Your browser does not support JavaScript!
توضیحات: ارائه این خدمات متوقف شده است.
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن نیازمند آشنایی با تجربه کاربری (UX)، تکنولوژی های طراحی اپلیکیشن، محدودیت های برنامه نویسی و ساختار سیستم های مورد نیاز می باشد. به همین خاطر برای طراحی رابط کاربری یک اپلیکیشن، آشنایی با گرافیک به تنهایی کافی نیست. تیم طراحی و تبلیغات لولسا، طراحی رابط کاربری انواع اپلیکیشن های موبایلی را به صورت تخصصی برای مشتریان خود انجام می دهد. اگر می خواهید یک اپلیکیشن حرفه ای داشته باشید، این خدمات می تواند پاسخگوی نیازتان باشد.

رابط کاربری چیست

خدمات طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

خدمات طراحی رابط کاربری اپلیکیشن، مناسب افراد و شرکت هایی است که می خواهند به صورت حرفه ای خود را به مخاطبین معرفی کنند. اپلیکیشن ها اکنون جایگزین دفاتر و فروشگاه های فیزیکی برند های مختلف شده اند. این موضوع اهمیتی که رابط کاربری برای یک برند دارد را بیش از پیش روشن می سازد. لذا ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا این خدمات را با بهترین کیفیت برای مشتریانمان فراهم می آوریم. در خدمات طراحی رابط کاربری، با توجه به نیاز مشتریان محترم و با توجه مسائل تجربه کاربری (UX) طراحی صورت می پذیرد. اگر قصد دارید تا طراحی رابط کاربری خاص مربوط به خود را داشته باشید، این خدمات می تواند برای شما مناسب باشند.

طراحی رابط کاربری در صورت نیاز مشتریان با توجه به ساختار مورد نیاز آنها صورت می پذیرد.

توجه: طراحی رابط کاربری به صورت گرافیکی بوده و شامل فایل های برنامه و کد نویسی شده نمی باشد. پس از دریافت فایل های گرافیکی رابط کاربری می توانید با کد نویسی بر روی اپلیکیشن خود اجرا نمایید.

هزینه طراحی رابط کاربری اپلیکیشن (قیمت و تعرفه خدمات طراحی رابط کاربری اپلیکیشن)

هزینه طراحی رابط کاربری اپلیکیشن پس از بررسی و ارائه اطلاعات اولیه از سوی مشتریان محاسبه می شود. لذا تا زمان ارسال اطلاعات اولیه محدوده قیمت قابل ارائه نمی باشد. لذا به جهت آگاهی از تعرفه ارائه شده ابتدا اطلاعات اپلیکیشن خود را برای ما ارسال بفرمایید تا سپس موارد محاسبه و خدمتتان ارسال شود.

سفارش خدمات طراحی رابط کاربری اپلیکیشن (سفارش خدمات طراحی رابط کاربری اپلیکیشن)

سفارش خدمات طراحی رابط کاربری به صورت آنلاین است. می توانید با تکمیل فرم سفارش و ارسال آن، این خدمات را به سادگی سفارش دهید.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه طراحی رابط کاربری به صورت آنلاین است.

روند انجام پروژه طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

 1. ارسال اطلاعات اولیه مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه به صورت آنلاین
 3. طراحی رابط کاربری
 4. تحویل فایل های لایه باز به مشتری

مشاوره خدمات طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

مشاوره طراحی رابط کاربری اپلیکیشن به صورت تخصصی در لولسا ارائه می شود. در صورت نیاز به مشاوره، می توانید با مراجعه به بخش مشاوره طراحی سایت از خدمات ارائه داده شده استفاده فرمایید.

نمونه کار طراحی رابط کاربری

نمونه کار طراحی رابط انجام شده را می توانید در بخش نمونه کار وب سایت مشاهده فرمایید. نمونه کارهای خاص تر در این بخش به نمایش در می آیند و از نمایش کلیه نمونه کارها پرهیز شده است.

نمونه قرارداد طراحی رابط کاربری

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی رابط کاربری وب سایت از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

اطلاعات اولیه مورد نیاز طراحی رابط کاربری

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت طراحی رابط کاربری به شرح زیر می باشند:

 1. نوع صفحه (فروشگاهی، لندینگ پیج، وبلاگ و ...)
 2. امکانات و بخش های موجود در صفحه
 3. فایل لوگو به صورت لایه باز
 4. کد رنگ های سازمانی
 5. چارت بخش های اپلیکیشن و ارتباط صفحات

زمانبندی تحویل طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

زمانبندی ارائه این خدمات با توجه به اطلاعات ارسالی و پس از محاسبه هزینه قابل ارائه می باشد. اعلام زمان حدودی پیش از دریافت اطلاعات اولیه وجود نخواهد داشت.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری می باشد.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه ها می باشد.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما تمامی موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری تعهد می کند که پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کرده و مورد تایید ایشان می باشد.

سوالات متداول خدمات طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

آیا امکان تخفیف در هزینه خدمات وجود دارد؟

 • خیر هزینه ها برای تمامی مشتریان یکسان می باشد.

آیا امکان سفارش حضوری خدمات وجود دارد؟

 • خیر امکان سفارش حضوری برای این خدمات وجود ندارد.

آیا شیوه پرداخت می تواند متفاوت باشد؟

 • شیوه های پرداختی برای تمامی مشتریان عزیز به یک صورت می باشد.

در صورت نیاز به اتود های بیشتر آیا هزینه ای باید پرداخت شود؟

 • بله، در صورت نیاز به هر اتود جدید، هزینه جهت طراحی اتود دریافت می شود. این هزینه همزمان با درخواست اتود جدید از سوی مشتری پرداخت خواهد شد.

چرا خدمات طراحی رابط کاربری لولسا؟

 1. ما با اصول برندینگ آشنایی کامل داریم
 2. از طراحان گرافیک حرفه ای استفاده می کنیم
 3. هزینه های اعلام شده و کیفیت خدمت با یکدیگر در تناسب هستند
 4. موفقیت مشتریان برای ما مهم است