Your browser does not support JavaScript!
هزینه: رایگان
زمان تحویل: همزمان با ثبت سفارش
طراحی پرسونای مشتری
طراحی پرسونای مشتری

پرسونای مشتری (پرسونای خریدار) را آنلاین و در کوتاه ترین زمان بسازید. با طراحی یک پرسونای خریدار می توانید تبلیغاتی هدفمند و ارتباطی صحیح تر با مشتریان خود داشته باشید. با دانستن خصوصیات مشتریان، می توانید برای راهنمایی آنها برنامه ریزی صحیح داشته باشید.

سفارش طراحی پرسونای مشتری

این خدمات به صورت آنلاین در اختیار شما قرار گرفته است. اطلاعات مورد نیاز برای ساخت پرسونا از شما دریافت شده و در کمتر از چند دقیقه، پرسونای طراحی شده را دریافت خواهید کرد.

سفارش طراحی پرسونای مشتری

برای ثبت سفارش طراحی پرسونا در لولسا به کمتر از چند دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شوند. برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز دارید!

نحوه درخواست طراحی پرسونای مشتری

  1. ثبت نام: در اولین مرحله نیاز است تا در سایت ثبت نام کنید.
  2. ورود به حساب کاربری: وارد حساب کاربری خود شوید.
  3. تکمیل فرم: فرم طراحی پرسونای مشتری را تکمیل کنید. تمام اطلاعات درخواست شده را با دقت تکمیل کنید. در هر بخش توضیحات کامل ارائه شده است.
  4. دریافت پرسونای مشتری: در این مرحله پرسونای طراحی شده برای شما ارسال می شود.

توجه: تمامی بخش های فرم سفارش را باید به دقت پر کنید. توضیحات و مثال در هر بخش آورده شده است.

هزینه طراحی پرسونای مشتری

خدمات طراحی پرسونای مشتری (Buyer Persona) رایگان است. این سرویس به عنوان بخشی از خدمات عمومی لولسا بوده و هزینه ای بابت استفاده از این خدمات دریافت نمی شود. 

پرسونای مشتری چیست؟

پرسونا یک شخصیت ذهنی است که نشان دهنده خصوصیات کاربران (مشتریان) است که ممکن است از یک سایت، برند یا محصول استفاده کنند. دانستن خصوصیات شخصیت خریداران به فروشنده کمک می کند تا بتواند ارتباطی موثرتر بر قرار کند. به عنوان مثال محتوا باید بتواند برای خصوصیات و ویژگی های شخصیتی پرسونای طراحی شده جذاب و مفید باشد. یا به عنوان نمونه ای دیگر، محصول بتواند نیازهای خریدار مشخص را بر آورده کند.

نکته مهم: اگر تصور می کنید خریداران محصولات و خدمات شما همه افراد با همه خصوصیات هستند، شناخت درستی از مشتریان خود ندارید. ابتدا باید یک مخاطب هدف تعیین کنید و تمرکز اصلی را بر روی این مخاطب بگذارید. هیچ محتوایی نمی تواند نظر همه افراد را جلب کند! در همه کسب و کارها، مشتریان اصلی در چندین خصوصیت مشترک هستند و بدون تمرکز بر این خصوصیات، نمی توان مخاطب را جذب کرد.

سوالات متداول طراحی پرسونای مشتری

هزینه خدمات طراحی پرسونای مشتری چقدر است؟

  • این خدمات در لولسا به صورت رایگان ارائه می شود.

برای استفاده از خدمات طراحی پرسونای مشتری چطور باید اقدام کنم؟

  • در سایت ثبت نام کنید، سپس با ورود به بخش سفارش این خدمات فرم را تکمیل کرده و پرسونا را دریافت کنید.

چطور پرسونای خریدار طراحی کنم؟

  • در سایت لولسا عضو شده و فرم این خدمات را تکمیل کرده و پرسونای خریدار را دریافت کنید.