Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

محدوده هزینه: ۲۱۰۰۰۰۰ الی ۱۵۵۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: ارسال اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش الزامی است.
روش سفارش: آنلاین
زمان تحویل: ۸ الی ۲۰ روز کاری
اطلاعات مورد نیاز
سفارش
استعلام هزینه
نمونه کارها
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی - فروشگاه اینترنتی - را با ما لولسا تجربه کنید. فروشگاه های اینترنتی، جایگاه بسیار ویژه ای را در بازار به خود اختصاص داده اند. تمایل افراد به خرید از فروشگاه های اینترنتی روز به روز افزایش یافته است و همه گیر شده است. اما راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی موفق کار چندان ساده ای نیست. تنها نمایش یک محصول و قیمت باعث نخواهد شد یک فروشگاه اینترنتی به موفقیت دست یابد. اگر می خواهید حرفه ای در اینترنت محصولات و یا خدمات خود را بفروشید، ما بهترین انتخاب شما هستیم.

مراحل سفارش طراحی سایت

هزینه طراحی سایت فروشگاهی (قیمت و تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی)

هزینه طراحی سایت فروشگاهی را با توجه به امکانات آن مشخص می شود. با توجه به نیازتان، پک مناسب را انتخاب کرده و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید. یک فروشگاه اینترنتی می تواند به فروش شما کمک شایانی کند. در بخش زیر هزینه پلن های طراحی سایت فروشگاهی لولسا را مشاهده می فرمایید.

انتخاب پلن سئو
 
انتخاب پلن امنیت

پلن طراحی سایت فروشگاهی هزینه طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی پلن عمومی تومان
طراحی سایت فروشگاهی پلن برنزی تومان
طراحی سایت فروشگاهی پلن نقره ای تومان
طراحی سایت فروشگاهی پلن طلایی تومان

هزینه طراحی سایت فروشگاهی برای تمامی مشتریان محترم یکسان محاسبه می شود.

توجه: هزینه های اعلام شده شامل خرید دامنه و هاستینگ نمی باشد.

سفارش خدمات طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

سفارش خدمات طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاملا آنلاین است. پیش از ثبت سفارش در صورت اینکه هر گونه سوال تخصصی و مهمی دارید یا اینکه برای انتخاب پلن ها دچار مشکل هستید با ما از طریق تیکت پشتیبانی در ارتباط باشید.

ایمیل: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در ارتباط باشید.

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور طراحی سایت فروشگاهی سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی سایت در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات سایت مانند متن ها، رنگ بندی مورد نظر، لوگو، دسترسی به هاستینگ و ... را در فرم سفارش ثبت می کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می کنید.

طراحی سایت: طراحان لولسا شروع به طراحی سایت فروشگاهی بنا به سفارش شما می کنند.

تحویل سایت: در این مرحله سایت فروشگاهی طراحی شده به شما تحویل داده می شود.

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت انجام خدمات طراحی سایت شرکتی به شرح زیر می باشد که در فرم آنلاین سفارش مشتری وارد خواهند شد:

 • دسترسی به پنل هاستینگ
 • ارسال ده مطلب اولیه در فایل ورد (در صورت آنکه مطالب در دسته بندی های جداگانه قرار بگیرند، اطلاعات مربوط به دسته بندی هر محتوا به همراه آن ارسال خواهد شد)
 • ارسال فایل لوگو به صورت لایه باز و یا ترنسپرنت با ابعاد ۱۰۰۰ در ۱۰۰۰ پیکسل
 • دسترسی به یک اکانت گوگل
 • ارسال دسته بندی های وب سایت
 • ارسال اطلاعات تماس سایت
 • آدرس شبکه های اجتماعی (اختیاری)
 • ارسال اطلاعات مربوط به درگاه بانکی (اختیاری)
 • ارسال اطلاعات مربوط به نماد اعتماد الکترونیک (پس از راه اندازی سایت دریافت می شود)
 • یک پاراگراف (حداکثر ۷۰۰ کلمه) توضیح در مورد وب سایت، هدف از آن و مواردی که باید مورد نظر قرار بگیرند.
 • ارسال بنرها با مشخص نمودن محل قرار گیری آنها (در صورت آنکه سایت شامل بنر می باشد)

توجه: انتخاب قالب از میان موارد اعلام شده بر عهده مشتری می باشد. هر قالب دارای چندین دمو می باشد. ضمن انتخاب قالب مشتری موظف به اعلام دموی درخواست خود می باشد. در بیشتر موارد امکان استفاده از بخش هایی که در سایر دمو ها هستند وجود نخواهد داشت. لذا قالب و دمویی را انتخاب فرمایید که تمامی موارد مورد نیاز شما را داشته باشد.

مهم: دریافت درگاه بانکی و نماد اعتماد الکترونیک بر عهده مشتری بوده و لولسا مسئولیت دریافت آنها را ندارد. در این بخش لولسا راهنمایی لازم را برای شما ارسال می کند اما از انجایی که دریافت این موارد تنها توسط خود مالک امکان پذیر است باید بخش درخواست و دریافت آنرا خودتان انجام دهید.

توجه: لطفا مطالب اولیه در فایل های ورد و مجزا ارسال شوند (از دریافت تمامی محتوا در یک فایل معذوریم).

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین می باشد. پس از پرداخت هزینه خدمات، سفارش نهایی خواهد شد.

خدمات طراحی سایت فروشگاهی (طراحی فروشگاه اینترنتی)

خدمات طراحی سایت فروشگاهی (خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی) در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به صورت کاملا تخصصی انجام می گیرد. داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از تجارت ها امری حیاتی است و در صورت نداشتن یک وب سایت فروش، این گونه تجارت ها به سرعت جای خود را به رقبایی می دهند که فروشگاه اینترنتی خود را ساخته اند. جای هیچ گونه پرسشی باقی نمی ماند که دیگر تصور تجارت و فروش بدون داشتن فروشگاهی در اینترنت عمر هر نوع تجارتی را کوتاه و سود آنرا را به شدت پایین خواهد آورد.

خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تخصص ما است. تیم طراحی و تبلیغات لولسا، با استفاده از متخصصین خود برای مشتریان محترم خدماتی با کیفیت و درخور فراهم آورده است.

در این خدمات انتخاب پرداخت به صورت آفلاین و یا آنلاین بر عهده مشتری می باشد. در صورت نیاز به درگاه آنلاین پرداخت، دریافت درگاه، هزینه پلاگین و دریافت نماد اعتماد الکترونیک بر عهده مشتری می باشد. اما به جهت سهولت ما در تمامی این مراحل شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

روند انجام پروژه طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

 1. ارائه اطلاعات اولیه مورد نیاز برای طراحی و مطالب اولیه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه خدمات و ثبت نهایی سفارش
 3. طراحی سایت فروشگاهی بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی مشتری
 4. تحویل وب سایت به مشتری

توجه: تغییرات زمانی مربوط به دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بانکی مربوط بر عهده مشتری بوده و پرداخت ها و تحویل وب سایت در زمان مقرر انجام خواهند شد. در صورت آنکه نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بانکی تا یک ماه پس از طراحی سایت در دسترس باشد، امکان افزودن لوگو نماد اعتماد و تنظیم یک درگاه به وب سایت به صورت رایگان وجود دارد. هزینه خرید پلاگین های مربوط به درگاه بر عهده مشتری است.

مشاوره خدمات طراحی سایت فروشگاهی

مشاوره طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود. در صورت نیاز مشاوره، می توانید با مراجعه به بخش مشاوره طراحی سایت از خدمات ارائه داده شده استفاده فرمایید. مشاوره بدون تعیین وقت قبلی امکان پذیر نیست.

خدمات مرتبط با طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

در کنار این خدمات می توانید از خدماتی همچون تولید محتوا، پست محتوا در سایت، سئو وردپرس، امنیت وردپرس و سئو جوملا استفاده نمایید.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

نمونه کارهای طراحی وب سایت های فروشگاهی انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا را می توانید با مراجعه به بخش نمونه کارها مشاهده بفرمایید.

قرارداد طراحی وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی سایت فروشگاهی از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

تغییرات درخواستی در طراحی سایت

در صورت آنکه مشتری بیش از یک روز کاری تغییرات درخواستی را اعلام کند، زمان تحویل پروژه به تعویق خواهد افتاد و تمامی مسئولیت مربوط به این دیرکرد برعهده مشتری می باشد.

تغییرات درخواستی تنها از طریق ثبت تیکت امکان پذیر است.

تغییرات درخواستی تنها مربوط به طراحی بوده و برای مواردی که قالب تنظیمات مربوط به بخش مورد نظر را نداشته باشد قابل انجام نمی باشند.

تغییرات متون شامل این بخش از روند پروژه نمی باشند.

زمانبندی خدمات طراحی وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

زمان طراحی وب سایت ها شرکتی با توجه به پک انتخابی و امکانات مورد نظر مشتری بین ۷ الی ۲۰ روز کاری می باشد.

سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

سیستم مدیریت محتوا سایت فروشگاهی اهمیت بسیار زیادی دارد. یک سیستم مدیریت محتوا با توجه به پایداری، امکانات و امنیتی که به کاربر می دهد نقش بسیار پر رنگی خواهد داشت. استفاده از سیستم های مدیریت محتوای کد بسته معمولا مشکلات بسیار زیادی را به وجود می آورد. به عنوان مثال فرض کنید می خواهید یک نفر از شرکت یا مجموعه خود را مسئول وب سایت کنید تا نگهداری و به روز رسانی آن را انجام دهد. سیستم های مدیریت محتوای کد باز، دارای آموزش های فراوانی در اینترنت هستند. اگر بخواهید کسی را استخدام کنید، سیستم های مدیریت محتوای پر مخاطب دست شما را در این کار باز می گذارد.

برای توسعه آن می توانید از پلاگین ها، کامپوننت های مختلفی استفاده کنید. این سیستم ها همواره در طول زمان توسط هزاران نفر به روز رسانی و بررسی می شوند. به همین جهت قطعا امنیت و امکانات بسیار بیشتری نسبت به سیستم مدیریت محتوایی که ۱۰ الی ۲۰ نفر آنرا توسعه می دهند را دارا می باشند. از جهت هزینه نیز بسیار مناسبتر خواهد بود. به این دلایل و موارد مشابه و بسیار دیگر، ما وب سایت های فروشگاهی را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای کد باز و پر استفاده برای مشتریان خود طراحی می کنیم.

سئو سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

سئو سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) در برخی از پک ها گنجانده شده است. با توجه به اینکه بهینه سازی موتورهای جستجو امروزه نقش بسیار مهمی در موفقیت یک وب سایت دارد، پیشنهاد می کنیم از پک هایی استفاده کنید که شامل این خدمات می شوند. جزئیات این خدمات را می توانید در بخش سئو جوملا و سئو وردپرس مشاهده کرده تا از چک لیست ارائه شده اطمینان حاصل فرمایید. در پک هایی که این خدمات گنجانده شده اند نیاز به پرداخت هزینه جداگانه برای سئو وجود ندارد و هزینه با در نظر گرفتن این خدمات اعلام شده است.

امنیت سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

امنیت سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سیستم های مدیریت محتوای وردپرس و جوملا همواره دارای به روز رسانی های فراوانی هستند. هزاران توسعه دهنده بر روی امنیت آنها کار می کنند و میلیون ها سایت با استفاده از این دو سیستم مدیریت محتوا در جهان مشغول به کار هستند. لذا به صورت عمومی یک وب سایت وردپرسی و یا جوملایی بسیار ایمن تر از وب سایتی است که ۱۰ نفر برنامه نویس بر روی آن تمرکز دارند. چرا که بارها و بارها تست شده و به روز رسانی های مداوم آنها جای هیچ گونه نگرانی باقی نمی گذارد. اما این به معنی امنیت کامل یک وب سایت نیست.

امنیت وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) اما می تواند به سطحی بالاتر نیز تنظیم شود. لذا با استفاده از پک هایی که دارای خدمات امنیت هستند، وب سایت شما بالاترین میزان امنیت را به دست می آورد و می توانید آسوده خاطر باشید. برای آشنایی با چک لیست و موارد امنیتی ارائه شده می توانید به بخش امنیت وردپرس و امنیت جوملا مراجعه فرمایید. با توجه به اینکه هزینه این خدمات در پک ها گنجانده شده است، نیاز به پرداخت هزینه جداگانه برای این موارد نخواهد بود.

تولید محتوا وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

تولید محتوا نقش بسیار مهمی در موفقیت وب سایت در دنیای اینترنت بازی می کند. بسیاری از افراد امکان تولید محتوا برای وب سایت خود را ندارند و همین موضوع باعث می شود نتوانند مخاطب مناسب برای وب سایتشان به دست بیاورند. همچنین باید توجه داشت که تولید محتوای موثر کاری است تخصصی که نیازمند دانش و آشنایی با قواعد سئو می باشد. باید در نظر بگیرید که تولید محتوا می تواند یکی از مهم ترین عوامل موفقیت فروشگاه اینترنتی شما باشد. بر خلاف سایر روش ها، تولید محتوا موضوعی است که می تواند اثر گذاری بسیار طولانی مدتی داشته باشد. همچنین از جهت هزینه نیز، می توان گفت که تولید محتوا یک روش نسبتا ارزان برای کسب موفقیت است. به همین جهت ما این خدمات را نیز به مشتریان خود ارائه می دهیم. اگر نیاز به تولید محتوایی با کیفیت، موثر و اصولی برای فروشگاه اینترنتی خود هستید، تنهای کافی است به بخش تولید محتوا وب سایت مراجعه کرده و با توجه به نیاز این خدمات را سفارش دهید.

رتبه یک گوگل فروشگاه اینترنتی (وب سایت فروشگاهی)

رتبه یک گوگل فروشگاه اینترنتی امری نیست که به سادگی بتوان آن را بدست آورد. بسیاری از افراد قول رتبه یک را به مشتریان خود می دهند، اما ما در لولسا به جهت اهمیتی که به مشتریان خود می دهیم، صداقت را مشی خود قرار می دهیم. اگر فردی یا شرکتی که فروشگاه اینترنتی شما را طراحی می کند، به شما رتبه یک را تضمین کند، آیا می توانید این حرف را از او بپذیرید؟ قطعا خیر! چرا که اگر این فرد یا شرکت به مشتریان خود رتبه یک گوگل را تضمین می کند، اگر پس از شما فرد دیگری فروشگاهی در همان صنف شما را به او سفارش دهد چه خواهد شد؟ آیا تنها یک وب سایت فروشگاهی در هر صنفی طراحی می کنند؟ متاسفانه بسیاری از افراد برای جذب مشتری چنین حرف های خلاف واقعی می زنند. خلاف واقع بودن این حرف ها معمولا در طول زمان و پس از صرف هزینه و زمان برای مشتریان مشخص می شود. جالب تر آنکه این حرف از سوی شرکت ها و افرادی بیان می شود که نگاهی به رتبه وب سایت خود آنها در موتور های جستجو نشان از بی تجربگیشان می دهد.

رتبه یک گوگل سایت فروشگاهی با رعایت روش های اصولی سئو، تولید محتوا به صورت منظم و در طول زمان به دست می آید. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به شما رتبه یک را تضمین نمی کنیم! ما راه و امکانات را به مشتریانمان نشان می دهیم و صداقت را از مهمترین حقوقی می دانیم که مشتری بر گردن ما دارد. رتبه یک گوگل در طول زمان به دست می آید و باید این موضوع را حتما در نظر داشته باشید.

دامنه وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

دامنه وب سایت فروشگاهی نقش بسیار مهمی در موفقیت آن بازی می کند.بسیاری از افراد برای راه اندازی وب سایت خود دچار مشکل برای انتخاب دامنه می شوند. ثبت دامنه را با دقت باید انجام داد چرا که می تواند منجر به مشکلات فراوانی شود. پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت دامنه برای وب سایت شرکت، این مقاله را به دقت مطالعه بفرمایید: نکات امنیتی که در هنگام ثبت دامنه باید رعایت کرد. اگر برای ثبت دامنه نیاز به مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

هاستینگ وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

هاستینگ وب سایت فروشگاهی تاثیر بسیار زیادی در موفقیت آن خواهد داشت. از مهمترین موضوعاتی است که برای راه اندازی یک وب سایت به آن نیاز است یک هاستینگ و یا سرور پرقدرت می باشد. شما می توانید هاستینگ وب سایتتان را از هر شرکتی که مورد نظر شما است تهیه کنید و طراحی آن را به ما بسپارید. در زمان خرید یک هاستینگ توجه کنید که قیمت فاکتور اولیه نیست بلکه کیفیت است که حرف اول را می زند. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم از شرکت هایی این خدمات را تهیه کنید که هاستینگ با کیفیت و با پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما ارائه می دهند.

خدمات هاستینگ برای فروشگاه های اینترنتی را ما به شما ارائه نخواهیم داد! معتقدیم برای موفقیت باید هر کاری را به متخصص آن سپرد. به همین جهت خرید هاستینگ از حرفه ای ها را به شما پیشنهاد می دهیم و طراحی سایت را با حرفه ای ها.

توجه: ارائه خدمات تنها برای هاستینگ های لینوکسی با پنل CPanel  قابل ارائه می باشد.

دامنه مناسب برای طراحی سایت فروشگاهی

بسیاری از افراد برای راه اندازی وب سایت خود دچار مشکل برای انتخاب دامنه می شوند. ثبت دامنه را با دقت باید انجام داد چرا که می تواند منجر به مشکلات فراوانی شود. پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت دامنه برای وب سایت، این مقاله را به دقت مطالعه بفرمایید: نکات امنیتی که در هنگام ثبت دامنه باید رعایت کرد.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری می باشد.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه ها می باشد.

استفاده از یک درگاه بانکی و یا عدم پرداخت آنلاین در هزینه های اعلام شده تغییری نخواهند داد. در صورت نیاز به بیش از یک درگاه، بابت هر درگاه اضافه، هزینه جداگانه دریافت خواهد شد.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما تمامی موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری تعهد می کند که پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کرده و مورد تایید ایشان می باشد.

ارسال اطلاعات اولیه جهت ثبت سفارش و موارد مورد نیاز جهت اصلاح از سوی مشتری در یک مرحله امکان پذیر می باشد.

تغییرات درخواستی مشتری در طراحی تنها برای مواردی که خود قالب امکان انجام تنظیمات را داشته باشد قابل انجام می باشد. در صورت آنکه قالب این امکان را نداشته باشد هزینه جداگانه برای این تغییرات از مشتریان محترم دریافت می شود. این هزینه همزمان با ارسال درخواست تغییرات پرداخت شده و به پایان پروژه موکول نخواهند شد.

مواردی که بر عهده مشتری می باشند را باید ایشان انجام دهند. در صورت نیاز به انجام آنها از سوی لولسا موارد شامل هزینه جداگانه خواهند شد.

این خدمات شامل طراحی بنر، آیکون، لوگو، خرید فونت و موارد مشابه نمی باشد.

سوالات متداول طراحی فروشگاه اینترنتی

آیا نگهداری از وب سایت بر عهده تیم لولسا می باشد؟

 • خیر، نگهداری از وب سایت بر عهده مشتری می باشد مگر انکه در پک انتخابی نگهداری از وب سایت قید شده باشد.

آیا خدمات شامل پشتیبانی می باشند؟

 • خیر. خدمات شامل پشتیبانی نبود. در صورت نیاز به پشتیبانی سفارش و هزینه این موارد جداگانه صورت می گیرد.

آیا رتبه سئو وب سایت تضمین شده است؟

 • با توجه به تغییرات الگوریتم ها گوگل، امکان هیچ نوع تضمینی بابت این موضوع وجود ندارد. علاوه بر این نمی توان انتظار داشت رقبای کاری شما هیچ فعالیتی در وب نداشته باشند. لذا جهت دستیابی به نتایج همیشگی و مناسب سئو باید وب سایت را همواره به روز رسانی کنید. مطابق الگوریتم های گوگل آنرا بهینه کنید. و تولید محتوا مفید و همیشگی داشته باشید.

آیا با طراحی یک وب سایت فروشگاهی موفقیت تضمین شده است؟

 • خیر. وب سایت شما تنها مکانی است که می تواند موجب جذب مشتریان بیشتر شود. اما برای این موضوع لزوم به روز رسانی، تولید محتوا و بهینه سازی را باید در نظر داشته باشید. تنها کسانی می توانند از وب سایتشان نتیجه مطلوب به دست آورند که برای آن برنامه ریزی می کنند و رسیدگی به آن را جزو اولویت های خود می دانند.

آیا امکان تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی قیمت ها مقطوع می باشند و امکان تخفیف برای موارد اعلام شده وجود ندارد. ما به کیفیت وب سایت های طراحی شده اهمیت می دهیم. این کیفیت نیازمند صرف هزینه و تخصیص زمان کافی است. لذا برای حفظ کیفیت خدمات قیمت ها متناسب با کیفیت ارائه شده اند.

برخی شرکت ها و افراد قیمت های بالاتر و یا پایینتری برای طراحی سایت فروشگاهی اعلام کرده اند، آیا شما متناسب با آنها قیمت خود را کاهش یا افزایش خواهید داد؟

 • تعرفه های اعلام شده توسط اگرین متناسب با کیفیت خدمات تعیین می شوند. بسیاری از شرکت ها و افراد بی تجربه برای جذب مشتری قیمت هایی اعلام می کنند که هیچ تناسبی با نوع کار ندارد و نمی توانند خدمات مناسبی ارائه کنند و یا پشتیبانی مناسبی ارائه نمی دهند. همچنان که برخی شرکت ها و افراد قیمت هایی بسیار بیش از کار انجام شده از مشتریان خود دریافت می کنند. ما به مشتریانمان احترام می گذاریم، با آنها صادق هستیم و کیفیت را فدای قیمت نمی کنیم و تعرفه های منصفانه ای اعلام کرده ایم.

آیا امکان تغییر در شیوه پرداخت وجود دارد؟

 • خیر. کلیه پرداخت ها به صورت یکسان برای تمامی مشتریان محترم می باشد و امکان تغییر آنها وجود ندارد.

آیا امکان تحویل سایت در زمان کوتاهتر از زمان اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه حقوق مشتری برای ما بالاترین اهمیت را دارد، امکان کوتاه کردن زمان برای این موضوع وجود ندارد. باید زمان کافی به تمامی کارها اختصاص داده شود و کیفیت فدای زمان نشود.

در صورت پرداخت آنلاین، دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بر عهده چه کسی می باشد؟

 • دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بر عهده مشتری می باشد. ما در این زمینه شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید این کار را به سادگی انجام دهید. دریافت نماد اعتماد الکترونیک امروزه کار بسیار ساده ای می باشد و تنها با چند مرحله ساده قابل انجام است.

چرا خدمات طراحی سایت فروشگاهی لولسا؟

 • قیمت و تعرفه های مناسبی را برای این خدمات به شما ارئه می کنیم
 • موفقیت مشتریان برای ما اهمیت بالایی دارد
 • سرعت بالا در ارائه خدمات
 • ما از طراحان خلاق برای طراحی استفاده می کنیم
 • طراحان و برنامه نویسان ما آشنا به جدیدترین تکنولوژی های طراحی روز دنیا هستند
 • طراحان ما به سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو اشراف کامل دارند
 • ما با فضای کسب و کار در دنیای اینترنت کاملا آشنایی داریم