Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۷ الی ۱۶.۵ میلیون تومان
زمان تحویل: ۷ الی ۲۰ روز کاری
مشاوره رایگان
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار
طراحی انجمن گفتگو (فروم)

انجمن گفتگو یکی از بهترین روش های تولید محتوا و مشارکت با خوانندگان وب سایت می باشد. با استفاده از یک فروم شما می توانید مخاطبین بسیار زیادی داشته باشد. نیاز های آن ها را برطرف کنید و به صورت مستقیم با مشتریان خود در ارتباط باشید. از ویژگی های بسیار مهم یک انجمن گفتگو می توان به تولید محتوای رایگان آن اشاره کرد. شما بدون آنکه هزینه ای پرداخت کنید از طریق مخاطبین خود محتوای ناب و با ارزش به دست می آورید. می دانید مخاطبین شما به دنبال چه مواردی هستند. سوالات و نیاز هایشان را به خوبی خواهید شناخت. حتی می تواند یک روش بسیار مفید برای پشتیبانی از محصولات و یا خدمات ارائه شده توسط شما باشد. از خصوصیات دیگر انجمن گفتگو می توان به مشارکت دیگر افراد در پاسخگویی به مخاطبین اشاره کرد. در بسیاری موارد حتی نیازی نخواهد بود که شما خودتان پاسخ افراد را بدهید. دیگر حاضرین در انجمن گفتگو خودشان اقدام به این کار می کنند. لذا یک انجمن گفتگو اگر بر اساس ساختار درستی طراحی شده و برنامه ریزی برای آن صورت گیرد، راه کاری بسیار مناسب برای جذب و راضی نگاه داشتن مخاطبین و مشتریان است.

سفارش طراحی انجمن گفتگو (فروم)

هزینه طراحی انجمن گفتگو (قیمت، تعرفه طراحی فروم)

هزینه طراحی انجمن گفتگو (فروم) به صورت آنلاین محاسبه می شود. این هزینه ها متاسفانه در بسیاری از مواقع به صورت طبیعی از سوی طراحان ارائه نمی شوند. برخی از طراحان مبالغ بسیار پایینی برای طراحی به مشتریان خود اعلام می کنند که این موضوع در عمل به ضرر مشتری تمام می شود. چرا که قادر به ارائه خدمات با کیفیت و طراحی توسط نیروی متخصص را ندارند و وب سایتی به دست مشتری تحویل داده می شود که عملا پاسخگوی هیچ نیازی از او نمی باشد. قیمت اعلام شده باید با توجه به ارائه کیفیت محاسبه شود.

انواع خدمات طراحی سایت فروم (انجمن گفتگو) هزینه خدمات به تومان
طراحی سایت فروم پلن عمومی ۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی سایت فروم پلن برنزی ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی سایت فروم پلن نقره‌ای ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی سایت فروم پلن طلایی ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

جهت آسودگی خاطر مشتریان برای سفارش خدمات، ما پلن‌های مختلفی را برای شما تهیه کرده ایم که با توجه به بودجه و امکانات مورد نیاز بتوانید این خدمات را سفارش دهید.

توجه: هزینه های اعلام شده شامل خرید هاستینگ و دامنه نمی باشد.

چطور طراحی سایت فروم سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی سایت در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات سایت مانند متن ها، رنگ بندی مورد نظر، لوگو، دسترسی به هاستینگ و ... را در فرم سفارش ثبت می کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می کنید.

طراحی سایت: طراحان لولسا شروع به طراحی سایت فروم بنا به سفارش شما می کنند.

تحویل سایت: در این مرحله سایت فروم طراحی شده به شما تحویل داده می شود.

سفارش خدمات طراحی انجمن گفتگو (فروم)

سفارش خدمات طراحی انجمن گفتگو (فروم) به صورت انلاین و از طریق سایت است. در صورت آنکه سوالی در زمان ثبت سفارش داشتید می توانید از شیوه های زیر با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان تلفنی: پیش از ثبت سفارش از مشاوره رایگان تلفنی استفاده کنید. در این مشاوره نیازهای شما بررسی خواهند شد و بر اساس آن‌ها بهترین پیشنهادات به شما ارائه می‌شوند.

پیش از ثبت سفارش در صورت اینکه هر گونه سوال تخصصی و مهمی دارید یا اینکه برای انتخاب پلن ها دچار مشکل هستید با ما از طریق تیکت پشتیبانی در ارتباط باشید.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

خدمات طراحی انجمن گفتگو (فروم)

خدمات طراحی انجمن گفتگو (فروم) حرفه ای را از ما بخواهید. یک انجمن گفتگو علاوه بر محتوای تولید شده توسط شما، با پاسخ ها و مشارکت بازدیدکنندگان آن، و سوالات و پاسخ هایی که آنها می دهند محتوایی رایگان به دست می آورد. این محتوا می تواند تاثیری بسیار مثبت بر سئوی سایت داشته باشد. مطالبی که هر روز و در ساعات مختلف و بر اساس نیازهای مخاطبان تولید شده می تواند یکی از بهترین شیوه های جذب مخاطب باشد. از آنجایی که سوالات و پاسخ های کاربران سایت، یکتا است، این محتوا به صورت یکتا برای شما تولید می شود و افراد دیگری که نیاز های مشابه دارند نیز به سایت شما مراجعه خواهند کرد.

با یک انجمن گفتگو (فروم) ارتباطی دو سویه میان شما و کاربران به وجود می آید که منافع زیادی برای شما خواهد داشت. از آنجا فروم ها (انجمن های گفتگو) طرفداران بسیار زیادی دارد، تیم طراحی و تبلیغات لولسا این خدمات را جزو خدمات اصلی طراحی وب خود قرار داده است. متخصصین لولسا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و با طراحی یکتا و ریسپانسیو و خدمات سئوی و امنیت انجمن های گفتگو، پاسخ گوی نیاز های شما می باشد. پس صبر کردن و امروز را به فردا انداختن را کنار بگذارید و همین امروز شروع کنید، رقبای شما هیچ گاه صبر نمی کنند تا از شما جلو بزنند.

هزینه طراحی انجمن گفتگو بالا آیا نشان دهنده کیفیت بالا است؟ برخی از افراد هزینه های بسیار بالایی جهت طراحی اعلام می کنند که در بسیاری از مواقع، این ارقام هیچ تناسبی با خدمات ارائه شده ندارد. قیمت طراحی انجمن گفتگو اعلام شده بر اساس امکانات، کیفیت، پشتیبانی و عملکرد آن باید محاسبه گردد تا مشتری بابت هزینه ای که پرداخت می کند، خدمات با کیفیت و مناسبی به دست آورد. تعرفه خدمات طراحی انجمن گفتگو در تیم طراحی و تبلیغات لولسا با توجه به این موارد تعیین می شوند تا منجر به رضایت مشتریان محترم شود.

فروم (انجمن گفتگو) چیست

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات طراحی انجمن گفتگو به صورت آنلاین است.

روند انجام پروژه طراحی انجمن گفتگو (فروم)

 1. ارائه اطلاعات اولیه مورد نیاز برای طراحی و مطالب اولیه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه طراحی وب سایت
 3. طراحی انجمن گفتگو بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی مشتری
 4. تحویل وب سایت به مشتری

مشاوره خدمات طراحی انجمن گفتگو (فروم)

مشاوره طراحی انجمن گفتگو (فروم) در لولسا به صورت اختصاصی و رایگان انجام می‌شود. پیش از سفارش می‌توانید با تکمیل فرم درخواست مشاوره، از یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان و مفید استفاده کنید. این مشاوره به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین نتیجه را از راه‌اندازی انجمن گفتگو (فروم) به دست بیاورید. با توجه به اختصاصی بودن این مشاوره، نیاز به دریافت وقت قبلی از طریق سایت وجود دارد. برای تکمیل درخواست مشاوره، به لینک این بخش در بالای همین صفحه مراجعه کنید.

خدمات مرتبط با طراحی انجمن گفتگو (فروم)

به جهت ارائه خدمات با کیفیت در کنار طراحی انجمن گفتگو، خدمات تکمیلی دیگری نیز برای مشتریان محترم در نظر گرفته ایم. در صورت نیاز می توانید از خدمات سئو، تولید محتوا، امنیت و نگهداری سایت، پست محتوا در سایت، سئو وردپرس و امنیت وردپرس استفاده کنید.

نمونه کار طراحی انجمن گفتگو (فروم)

نمونه کارهای طراحی انجمن گفتگو (فروم) انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا را می توانید با مراجعه به بخش نمونه کار مشاهده بفرمایید.

نمونه قرارداد خدمات طراحی انجمن گفتگو (فروم)

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی انجمن گفتگو (فروم) از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت طراحی انجمن گفتگو (فروم)

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت انجام خدمات طراحی فروم (انجمن گفتگو) به شرح زیر می باشد که در فایل درخواست سفارش مشتری وارد خواهند شد:

 • دسترسی به پنل هاستینگ
 • ارسال ده مطلب اولیه در فایل ورد
 • ارسال فایل لوگو به صورت لایه باز و یا ترنسپرنت با ابعاد ۱۰۰۰ در ۱۰۰۰ پیکسل
 • دسترسی به یک اکانت گوگل
 • ارسال دسته بندی های انجمن (ده دسته بندی اولیه)
 • ارسال اطلاعات تماس مشتری
 • آدرس شبکه های اجتماعی

زمانبندی خدمات طراحی انجمن گفتگو

زمان طراحی انجمن گفتگو با توجه به پک انتخابی و امکانات مورد نظر مشتری بین ۷ الی ۲۰ روز کاری زمان بر می باشد.

هاستینگ مناسب برای طراحی سایت انجمن گفتگو

هاستینگ از مهمترین موضوعاتی است که برای راه اندازی یک وب سایت به آن نیاز می باشد. شما می توانید هاستینگ وب سایتتان را از هر شرکتی که مورد نظر شما است تهیه کنید و طراحی آن را به ما بسپارید. در زمان خرید یک هاستینگ توجه کنید که قیمت فاکتور اولیه نیست بلکه کیفیت است که حرف اول را می زند. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم از شرکت هایی این خدمات را تهیه کنید که هاستینگ با کیفیت و با پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما ارائه می دهند.

توجه: ارائه خدمات تنها برای هاستینگ های لینوکسی با پنل CPanel قابل ارائه می باشد.

دامنه مناسب برای طراحی انجمن گفتگو

بسیاری از افراد برای راه اندازی وب سایت خود دچار مشکل برای انتخاب دامنه می شوند. ثبت دامنه را با دقت باید انجام داد چرا که می تواند منجر به مشکلات فراوانی شود. پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت دامنه برای وب سایت، این مقاله را به دقت مطالعه بفرمایید: نکات امنیتی که در هنگام ثبت دامنه باید رعایت کرد.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات طراحی انجمن گفتگو

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری می باشد.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه ها می باشد.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما تمامی موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری تعهد می کند که پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کرده و مورد تایید ایشان می باشد.

ارسال اطلاعات اولیه جهت ثبت سفارش و موارد مورد نیاز جهت اصلاح از سوی مشتری در یک مرحله امکان پذیر می باشد.

سوالات متداول طراحی انجمن گفتگو (فروم)

آیا نگهداری از وب سایت بر عهده تیم لولسا می باشد؟

 • خیر، نگهداری از وب سایت بر عهده مشتری می باشد.

آیا رتبه سئو وب سایت تضمین شده است؟

 • با توجه به تغییرات الگوریتم ها گوگل، امکان هیچ نوع تضمینی بابت این موضوع وجود ندارد. علاوه بر این نمی توان انتظار داشت رقبای کاری شما هیچ فعالیتی در وب نداشته باشند. لذا جهت دستیابی به نتایج همیشگی و مناسب سئو باید وب سایت را همواره به روز رسانی کنید. مطابق الگوریتم های گوگل آنرا بهینه کنید. و تولید محتوا مفید و همیشگی داشته باشید.

آیا با طراحی یک انجمن گفتگو موفقیت تضمین شده است؟

 • خیر. وب سایت شما تنها مکانی است که می تواند موجب جذب مشتریان بیشتر شود. اما برای این موضوع لزوم به روز رسانی، تولید محتوا و بهینه سازی را باید در نظر داشته باشید. تنها کسانی می توانند از وب سایتشان نتیجه مطلوب به دست آورند که برای آن برنامه ریزی می کنند و رسیدگی به آنرا جزو اولویت های خود می دانند.

آیا امکان تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی قیمت ها مقطوع می باشند و امکان تخفیف برای موارد اعلام شده وجود ندارد. ما به کیفیت وب سایت های طراحی شده اهمیت می دهیم. این کیفیت نیازمند صرف هزینه و تخصیص زمان کافی است. لذا برای حفظ کیفیت خدمات قیمت ها متناسب با کیفیت ارائه شده اند.

برخی شرکت ها و افراد قیمت های بالاتر و یا پایینتری برای طراحی انجمن گفتگو (فروم) اعلام کرده اند، آیا شما متناسب با آنها قیمت خود را کاهش یا افزایش خواهید داد؟

 • تعرفه های اعلام شده لولسا متناسب با خود خدمات تعیین می شوند. بسیاری از شرکت ها و افراد بی تجربه برای جذب مشتری قیمت هایی اعلام می کنند که هیچ تناسبی با نوع کار ندارد و نمی توانند خدمات مناسبی ارائه کنند و یا پشتیبانی مناسبی ارائه نمی دهند. همچنان که برخی شرکت ها و افراد قیمت هایی بسیار بیش از کار انجام شده از مشتریان خود دریافت می کنند. ما به مشتریانمان احترام می گذاریم، با آنها صادق هستیم و کیفیت را فدای قیمت نمی کنیم و تعرفه های منصفانه ای اعلام کرده ایم.

آیا امکان تغییر در شیوه پرداخت وجود دارد؟

 • خیر. کلیه پرداخت ها به صورت یکسان برای تمامی مشتریان محترم می باشد و امکان تغییر آنها وجود ندارد.

آیا امکان تحویل سایت در زمان کوتاهتر از زمان اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه حقوق مشتری برای ما بالاترین اهمیت را دارد، امکان کوتاه کردن زمان برای این موضوع وجود ندارد. باید زمان کافی به تمامی کارها اختصاص داده شود و کیفیت فدای زمان نشود.

چرا خدمات طراحی انجمن گفتگو (فروم) لولسا؟

 • قیمت و تعرفه های مناسبی را برای این خدمات به شما ارئه می کنیم.
 • موفقیت مشتریان برای ما اهمیت بالایی دارد.
 • سرعت بالا در ارائه خدمات.
 • ما از طراحان خلاق برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان و برنامه نویسان ما آشنا به جدیدترین تکنولوژی های طراحی روز دنیا هستند.
 • طراحان ما به سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو اشراف کامل دارند.