

سیستم مدیریت محتوا طراحی فروشگاه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا سایت فروشگاهی اهمیت بسیار زیادی دارد. یک سیستم مدیریت محتوا با توجه به پایداری، امکانات و امنیتی که به کاربر می‌دهد، نقش بسیار پر رنگی خواهد داشت. استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوای کد بسته معمولا مشکلات بسیار زیادی را به وجود می‌آورد. به عنوان مثال فرض کنید می‌خواهید یک نفر از شرکت یا مجموعه خود را مسئول وب سایت کنید تا نگهداری و به‌روزرسانی آن را انجام دهد. سیستم‌های مدیریت محتوای کد باز، دارای آموزش‌های فراوانی در اینترنت هستند. اگر بخواهید کسی را استخدام کنید، سیستم‌های مدیریت محتوای پر مخاطب دست شما را در این کار باز می‌گذارد. اما زمانی که سیستم مدیریت محتوا اختصاصی باشد، تنها افراد معدودی قادر به انجام تغییرات در سایت هستند.

سیستم مدیریت محتوا طراحی فروشگاه اینترنتی

برای توسعه آن می‌توانید از پلاگین‌ها، قالب‌ها و کامپوننت‌های مختلفی استفاده کنید. این سیستم‌ها همواره در طول زمان توسط هزاران نفر به‌روزرسانی و بررسی می‌شوند. به همین جهت قطعا امنیت و امکانات بسیار بیشتری نسبت به سیستم مدیریت محتوایی که ۱۰ الی ۲۰ نفر آنرا توسعه می‌دهند را دارا می‌باشند. از جهت هزینه نیز بسیار مناسبتر خواهد بود.

ما برای وب‌سایت‌های فروشگاهی را با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوای کد باز و پر طرفدار (وردپرس و افزونه ووکامرس) برای مشتریان خود طراحی می‌کنیم.

سئو سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

سئو سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) در پلن‌های جداگانه قرار دارد. با توجه به اینکه بهینه‌سازی موتورهای جستجو امروزه نقش بسیار مهمی در موفقیت یک وب سایت دارد، پیشنهاد می‌کنیم حتما از پلن‌های سئو استفاده کنید. جزئیات این خدمات را می‌توانید در بخش سئو جوملا و سئو وردپرس مشاهده کرده تا از چک لیست ارائه شده اطمینان حاصل فرمایید. می‌توانید در هنگام ثبت سفارش طراحی سایت، پلن سئو مورد نظر را به صورت آنلاین و همزمان سفارش دهید. به این شیوه، سایت از ابتدا به صورت بهینه طراحی شده و در زمان کوتاهتری به نتیجه مورد نظرتان خواهید رسید.

سئو سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

امنیت سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

امنیت سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سیستم‌های مدیریت محتوای وردپرس و جوملا همواره دارای به‌روزرسانی‌های فراوانی هستند. هزاران توسعه دهنده بر روی امنیت آنها کار می‌کنند و میلیون‌ها سایت با استفاده از این دو سیستم مدیریت محتوا در جهان مشغول به کار هستند. لذا به صورت عمومی یک وب‌سایت وردپرسی و یا جوملایی بسیار ایمن‌تر از وب‌سایتی است که ۱۰ نفر برنامه‌نویس بر روی آن تمرکز دارند. چرا که بارها و بارها تست شده و به‌روزرسانی‌های مداوم آنها جای هیچ‌گونه نگرانی باقی نمی‌گذارد. اما این به معنی امنیت کامل یک وب‌سایت نیست.

اما امنیت وب‌سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) را می‌توان افزایش داد. با استفاده از پلن‌هایی خدمات امنیت، وب سایت شما بالاترین میزان امنیت را به دست می‌آورد و  آسوده خاطر خواهید شد. برای آشنایی با چک لیست و موارد امنیتی ارائه شده می توانید به بخش امنیت وردپرس و امنیت جوملا مراجعه کنید. البته می‌توانید این پلن‌ها را بعدها و به صورت جداگانه سفارش دهید. اما سفارش یک‌جای این خدمات به شما کمک خواهد کرد تا از ابتدا خیالتان بابت امنیت سایت کاملا آسوده باشد.

تولید محتوا وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

تولید محتوا نقش بسیار مهمی در موفقیت وب‌سایت در دنیای اینترنت بازی می‌کند. بسیاری از افراد امکان تولیدمحتوا برای وب‌سایت خود را ندارند و همین موضوع باعث می‌شود نتوانند برای سایتشان مخاطب به دست بیاورند. باید توجه داشت که تولید محتوای موثر کاری تخصصی است و نیازمند دانش و آشنایی با قواعد سئو است. به عنوان یک قائده کلی در نظر داشته باشید که تولید محتوا می‌تواند یکی از مهم ترین عوامل موفقیت فروشگاه اینترنتی شما باشد.

تولید محتوا وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

بر خلاف سایر روش‌های جذب مخاطب، تولید محتوا کاری است که اثر گذاری طولانی مدتی خواهد داشت. همچنین از جهت هزینه نیز، می‌توان گفت که تولید محتوا یک روش نسبتا ارزان (به نسبت سایر روش‌ها) برای کسب موفقیت است. به همین جهت ما این خدمات را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. اگر نیاز به تولید محتوایی با کیفیت، موثر و اصولی برای فروشگاه اینترنتی خود هستید، تنهای کافی است به خدمات تولید محتوا سایت لولسا مراجعه کرده و با توجه به نیاز، سفارش خود را ثبت کنید.

رتبه یک گوگل فروشگاه اینترنتی

رتبه یک گوگل فروشگاه اینترنتی امری نیست که به سادگی بتوان آن را به‌دست آورد. بسیاری از افراد قول رتبه یک را به مشتریان خود می‌دهند. ما در لولسا به جهت اهمیتی که به مشتریان خود می‌دهیم، صداقت را مشی کار خود قرار می‌دهیم. اگر فردی یا شرکتی که فروشگاه اینترنتی شما را طراحی می‌کند، به شما رتبه یک را تضمین کند، آیا می‌توانید این حرف را از او بپذیرید؟ قطعا خیر! چرا که اگر این فرد یا شرکت به شما رتبه یک گوگل را تضمین می‌کند، اگر پس از شما فرد دیگری فروشگاهی در همان صنف را به او سفارش دهد چه خواهد شد؟ آیا تنها یک وب سایت فروشگاهی در هر صنف طراحی می‌کنند؟

رتبه یک گوگل فروشگاه اینترنتی

متاسفانه بسیاری از افراد برای جذب مشتری چنین حرف‌های خلاف واقع می‌زنند. خلاف واقع بودن این حرف‌ها معمولا در طول زمان و پس از صرف هزینه و زمان برای مشتریان مشخص می‌شود. جالب‌تر آنکه این حرف از سوی شرکت‌ها و افرادی بیان می‌شود که نگاهی به رتبه وب سایت خود آنها در موتورهای جستجو نشان از بی‌تجربگیشان می‌دهد.

رتبه یک گوگل سایت فروشگاهی با رعایت روش‌های اصولی سئو، تولید محتوا به صورت منظم و در طول زمان به دست می‌آید. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به شما رتبه یک را تضمین نمی‌کنیم! ما راه را به شما نشان داده و امکانات لازم را در اختیارتان قرار می‌دهیم. ما صداقت را از مهمترین حقوقی می‌دانیم که مشتری بر گردنمان دارد. رتبه یک گوگل در طول زمان به دست می‌آید و باید این موضوع را حتما در نظر داشته باشید.

رتبه یک گوگل فروشگاه اینترنتی

دامنه وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

دامنه وب سایت فروشگاهی نقش بسیار مهمی در موفقیت آن بازی می‌کند. بسیاری از افراد برای راه‌اندازی وب سایت خود دچار مشکل برای انتخاب دامنه می‌شوند. ثبت دامنه را با دقت باید انجام داد چرا که می‌تواند منجر به مشکلات فراوانی شود.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت دامنه برای وب سایت شرکت، این مقاله را به دقت مطالعه بفرمایید: نکات امنیتی که در هنگام ثبت دامنه باید رعایت کرد. اگر برای ثبت دامنه نیاز به مشاوره داشتید از خدمات مشاوره لولسا استفاده کرده و یا از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید.

دامنه چیست

نکات زیر را در انتخاب دامنه در نظر داشته باشید:

 • در صورت امکان دامنه ir و com را با همزمان ثبت کنید.
 • بهتر است طول دامنه بسیار کوتاه‌ باشد. به عنوان مثال www.agerin.ir دامنه‌ای کوتاهتر از www.agerinteam.ir است.
 • دامنه‌ای انتخاب کنید که نوشتن آن برای همه افراد راحت باشد و کسی در نوشتن آن دچار مشکل نشود.
 • حتما دامنه را با نام خودتان تهیه کنید. این موضوع برای مالکیت دامنه، دریافت نماد الکترونیک و درگاه بانکی موثر است.

هاستینگ وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

هاستینگ وب سایت فروشگاهی تاثیر بسیار زیادی در موفقیت آن خواهد داشت. از مهمترین موضوعاتی که برای راه اندازی یک وب سایت به آن نیاز دارید یک هاستینگ و یا سرور پرقدرت است. شما می‌توانید هاستینگ وب سایتتان را از هر شرکتی که مورد نظرتان است تهیه کنید و طراحی آن را به ما بسپارید. در زمان خرید یک هاستینگ توجه کنید که قیمت فاکتور اولیه نیست، بلکه مهم کیفیت است که حرف اول و آخر را می‌زند. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم از شرکت‌هایی این خدمات را تهیه کنید که هاستینگ با کیفیت و با پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما ارائه می‌کنند.

خدمات هاستینگ برای فروشگاه‌های اینترنتی را ما به شما ارائه نخواهیم کرد! معتقدیم برای موفقیت باید هر کاری را به متخصص آن سپرد. در صورت آنکه برای پیدا کردن شرکت مناسب جهت خرید هاستینگ دچار مشکل شدید، از بخش تیکت با ما در ارتباط باشید. همچنین در زمان مشاوره پیش از سفارش می‌توانید این موضوع را با مشاور در میان گذاشته تا ایشان به شما پیشنهاد ارائه کنند.

توجه: ارائه خدمات تنها برای هاستینگ‌های لینوکسی با پنل CPanel قابل ارائه است.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان است. کلیه عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری است.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه است. بدون پرداخت هزینه سفارش نهایی تلقی نشده و هیچ کدام از مراحل طراحی صورت نخواهند گرفت.

استفاده کردن و یا عدم استفاده از کلیه امکانات پلن انتخابی بر عهده مشتری است. این موضوع هیچ گونه تغییری در قیمت اعلام شده نخواهد داشت.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما تمامی موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری متعهد می‌شود که پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کرده و مورد تایید ایشان است.

ارسال اطلاعات اولیه جهت ثبت سفارش و موارد مورد نیاز جهت اصلاح از سوی مشتری در یک مرحله امکان‌پذیر است. در صورت ارسال در چند مرحله، افزایش زمان تحویل سایت بر عهده مشتری بوده و لولسا هیچ گونه مسئولیتی در قبال این تاخیر ندارد.

تغییرات درخواستی مشتری در طراحی تنها برای مواردی که خود قالب امکان انجام تنظیمات را داشته باشد قابل انجام است. در صورت آنکه قالب این امکان را نداشته باشد هزینه جداگانه برای این تغییرات از مشتریان محترم دریافت می‌شود. این هزینه همزمان با ارسال درخواست تغییرات پرداخت شده و به پایان پروژه موکول نخواهند شد.

مواردی که بر عهده مشتری است را باید ایشان انجام دهند. در صورت نیاز به انجام آنها از سوی لولسا موارد شامل هزینه جداگانه خواهند شد.

این خدمات شامل طراحی بنر، آیکون، لوگو، خرید فونت و موارد مشابه نیست مگر آن‌که در پلن انتخابی مشتری قید شده باشد.

سوالات متداول طراحی فروشگاه اینترنتی

آیا نگهداری از وب سایت بر عهده تیم لولسا است؟

 • این موضوع به پلن انتخابی مشتری بستگی دارد. تمامی پلن‌ها شامل نگهداری از سایت نیستند. همچنین توجه داشته باشید که نگهداری از سایت در هر پلن در محدوده زمانی مشخص انجام می‌شود. پس از گذشت این زمان، نگهداری از سایت بر عهده مشتری است.

آیا خدمات شامل پشتیبانی می‌باشند؟

 • خدمات پشتیبانی بر اساس پلن انتخابی مشتری ارائه می‌شود. توجه داشته باشید برخی از پلن‌ها شامل پشتیبانی نیستند. لذا در صورتی که نیاز به خدمات پشتیبانی دارید، در زمان انتخاب پلن این موضوع را در نظر بگیرید.

آیا رتبه سئو وب سایت تضمین شده است؟

 • با توجه به تغییرات الگوریتم‌ها گوگل، امکان هیچ نوع تضمینی برای این موضوع وجود ندارد. علاوه بر این نمی‌توان انتظار داشت رقبای کاری شما هیچ فعالیتی در وب نداشته باشند. لذا جهت دستیابی به نتایج همیشگی و مناسب سئو باید وب سایت را همواره به‌روزرسانی کنید. مطابق الگوریتم‌های گوگل آن‌را بهینه کنید، و تولید محتوا مفید و همیشگی داشته باشید. برای کسب رتبه‌های خوب در سئو، لوسا انواع خدمات سئو و تولید محتوا به مشتریان ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

آیا با طراحی یک وب سایت فروشگاهی، موفقیت تضمین می‌شود؟

 • خیر. وب سایت شما تنها مکانی است که می‌تواند با آن مخاطبین خود را افزایش دهید. برای این موفقیت سایت لزوم به‌روزرسانی، تولید محتوا و بهینه‌سازی را باید در نظر داشته باشید. تنها کسانی می‌توانند از وب سایتشان نتیجه مطلوب به دست آورند که برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند و رسیدگی به آن را جزو اولویت‌های کاری خود می‌دانند.

آیا امکان تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • سیستم تخفیف لولسا به صورت اتوماتیک فعال است. به این منظور که با توجه به سفارش‌های مشتری، تخفیف برای ایشان محاسبه می‌شود. هزینه‌های اعلام شده پس از این تخفیف تمامی قیمت‌ها مقطوع است و امکان تخفیف مجدد برای آن‌ها وجود ندارد. ما به کیفیت وب سایت اهمیت می‌دهیم. این کیفیت نیازمند صرف هزینه و تخصیص زمان کافی است. لذا برای حفظ کیفیت خدمات قیمت‌ها متناسب با کیفیت ارائه شده‌اند.

برخی شرکت‌ها و افراد قیمت‌های بالاتر و یا پایینتری برای طراحی سایت فروشگاهی اعلام کرده‌اند، آیا شما متناسب با آنها قیمت خود را کاهش یا افزایش خواهید داد؟

 • تعرفه‌های اعلام شده توسط لولسا متناسب با توجه به کیفیت خدمات تعیین می‌شوند. بسیاری از شرکت‌ها و افراد بی‌تجربه برای جذب مشتری قیمت‌هایی اعلام می‌کنند که هیچ تناسبی با نوع کار ندارد و نمی‌توانند خدمات و یا پشتیبانی مناسبی ارائه بدهند. همچنان که برخی شرکت‌ها و افراد قیمت‌هایی بسیار بیش از کار انجام شده از مشتریان خود دریافت می‌کنند. ما به مشتریانمان احترام می‌گذاریم، با آنها صادق هستیم و کیفیت را فدای قیمت نمی‌کنیم و تعرفه‌های منصفانه‌ای اعلام می‌کنیم.

آیا امکان تغییر در شیوه پرداخت وجود دارد؟

 • خیر. کلیه پرداخت‌ها به صورت یکسان برای تمامی مشتریان محترم است و امکان تغییر در آنها وجود ندارد.

آیا امکان تحویل سایت در زمان کوتاهتر از زمان اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه حقوق مشتری برای ما بالاترین اهمیت را دارد، امکان کوتاه کردن زمان برای این موضوع وجود ندارد. باید زمان کافی به تمامی کارها اختصاص داده شود و کیفیت فدای زمان نشود.

دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بر عهده چه کسی است؟

 • دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بر عهده مشتری است. ما در این زمینه شما را راهنمایی می‌کنیم تا بتوانید این کار را به سادگی انجام دهید. دریافت نماد اعتماد الکترونیک امروزه کار بسیار ساده‌ای است و تنها با چند مرحله ساده قابل انجام است.

چرا خدمات طراحی سایت فروشگاهی لولسا؟

 • قیمت و تعرفه‌های مناسبی را برای این خدمات ارائه می‌دهیم.
 • موفقیت مشتریان برای ما اهمیت بالایی دارد.
 • سرعت بالا در ارائه خدمات داریم.
 • ما از طراحان خلاق برای طراحی استفاده می‌کنیم.
 • طراحان و برنامه‌نویسان ما آشنا به جدیدترین تکنولوژی‌های طراحی و به‌روز دنیا هستند.
 • طراحان ما به سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو) اشراف کامل دارند.
 • ما با فضای کسب و کار در دنیای اینترنت کاملا آشنایی داریم.