Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۱,۰۰۰,۰۰۰ الی ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
زمان تحویل: ۳ الی ۷ روز کاری
نمونه قرارداد
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار
طراحی لوگو

طراحی لوگو (Logo Design) در برندسازی، اولین و مهم ترین قدم است. لوگو اولین آشنایی بصری برای مخاطب است. اگر نشان تجاری متناسب با کاراکتر برند نباشد، آن لوگو در تمام اوراق اداری، کارت های ویزیت، وب سایت ها و محصولات شما قرار می گیرد و همه جا با آرمی بی کیفیت معرفی خواهید شد. تغییر لوگو در آینده نیز برای شما هزینه های سنگینی به وجود خواهد آورد. تمام آن تبلیغات گذشته و شناخت بصری مخاطب از شما با تغییر لوگو باید از روز اول شروع شود و زمان و هزینه های زیادی را از دست خواهید داد. پس اگر به دنبال طراحی لوگو حرفه ای هستید، باید از حرفه ای ها کمک بگیرید.

مراحل سفارش طراحی لوگو

هزینه طراحی لوگو (تعرفه و قیمت طراحی)

انواع خدمات طراحی لوگو هزینه خدمات به تومان
طراحی لوگو ویژه ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی لوگو حرفه‌ای ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی لوگو عمومی ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی لوگو ساده و ارزان ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
بازسازی لوگو ویژه ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
بازسازی لوگو حرفه‌ای ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
بازسازی لوگو عمومی ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
بازسازی لوگو ساده و ارزان ۷۰۰,۰۰۰ تومان

ویژه: ۸ اتود و امکان ۵۰ درصد تغییر در اتود انتخابی.

حرفه‌ای: ۴ اتود و امکان ۳۰ درصد تغییر در اتود انتخابی.

عمومی: ۲ اتود و امکان ۲۰ درصد تغییر در اتود انتخابی.

ساده و ارزان: ۱ اتود و امکان ۱۵ درصد تغییر در اتود انتخابی.

قیمت طراحی لوگو به صورت عمومی در جدول بالا آمده است. تعرفه خدمات با توجه به رعایت حقوق مشتری و حفظ کیفیت تعیین شده است. هزینه طراحی و یا بازسازی در سطوح مختلف اعلام شده تا مشتریان محترم با توجه به نیاز از خدمات استفاده کنند.

چطور طراحی لوگو سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی لوگو در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات لوگو مانند متن، رنگ بندی مورد نظر، نوع لوگو، المان های مورد استفاده در لوگو و ... را در فرم سفارش ثبت می کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می کنید.

طراحی اتود/اتودها لوگو: طراحان لولسا شروع به طراحی لوگو بنا به سفارش شما می کنند. تعداد اتودها در زمان ثبت سفارش مشخص می شود.

مشاهده اتود و درخواست اصلاحات: اتودهای طراحی شده از طریق سیستم تیکت پشتیبانی برای شما ارسال خواهد شد. اتود مورد نظر را انتخاب کرده و همراه با اصلاحات از طریق همان تیکت پشتیبانی برای طراحی ارسال کنید. توجه کنید همه خدمات دارای اتود و یا اصلاح نیست.

تحویل لوگو: در این مرحله طراح لوگو را با توجه به اصلاحتی که در تیکت پشتیبانی ارسال کردید اصلاح می کند و فایل از شیوه ای که در زمان سفارش درخواست داده بودید برایتان ارسال می شود.

سفارش خدمات طراحی لوگو

سفارش طراحی و بازسازی لوگو در لولسا به صورت آنلاین است. تمامی اطلاعات ثبت سفارش به صورت آنلاین و در سایت از شما دریافت خواهد شد. سفارش این خدمات تنها کمتر از چند دقیقه انجام خواهد شد و شما صاحب یک لوگو جدید خواهید شد. در فرم سفارش، کلیه اطلاعاتی که طراحان نیاز دارند از شما دریافت می شود. برای ثبت سفارش نیاز هست اطلاعات دقیق و کامل ارسال کنید. هر چه این اطلاعات دقیق تر باشد، طراح می تواند در زمان کوتاهتر و با کیفیت بالاتر طراحی را انجام دهد. در فرم سفارش برای هر کدام از بخش ها توضیحات ارائه شده است تا در زمان پر کردن با مشکلی روبرو نشوید. در صورت وجود سوال می توانید از طریق تیکت پشتیبانی با طراحان لولسا در ارتباط باشید. اگر دقیقا نمی دانید کدام خدمات برای شما مناسبتر است، پیش از ثبت سفارش، حتما تیکت پشتیبانی ثبت کرده و از همکاران ما راهنمایی بخواهید.

سوالات پیش از سفارش: در صورتی که هرگونه سوال پیش از سفارش دارید، با ما از طریق سیستم تیکت پشتیبانی در تماس باشید.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

خدمات طراحی لوگو (طراحی آرم، نشانه و لوگو تایپ)

خدمات طراحی لوگو (طراحی آرم) در تیم طراحی و تبلیغات لولسا زیر نظر هنرمندان گرافیست و متخصصین برندینگ انجام می گیرد. طراحی آرم (لوگو) شرکت ها، موسسات و موسسات در تیم لولسا در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام می شود. این خدمات شامل طراحی لوگو نشانه (آرم)، طراحی لوگوتایپ، اصلاح و بازسازی لوگو، مونوگرام و طراحی لوگوهای ترکیبی است.

خدمات طراحی نشان تجاری را با حرفه ای ها تجربه کنید و قدم در راه موفقیت بگذارید. این خدمات توسط طراحان حرفه ای و خلاق که با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند صورت می پذیرد.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان سفارش است. پس از ارسال اطلاعات اولیه جهت سفارش، به درگاه بانک منتقل خواهید شد و می توانید پرداخت را انجام دهید.

روند انجام پروژه طراحی آرم (طراحی نشانه، لوگو)

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین
 3. طراحی لوگو با توجه به اطلاعات مشتری
 4. ارائه اتود و انجام اصلاحات
 5. تحویل فایل های لایه باز به مشتری

مشاوره طراحی لوگو

مشاوره طراحی لوگو می تواند به شما کمک کند تا بتوانید بهتر در مورد لوگو تصمیم گیری کنید. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی، لولسا بهترین انتخاب شما است. برای سفارش این خدمات می توانید به بخش مشاوره مراجعه و از خدمات ارائه شده استفاده نمایید. مشاوره بدون تعیین وقت قبلی امکان پذیر نیست.

خدمات مرتبط با طراحی لوگو

لولسا مجموعه ای از خدمات کامل را به مشتریان خود ارائه می دهد. در کنار طراحی و بازسازی لوگو می توانید از این خدمات استفاده کنید. این خدمات شامل: طراحی پوستر، طراحی ست اداری، طراحی کارت ویزیت و طراحی اینفوگرافیک هستند. برای استفاده از این خدمات نیازی به سفارش طراحی آرم (لوگو) نخواهید داشت.

نمونه کار طراحی لوگو

نمونه کار های طراحی لوگو (طراحی آرم) تیم طراحی و تبلیغات لولسا را می توانید در بخش نمونه کارهای وب سایت مشاهده بفرمایید. در این بخش برخی از لوگو های طراحی شده توسط اعضای تیم طراحی و تبلیغات لولسا آورده شده است. قرار گرفتن لوگو در بخش نمونه کارها تنها پس از اعلام رضایت مشتریان انجام می پذیرد. لذا شما می توانید از نمایش و یا عدم نمایش لوگو خودتان اطلاع داشته باشید. قرار گرفتن در این بخش تحت هیچ شرایطی بدون رضایت شما انجام نخواهد گرفت.

نمونه کار طراحی لوگو

نوع فایل های ارسالی

به صورت پیشفرض پس از ثبت سفارش یک فایل JPG از لوگو برای مشتریان محترم ارسال می شود. در صورت نیاز فایل لایه باز بر اساس نوع طراحی در یکی از دو فرمت PSD و یا Ai تحویل مشتری خواهد شد. نوع فایل لایه ارسالی در زمان ثبت سفارش مشخص شده و امکان تغییر آن وجود ندارد.

نمونه قرارداد خدمات

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی لوگو از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

زمانبندی تحویل پروژه طراحی و بازسازی آرم

طراحی و بازسازی لوگو بر اساس نوع سفارش بین ۳ الی ۷ روز کاری زمان نیاز دارد. این زمان ممکن است بنا به نیاز شما در زمانی کوتاهتر و یا بلند تر انجام شود. حداقل زمان مورد نیاز برای طراحی لوگو در زمان سفارش و پس از بررسی موارد مورد نظر به شما اعلام خواهد شد. امکان کاهش این زمان وجود ندارد چرا که ما متعهد هستیم آرم (نشانه) ای که برای مشتریانمان طراحی می کنیم از کیفیت بالایی برخوردار باشد. لذا باید زمان لازم برای طراحی و ایده پردازی در نظر گرفته شود. کوتاه شدن این زمان از کیفیت و نوآوری لوگو خواهد کاست و ما معتقدیم زمانی که یک مشتری هزینه ای برای طراحی لوگو پرداخت می کند باید آرم با کیفیت تحویل بگیرد.

لوگو چیست؟

لوگو (مخفف لوگو تایپ) از دو واژه یونانی λόγος logos به معنی کلمه و τύπος typos به معنی منقوش کردن ریشه گرفته است. در زبان فارسی به لوگو، نشان واره، نشان تجاری، مارک یا آرم هم می گویند. لوگو یکی از مهمترین شاخه های رشته گرافیک محسوب می شود که معرف هویت و شخصیت یک مجموعه، شخص، شغل و یا هر گونه فعالیت می باشد. به همین دلیل لوگو باید دارای قابلیت های فراوانی باشد، چرا که در اصل لوگو حکم نوعی امضا و مهر را بازی می کند.

انواع لوگو:

 1. نشانه (آرم یا لوگو تصویری)
 2. نشانه نوشته (لوگو تایپ یا ورد مارک)
 3. لوگو حرف نماد (مونوگرام یا لتر مارک)
 4. لوگو ترکیبی (نشانه به همراه نوشته)

نشانه، آرم یا لوگو تصویری

نشانه، آرم یا لوگو تصویری یکی را بارها و بارها مشاهده کرده اید. برندهایی همچون اپل، نایک، بنز و بسیاری از برند های بزرگ از این نوع لوگو استفاده می کنند.

نشانه نوشته، لوگو تایپ یا ورد مارک

نشانه نوشته، لوگو تایپ یا ورد مارک را بارها و بارها مشاهده کرده اید. نمونه هایی از این نوع لوگو مانند برندهایی همچون کوکاکولا، والت دیزنی و بسیاری نمونه های دیگر را هر روز مشاهده می کنیم.

لوگو حرف نماد، مونوگرام یا لترمارک

لوگو حرف نماد، مونوگرام یا لترمارک را هم بارها دیده اید. لوگوی برندهایی همچون ال جی، وردپرس، اچ پی و ... از این نوع لوگو می باشند. معمولا در طراحی این لوگو ها از حروف ابتدایی کلمات نام برند استفاده می شود.

لوگو ترکیبی (آرم با نوشته)

لوگو ترکیبی نیز طرافداران بسیار زیادی دارد. از جمله نمونه های این نوع لوگو می توان به لوگوی برند هایی همچون رایتل و پپسی اشاره کرد.

طراحی نشان تجاری (لوگو) را دست کم نگیرید

طراحی لوگو اصلا موضوع کم اهمیتی نیست. هیچ وقت به سادگی از روی طراحی لوگو رد نشوید. لوگو اولین چیزی است که در حافظه بصری مخاطبان از شما شکل می گیرد. نیاز نیست لوگو تمام محصولات شما را یک جا نمایش دهد. کدام شرکت بزرگ را می شناسید که چنین لوگویی داشته باشد؟

لوگو شرکت هایی مانند نایکی، اچ پی و ... را بارها و بارها دیده اید. شرکت نایکی در لوگوی خود کفش، تی شرت و کلاه را به نمایش نگذاشته است. حتی نقطه ای اضافه در آن طراحی نشده است. به یاد داشته باشید، هر فردی که نرم افزاری مانند فتوشاپ بر روی سیستم کامپیوتری خود نصب کرده است، کفایت آن را نخواهد داشت که شما را به مخاطبان معرفی کند. طراحی لوگو تلفیقی است از هنر، اصول برندیگ، روانشناسی، جامعه شناسی و مدیریت و نیازمند دانش گسترده ای در زمینه شناخت عناصر بصری و رنگ دارد. نه دانش مدیریت به تنهایی کار ساز خواهد بود، نه دانش هنری و نه دانش تکنیکی، بلکه تلفیق آنها برای طراحی لوگو نیاز است.
پس تنها اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید کارهایتان را درست و اصولی شروع کنید و یا می خواهید همین امروز گذشته اشتباه را تغییر دهید لولسا را انتخاب کنید. تیم طراحی و تبلیغات لولسا با به کارگیری متخصصین خود همراه شما خواهد بود.

طراحی حرفه ای لوگو

طراحی حرفه ای لوگو تخصص ما در لولسا است. اگر شما هم نیازمند طراحی لوگو حرفه ای هستید همین الان سفارش را ثبت کنید. اگر می خواهید برند بزرگی داشته باشید، نیاز به آرم حرفه ای دارید. ما این نیاز را برای شما برآورده خواهیم ساخت. حرفه ای ها نیاز به لوگو حرفه ای دارند. این خدمات با بالاترین کیفیت ممکن و توسط طراحان ماهر و با تجربه برای شما انجام خواهد شد. لولسا تمام آن چیزی است که شما برای طراحی و تبلیغات حرفه ای به آن نیاز دارید.

طراحی لوگو ارزان قیمت

طراحی لوگو ارزان قیمت نیاز دارد؟ هیچ نگران نباشید! لولسا تمامی آن چیزی است که شما برای طراحی و تبلیغات نیاز دارید. ما خدمات طراحی لوگو ارزان قیمت را برای مشتریان خود فراهم آورده ایم. اگر نیاز به یک لوگو دارید اما امکان سفارش لوگو های حرفه ای و گران قیمت را ندارید، می توانید از این خدمات استفاده کنید. تنها کافی است سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کرده تا بتوانید از این خدمات به سادگی استفاده کنید. بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای کوچک امکان هزینه کردن زیاد ندارند. این موضوع چندان هم دور از نظر نیست. هیچ برندی از روز اول بزرگ و قدرتمند نبوده است. با گذشت زمان برند ها توانسته اند بزرگ و شناخته شده شوند. پس اگر شما هم کسب و کار کوچکی راه اندازی کرده اید و برای آن نیاز به طراحی نشان تجاری دارید آنرا به لولسا بسپارید.

ریدیزان، بازسازی و اصلاح آرم

ریدیزان، بازسازی و اصلاح لوگوی خود را می توانید به طراحان لولسا بسپارید. ممکن است لوگو شما نیازمند تغییرات و اصلاح باشد. به همین منظور و برای ریدیزان نیامند یک طراح حرفه ای خواهید بود. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا این خدمات را به شما ارائه می دهیم. می توانید با آسودگی خیال بازسازی لوگو خود را به ما بسپارید. این خدمات در دو توع حرفه ای و ارزان قیمت برای مشتریان ارائه می شوند.

نرم افزار طراحی لوگو

نرم افزار طراحی لوگو امروزه به وفور در اینترنت مشاهده می شود. با یک جستجوی ساده می توانید ده ها نرم افزار طراحی لوگو پیدا کنید. اما تمامی این نرم افزارهادر یک سطح نیستند. بسیاری از نرم افزارهای طراحی لوگو برای کارهای بسیار محدود قابل استفاده می باشند. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا برای طراحی لوگو از نرم افزارهای گرافیکی ادوبی ایلوستریتو و کورل دراو برای لوگو های برداری و از نرم افزار ادوبی فوتوشاپ برای طراحی لوگو های پیکسلی استفاده می کنیم.

این نرم افزارها بسیار قدرتمند می باشند و به طراحان امکانات بسیار زیادی می دهند. برای طراحی لوگو یکی از مهمترین نیازها استفاده از ابزار درست است. یکی از مهمترین ابزارها نرم افزاری است که جهت طراحی لوگو به کار گرفته می شود. به همین جهت ما از حرفه ای ترین نرم افزارها برای طراحی لوگو مشتریانمان استفاده می کنیم.

آموزش طراحی نشان تجاری

آموزش طراحی لوگو در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به صورت آنلاین و رایگان انجام می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به بخش های آموزش و مقالات وب سایت، طراحی نشان تجاری را آموزش ببینید. البته باید در نظر بگیرید تنها این اموزش ها برای طراحی لوگو کافی نیست. یک طراح لوگو باید حافظه بصری قدرتمندی داشته باشد. بهتر است برای اینکه طراحی لوگو را آموزش ببینید، حتما لوگوهای زیادی را مشاهده کنید.

همچنین آشنایی با مفاهیم برندسازی، آشنایی با طراحی دستی، آشنایی با رنگ و تئوری رنگ ها نیز از دیگر بخش هایی است که باید به انها تسلط داشته باشید. طراحی آرم (طراحی لوگو) شاید در ابتدا بسیار ساده به نظر برسد، اما کاری بسیار سخت و زمانبر است. هزاران لوگو در سراسر جهان طراحی شده اند، اما تنها تعداد بسیار محدودی از آنها توانسته اند در ذهن مخاطبین بمانند. این موضوع نشان می دهد طراحی لوگو تنها آشنایی با نرم افزار گرافیکی نیست، بلکه بسیار پیچیده تر و نیازمند صرف دانش و تجربه فراوان است.

طراحی لوگو آنلاین

طراحی انلاین را این روزها در وب سایت های متعددی می توانید مشاهده کنید. اما آیا تا کنون هیچ برند بزرگی دیده اید که از این خدمات استفاده کند؟ قطعا پاسخ به این سوال منفی می باشد. با این که امروزه وب سایت های زیادی این خدمات را ارائه می دهند اما هیچ برند معتبری از آنها استفاده نمی کند. دلیل این موضوع هم بسیار ساده است. در طراحی تنها ابزار همه چیز نیست! این وب سایت ها می توانند به شما ابزار های متعددی بدهند اما برای موفقیت لوگو عوامل بسیار زیادی دخیل است.

به همین دلیل نمی توان انتظار داشت با طراحی آنلاین لوگو بتوانید به نتیجه مطلوبی برسید. به همین دلیل بهتر است کمی هزینه کنید و از یک طراح حرفه ای برای طراحی آرم استفاده کنید. این هزینه در قبال چیزی که شما به دست خواهید آورد بسیار ناچیز می باشد. اما در عوض می توانید با یک لوگوی حرفه ای کسب و کار موفق تری را راه اندازی کنید. لذا هیچ گاه کسب و کار و برندتان را فدای هزینه های پایین نکنید. هر آنقدر که شما ارزش برای برندتان قائل باشید، می توانید آنرا به مخاطبین انتقال دهید.

قوانین و مقررات طراحی لوگو

قوانین مربوط به این خدمات را می توانید در بخش قوانین و مقررات وب سایت مشاهده بفرمایید. در نظر داشته باشید سفارش خدمات به منزله مطالعه و تایید این قوانین از سوی مشتری می باشد.

سوالات متداول طراحی لوگو

آیا امکان کاهش زمان طراحی وجود دارد؟

 • با توجه به نیاز و موارد درخواستی شما زمان طراحی اعلام می شود. امکان کاهش این زمان وجود نخواهد داشت چرا که باید ایده پرداز و طراح گرافیک به دقت بر روی طراحی نشانه بررسی کرده و طراحی انجام دهند.

آیا امکان تخفیف وجود دارد؟

 • خیر امکان تخفیف در قیمت های اعلام شده وجود نخواهد داشت.

آیا امکان تغییر در شرایط پرداخت وجود دارد؟

 • خیر، شرایط پرداخت برای تمامی مشتریان محترم یکسان بوده و به هیچ عنوان امکان تغییر در آنها وجود ندارد.

چند اتود برای لوگو طراحی می شود؟

 • بنا به سفارش مشتری ممکن است تعداد اتودهای طراحی شده متفاوت باشند. در زمان سفارش تعداد اتودهای خدمات مورد نظر برای شما نشان داده خواهد شد.

آیا امکان تغییر در شیوه های اعلام شده برای سفارشات وجود دارد؟

 • خیر شیوه سفارش دهی برای تمامی مشتریان محترم به یک صورت می باشد و امکان تغییر آن وجود ندارد.

آیا امکان لغو سفارش طراحی آرم وجود دارد؟

 • امکان لغو سفارش تنها پیش از طراحی اتودها امکان پذیر است. در صورت لغو سفارش پس از شروع کار طراحی اتود، مبلغ پرداخت شده بازگدانده نخواهد شد. چرا که این مبلغ هزینه طراحی اتودها می باشد.

آیا هزینه های اعلام شده برای همه نوع لوگو یکسان می باشد؟

 • خیر. با توجه به نیاز مشتری قیمت گذاری انجام می شود و ممکن است هزینه های شما بیشتر و یا در بسیاری موارد کمتر از موارد اعلام شده در بالا باشد.

آیا امکان دارد طراحی در محل مشتری صورت بپذیرد؟

 • خیر، امکان این موضوع وجود ندارد.

آیا امکان سفارش حضوری وجود دارد؟

 • خیر همانطور که در بالا ذکر شد، روش های سفارش تنها به شیوه های اعلام شده مقدور است.

چرا خدمات طراحی نشان تجاری تیم طراحی و تبلیغات لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.