Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۱۲۰,۰۰۰ الی ۵۹۰,۰۰۰ تومان
زمان تحویل: ۳ الی ۵ روز کاری
نمونه قرارداد
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار
طراحی پوستر علمی

طراحی پوستر علمی را با لولسا تجربه کنید. اگر شما هم برای همایش یا کنفرانسی نیاز به طراحی پوستر علمی دارید، و قصد دارید پوستر خود را به صورت حرفه ای طراحی کنید با ما در ارتباط باشید. این پوستر ها عموما برای همایش ها، کنفرانس ها و یا کنگره ها طراحی و اجرا می شوند.

سفارش طراحی پوستر علمی

هزینه طراحی پوستر علمی (پوستر همایش، کنفرانس و یا کنگره)

هزینه طراحی پوستر علمی در دو حالت پوستر با قالب ارائه شده از سوی برگزار کننده و بدون قالب محاسبه می شود. این هزینه بر اساس ابعاد مورد نیاز متغیر می باشد. در بخش زیر می توانید با توجه به نوع و ابعاد هزینه های این خدمات را مشاهده بفرمایید. تعرفه تمامی خدمات لولسا به صورت آنلاین محاسبه و برای مشتریان محترم به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است.

ابعاد پوستر

نوع پوستر علمی هزینه طراحی پوستر
پوستر علمی با قالب آماده (۱ اتود و ۱۰ درصد تغییرات) تومان
پوستر علمی با طراحی قالب (۱ اتود و ۱۵ درصد تغییرات) تومان

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور طراحی پوستر سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی پوستر در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات پوستر مانند متن ها، رنگ بندی مورد نظر، نوع پوستر، ابعاد و ... را در فرم سفارش ثبت می کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می کنید.

طراحی اتود/اتودها پوستر: طراحان لولسا شروع به طراحی پوستر بنا به سفارش شما می کنند. تعداد اتودها در زمان ثبت سفارش مشخص می شود.

مشاهده اتود و درخواست اصلاحات: اتودهای طراحی شده از طریق سیستم تیکت پشتیبانی برای شما ارسال خواهد شد. اتود مورد نظر را انتخاب کرده و همراه با اصلاحات از طریق همان تیکت پشتیبانی برای طراحی ارسال کنید. توجه کنید همه خدمات دارای اتود و یا اصلاح نیست.

تحویل پوستر: در این مرحله طراح پوستر را با توجه به اصلاحتی که در تیکت پشتیبانی ارسال کردید اصلاح می کند و فایل از شیوه ای که در زمان سفارش درخواست داده بودید برایتان ارسال می شود.

سفارش طراحی پوستر علمی (همایش، کنفرانس، کنگره)

سفارش طراحی پوستر علمی به صورت انلاین است. می توانید سفارشات خود را از طریق بخش سفارش سایت به ثبت برسانید.

سوالات پیش از سفارش: در صورتی که هرگونه سوال پیش از سفارش دارید، با ما از طریق سیستم تیکت پشتیبانی در تماس باشید. در سیستم تیکت پشتیبانی مستقیما با طراحان لولسا در ارتباط خواهید بود.

سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

ساعات تماس: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

خدمات طراحی پوستر علمی، کنفرانس، همایش و یا کنگره

خدمات طراحی پوستر های علمی به دو صورت کلی انجام می پذیرد: قالب ارائه شده از سمت برگزار کننده، بدون ارائه قالب پوستر از سوی برگزار کننده. اگر برگزار کننده رویداد به شما یک قالب مشخص که در آن سربرگ و سایر موارد طراحی شده باشند را ارائه دهند در دسته اول (قالب ارائه شده از سمت برگزار کننده) و در غیر این صورت در دسته دوم (بدون ارائه قالب پوستر از سوی برگزار کننده) قرار می گیرد.

پوستر همایش، کنفرانس ها و کنگره ها معمولا دارای ساختار مشخصی هستند. به عنوان مثال فونت های مورد استفاده، اندازه فونت ها، اندازه تیتر ها، محل قرار گیری عنوان و ابعاد پوستر مشخص شده است.

ابعاد پوستر علمی، پوستر همایش، پوستر کنفرانس و پوستر کنگره

ابعاد این پوستر ها موضوعی است که از ابتدا باید برگزار کننده در اختیار شما قرار دهد. این ابعاد همچنین در هزینه نهایی طراحی پوستر شما دخیل خواهند بود. لذا لازم است اندازه دقیق پوستر مورد نیاز را از برگزار کننده رویداد بخواهید.

محتوای پوستر علمی، همایش، کنفرانس یا کنگره

محتوای پوستر علمی عموما بر اساس یک مقاله تنظیم می شود. به این صورت که برگزار کننده رویداد از شما درخواست طراحی و ساخت یک پوستر با مشخصات تعیین شده را خواهد داشت. به این منظور باید ابتدا شما محتوای مورد نیاز خود را آماده کرده و در اختیار ما بگذارید تا با توجه به نیاز شما پوستر طراحی و اجرا شود.

در خدمات طراحی پوستر های علمی، ویرایش و نوشتن محتوا به صورت کامل بر عهده مشتریان محترم می باشد. لذا پیش از سفارش خدمات بهتر است کلیه این موارد را رعایت فرمایید تا مشکلی از این بابت برایتان رخ ندهد.

چاپ پوستر علمی بر عهده مشتری

چاپ پوستر علمی بر عهده مشتری بوده و این خدمات از سوی لولسا ارائه نمی شود. از آنجایی که تعداد نسخه های مورد نیاز پوسترهای علمی معمولا بسیار کم می باشند، لذا برای چاپ آنها عموما چاپخانه ها انجام نداده و باید از دفاتر خدمات فنی برای این موارد استفاده کنید. ما فایل آماده به چاپ را بر اساس فرمت درخواستی که در زمان سفارش اعلام می شود را تحویل داده وی متوانید آنرا در نزدیک ترین محل چاپ کنید.

زمان بندی تحویل پروژه طراحی پوستر علمی (پوستر همایش، کنفرانس و یا کنگره)

زمانبندی تحویل پروژه های طراحی پوستر های علمی با توجه به نوع سفارش متغیر می باشد. پس از ثبت سفارش، زمان دقیق تحویل این خدمات برای شما ارسال خواهد شد.

در نظر داشته باشید به علت ترافیک کاری، ممکن است در پاره ای از اوقات زمان اعلام شده طولانی تر و یا کوتاه تر از سفارشات گذشته شما باشد. در این گونه موارد در زمان سفارش موضوع به اطلاع شما خواهد رسید و پس از ثبت سفارش زمان تحویل به تعویق نخواهد افتاد مگر در صورت آنکه اصلاحات مورد نیاز بسیار زیاد بوده و یا اعلام نظرات مشتری پس از زمان اعلام شده باشد.

روند سفارش تا تحویل پوستر علمی

 • ارسال کلیه اطلاعات اولیه از سوی مشتری
 • پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین
 • شروع طراحی پوستر
 • ارسال پوستر جهت چاپ به مشتری

فرمت فایل های ارسالی پوستر علمی جهت چاپ

فرمت فایل در ابتدا باید از سوی مشتریان محترم اعلام شود. طراحی پوستر بر اساس فرمت اعلام شده از سوی شما انجام می پذیرد و امکان تغییر آن وجود ندارد. فرمت های قابل ارسال شامل: JPG، TIFF، PSD، PDF، DOCX، CDR و PPTX می شود.

اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی پوستر علمی

اطلاعات اولیه زیر جهت طراحی پوستر ضروری می باشد و باید پیش از واریز هزینه به صورت کامل ارسال شوند:

 • کلیه متون مورد نیاز برای طراحی پوستر
 • اطلاعات مربوط به قواعد مورد نیاز جهت طراحی پوستر (فونت، ابعاد، لوگو و …)
 • ارسال فایل قالب (در صورت آنکه طراحی پوستر با قالب آماده باشد)

توجه: در نظر داشته باشید محتوای ارسالی شما باید با توجه به فونت و اندازه آن و اندازه پوستر تهیه شود.

سوالات متداول خدمات طراحی پوستر

آیا امکان ارائه خدمات در زمان کوتاهتر وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه ما معتقدیم باید پوستر طراحی شده از کیفیت مناسبی برخوردار باشد و مشتری بابت هزینه ای که پرداخت می کند پوستر مناسبی باید به دست آورد، لذا کوتاه شدن زمان امکان پذیر نیست. چرا که باید طراح زمان کافی برای ایده پردازی و طراحی کارها اختصاص دهد.

آیا امکان تخفیف در قیمت های اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر، تمامی قیمت های اعلام شده مقطوع می باشند و امکان کاهش آنها وجود ندارد.

آیا می توان نحوه پرداخت هزینه را تغییر داد؟

 • خیر نوع و نحوه پرداخت ها برای تمامی مشتریان یکسان می باشد.

هزینه طراحی شامل چاپ پوستر هم می باشد؟

 • خیر این خدمات شامل چاپ نبوده و این مورد بر عهده مشتری می باشد.

آیا امکان ویرایش محتوا وجود دارد؟

 • خیر خدمات طراحی پوستر علمی شامل هیچ گونه ویرایش در متون و یا تصاویر ارسالی شما نمی باشد.

نمونه کار طراحی پوستر علمی

نمونه کار طراحی پوستر های علمی انجام شده توسط آگرین را در این بخش می توانید مشاهده بفرمایید.

مشاوره طراحی پوستر علمی (همایش، کنفرانس، کنگره)

مشاوره از خدمات حرفه ای لولسا است. می توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش مشاوره خود را انجام دهید. این مشاوره حرفه ای به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به درستی و بنا به نظر کارشناسی شده تصمیم گیری کنید.

چرا خدمات طراحی پوستر علمی لولسا؟

 • طراحی پوستر های علمی (کنفرانس، همایش و کنگره) در تیم ما به صورت حرفه ای انجام می شود.
 • هزینه اعلام شده برای خدمات طراحی مناسب می باشد.
 • موفقیت شما برای ما مهم است.
 • از طراحان گرافیک متخصص برای این خدمات استفاده می کنیم.
 • خدمات طراحی پوستر ها علمی در کوتاهترین زمان ممکن صورت می گیرند.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات طراحی پوستر علمی

 1. محتوای ارسالی باید ویرایش شده باشد و امکان تغییر در محتوا پس از ثبت سفارش وجود ندارد. در صورت درخواست تغییر و یا ارسال محتوای جدید مشتری موظف به پرداخت ۵۰ درصد هزینه کل بابت این موارد می باشد.
 2. ویرایش محتوا تماما بر عهده مشتری بوده و لولسا هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موارد ندارد.
 3. تمامی موارد اعلام شده در شرح خدمات و قوانین و مقررات عمومی برای تمامی مشتریان محترم الزامی می باشد.