Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۷ الی ۱۶.۵ تومان
زمان تحویل: ۷ الی ۲۰ روز کاری
مشاوره رایگان
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار
طراحی سایت ویکی

طراحی سایت ویکی (دایره المعارف) را با ما شروع کنید. شاید شما هم بسیاری از سایت های بزرگ را دیده باشید که بخشی به عنوان ویکی دارند. ویکی یا همان (دایره المعارف آنلاین) بیشتر برای کسب و کارهایی که قصد دارند به مرجعی آنلاین در شاخه کاری خود بدل شوند مورد استفاده قرار می گیرد. البته این موضوع تنها محدود به کسب و کارهای اینترنتی نبوده و سازمان ها و اشخاص نیز در بسیاری موارد از این امکان بهره می برند.

سفارش طراحی سایت ویکی

هزینه طراحی سایت ویکی (قیمت، تعرفه طراحی وب سایت دایره المعارف)

هزینه طراحی سایت ویکی در لولسا به صورت آنلاین محاسبه می شود.. این هزینه ها متاسفانه در بسیاری از مواقع به صورت طبیعی از سوی طراحان ارائه نمی شوند. برخی از طراحان مبالغ بسیار پایینی برای طراحی به مشتریان خود اعلام می کنند که این موضوع در عمل به ضرر مشتری تمام می شود. چرا که قادر به ارائه خدمات با کیفیت و طراحی توسط نیروی متخصص را ندارند و وب سایتی به دست مشتری تحویل داده می شود که عملا پاسخگوی هیچ نیازی از او نمی باشد. قیمت اعلام شده باید با توجه به ارائه کیفیت محاسبه شود.

انواع خدمات طراحی سایت ویکی هزینه خدمات به تومان
طراحی سایت ویکی پلن عمومی ۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی سایت ویکی پلن برنزی ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی سایت ویکی پلن نقره‌ای ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی سایت ویکی پلن طلایی ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

توجه: هزینه های اعلام شده شامل خرید هاستینگ و دامنه نمی باشد.

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور طراحی سایت ویکی سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی سایت در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات سایت مانند متن ها، رنگ بندی مورد نظر، لوگو، دسترسی به هاستینگ و ... را در فرم سفارش ثبت می کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می کنید.

طراحی سایت: طراحان لولسا شروع به طراحی سایت ویکی بنا به سفارش شما می کنند.

تحویل سایت: در این مرحله سایت ویکی طراحی شده به شما تحویل داده می شود.

سفارش خدمات طراحی سایت ویکی

سفارش خدمات طراحی سایت ویکی (دایره المعارف) به صورت اینترنتی و از طریق سایت فروش لولسا است.

مشاوره تلفنی رایگان: پیش از ثبت سفارش از مشاوره تلفنی رایگان استفاده کنید. در این مشاوره نیازهای شما بررسی و بهترین پیشنهادات به شما ارائه می‌شوند.

سوالات پیش از سفارش: در صورتی که هرگونه سوال پیش از سفارش دارید، با ما از طریق سیستم تیکت پشتیبانی در تماس باشید. در سیستم تیکت پشتیبانی، سوالات شما مستقیما توسط متخصصین طراح سایت پاسخ داده می شوند.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات در مورد سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

خدمات طراحی سایت ویکی

خدمات طراحی سایت ویکی (دایره المعارف) حرفه ای را از ما بخواهید. راه اندازی بخش ویکی یک سایت تاثیرات بسیار مثبتی نیز در سئو خواهد داشت. مرجعی آنلاین بودن همواره باعث خواهد شد، کاربران برای آشنایی با لغات و اصطلاحات تخصصی شاخه مورد نظر، به سایت شما مراجعه کنند. ویکی شما را به مرجعی بزرگ در میان رقبا بدل خواهد کرد.

برای همین منظور تیم طراحی و تبلیغات لولسا با استفاده از متخصصین خود در استودیو طراحی وب برای مشتریان خود خدمات طراحی سایت ویکی را به محصولات خود افزوده است. این خدمات با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب با هزینه ای بسیار مناسب از این پس در دسترس شما خواهد بود.

هزینه طراحی سایت بالا آیا نشان دهنده کیفیت بالا است؟ برخی از افراد هزینه های بسیار بالایی جهت طراحی وب سایت اعلام می کنند که در بسیاری از مواقع، این ارقام هیچ تناسبی با وب سایت ارائه شده ندارد. قیمت طراحی سایت اعلام شده بر اساس امکانات، کیفیت، پشتیبانی و عملکرد آن باید محاسبه گردد تا مشتری بابت هزینه ای که پرداخت می کند، خدمات با کیفیت و مناسبی به دست آورد. تعرفه خدمات طراحی سایت در تیم طراحی و تبلیغات لولسا با توجه به این موارد تعیین می شوند تا منجر به رضایت مشتریان محترم شود.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و پس از ثبت سفارش است.

روند انجام پروژه طراحی سایت

 1. ارائه اطلاعات اولیه مورد نیاز برای طراحی و مطالب اولیه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه طراحی وب سایت
 3. طراحی سایت بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی مشتری
 4. تحویل وب سایت به مشتری

مشاوره خدمات طراحی سایت ویکی (دایره المعارف)

پیش از ثبت سفارش طراحی سایت دایره المعارف در لولسا، می‌توانید از یک مشاوره تلفنی بسیار سودمند و رایگان استفاده کنید. برای انجام مشاوره تنها کافی است تا فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید. توجه داشته باشید با توجه به اینکه این مشاوره به صورت اختصاصی انجام می‌پذیرد، نیاز به دریافت وقتی قبلی خواهد بود. کلیه مشاوره‌های طراحی سایت به صورت تلفنی انجام می‌شود.

خدمات مرتبط با طراحی سایت ویکی (دایره المعارف)

به جهت ارائه خدمات با کیفیت در کنار طراحی سایت، خدمات تکمیلی دیگری نیز برای مشتریان محترم در نظر گرفته ایم. این خدمات شامل مواردی همچون: سئو، تولید محتوا، خدمات آموزشی سایت، امنیت و نگهداری سایت و پست محتوا در سایت می باشند. در صورت نیاز می توانید با مراجعه به این بخش ها از شرایط و هزینه ها مطلع شوید.

نمونه کار طراحی سایت ویکی

نمونه کارهای طراحی وب سایت ویکی انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا را می توانید با مراجعه به بخش نمونه کارها مشاهده کنید.

نمونه قرارداد خدمات طراحی سایت ویکی

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی سایت ویکی (دایره المعارف) از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت طراحی سایت ویکی

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت انجام خدمات طراحی سایت ویکی به شرح زیر می باشد که در فایل درخواست سفارش مشتری وارد خواهند شد:

 • دسترسی به پنل هاستینگ
 • ارسال ده مطلب اولیه در فایل ورد
 • ارسال فایل لوگو به صورت لایه باز و یا ترنسپرنت با ابعاد ۱۰۰۰ در ۱۰۰۰ پیکسل
 • دسترسی به یک اکانت گوگل
 • ارسال دسته بندی های وب سایت
 • ارسال اطلاعات تماس مشتری
 • آدرس شبکه های اجتماعی

زمانبندی خدمات طراحی سایت ویکی

زمان طراحی وب سایت ویکی (دایره المعارف) با توجه به پک انتخابی و امکانات مورد نظر مشتری بین ۵ الی ۱۵ روز کاری زمان بر می باشد.

هاستینگ مناسب برای طراحی سایت ویکی

هاستینگ از مهمترین موضوعاتی است که برای راه اندازی یک وب سایت به آن نیاز می باشد. شما می توانید هاستینگ وب سایتتان را از هر شرکتی که مورد نظر شما است تهیه کنید و طراحی آن را به ما بسپارید. در زمان خرید یک هاستینگ توجه کنید که قیمت فاکتور اولیه نیست بلکه کیفیت است که حرف اول را می زند. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم از شرکت هایی این خدمات را تهیه کنید که هاستینگ با کیفیت و با پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما ارائه می دهند.

توجه: ارائه خدمات تنها برای هاستینگ های لینوکسی با پنل CPanel  قابل ارائه می باشد.

دامنه مناسب برای طراحی سایت ویکی

بسیاری از افراد برای راه اندازی وب سایت خود دچار مشکل برای انتخاب دامنه می شوند. ثبت دامنه را با دقت باید انجام داد چرا که می تواند منجر به مشکلات فراوانی شود. پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت دامنه برای وب سایت، این مقاله را به دقت مطالعه بفرمایید: نکات امنیتی که در هنگام ثبت دامنه باید رعایت کرد.

دامنه چیست

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات طراحی سایت ویکی

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری می باشد.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه ها می باشد.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما تمامی موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری تعهد می کند که پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کرده و مورد تایید ایشان می باشد.

ارسال اطلاعات اولیه جهت ثبت سفارش و موارد مورد نیاز جهت اصلاح از سوی مشتری در یک مرحله امکان پذیر می باشد.

سوالات متداول طراحی سایت ویکی

آیا نگهداری از وب سایت بر عهده تیم لولسا می باشد؟

 • خیر، نگهداری از وب سایت بر عهده مشتری می باشد.

آیا رتبه سئو وب سایت تضمین شده است؟

 • با توجه به تغییرات الگوریتم ها گوگل، امکان هیچ نوع تضمینی بابت این موضوع وجود ندارد. علاوه بر این نمی توان انتظار داشت رقبای کاری شما هیچ فعالیتی در وب نداشته باشند. لذا جهت دستیابی به نتایج همیشگی و مناسب سئو باید وب سایت را همواره به روز رسانی کنید. مطابق الگوریتم های گوگل آنرا بهینه کنید. و تولید محتوا مفید و همیشگی داشته باشید.

آیا با طراحی یک وب سایت موفقیت تضمین شده است؟

 • خیر. وب سایت شما تنها مکانی است که می تواند موجب جذب مشتریان بیشتر شود. اما برای این موضوع لزوم به روز رسانی، تولید محتوا و بهینه سازی را باید در نظر داشته باشید. تنها کسانی می توانند از وب سایتشان نتیجه مطلوب به دست آورند که برای آن برنامه ریزی می کنند و رسیدگی به آنرا جزو اولویت های خود می دانند.

آیا امکان تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی قیمت ها مقطوع می باشند و امکان تخفیف برای موارد اعلام شده وجود ندارد. ما به کیفیت وب سایت های طراحی شده اهمیت می دهیم. این کیفیت نیازمند صرف هزینه و تخصیص زمان کافی است. لذا برای حفظ کیفیت خدمات قیمت ها متناسب با کیفیت ارائه شده اند.

برخی شرکت ها و افراد قیمت های بالاتر و یا پایینتری برای طراحی سایت اعلام کرده اند، آیا شما متناسب با آنها قیمت خود را کاهش یا افزایش خواهید داد؟

 • تعرفه های اعلام شده لولسا متناسب با خود خدمات تعیین می شوند. بسیاری از شرکت ها و افراد بی تجربه برای جذب مشتری قیمت هایی اعلام می کنند که هیچ تناسبی با نوع کار ندارد و نمی توانند خدمات مناسبی ارائه کنند و یا پشتیبانی مناسبی ارائه نمی دهند. همچنان که برخی شرکت ها و افراد قیمت هایی بسیار بیش از کار انجام شده از مشتریان خود دریافت می کنند. ما به مشتریانمان احترام می گذاریم، با آنها صادق هستیم و کیفیت را فدای قیمت نمی کنیم و تعرفه های منصفانه ای اعلام کرده ایم.

آیا امکان تغییر در شیوه پرداخت وجود دارد؟

 • خیر. کلیه پرداخت ها به صورت یکسان برای تمامی مشتریان محترم می باشد و امکان تغییر آنها وجود ندارد.

آیا امکان تحویل سایت در زمان کوتاهتر از زمان اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه حقوق مشتری برای ما بالاترین اهمیت را دارد، امکان کوتاه کردن زمان برای این موضوع وجود ندارد. باید زمان کافی به تمامی کارها اختصاص داده شود و کیفیت فدای زمان نشود.

چرا خدمات طراحی سایت لولسا؟

 • قیمت و تعرفه های مناسبی را برای این خدمات به شما ارئه می کنیم.
 • موفقیت مشتریان برای ما اهمیت بالایی دارد.
 • سرعت بالا در ارائه خدمات.
 • ما از طراحان خلاق برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان و برنامه نویسان ما آشنا به جدیدترین تکنولوژی های طراحی روز دنیا هستند.
 • طراحان ما به سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو اشراف کامل دارند.